Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 185 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #501 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Uite:
    https://help.ea.com/article/fifa-ultimate-team-14-faq

    7. How do I download the mobile app?
    Once you’ve created an Ultimate Team on Xbox 360™, Playstation®3, or PC you can download the Companion App for iTunes (US/UK/CA/AU/MX/CZ) or Android (North America / International).

  2. #502 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Eu am inceput sa cumpar chemistry styles. Am bagat anchor la CB si sniper la ST.

  3. #503 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Multumesc..dar din cate am citit nu merge pe s2 meu ca nu am ultimul up-date 4.3.3 am 4.2.....

    ---------- Post added 01-10-2013 at 11:20 ----------

    Am rezolvat...multumesc

  4. #504 SP
    Ω Pira's Avatar
    Cel mai frustrant bug din 14 este cand fundasii, chiar si mijlocasii raman in "freeze" pt 1-2 secunde, nu mai reactioneaza la nici un buton, stau pur si simplu pe loc si privesc cum sunt deposedati, depasiti de adversar... am patit asta in 3 meciuri.

  5. #505 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mi s-a intamplat si mie numai ca nu a durat nici macar o secunda,si nu era freeze, era o non-reactie

  6. #506 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Mai am o intrebare... am un gk de 81 skil brazilian gold...si i am pus contracte 99 ce bani sa cer pe el sa merite afacerea ms

  7. #507 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Mai sunt probleme si la meniu. Am ramas de 2 ori in EAFClub. Pur si simplu a disparut meniul. Nu ma puteam plimba decat acolo...

    Am jucat doar aseara putin. Mai mult m-am plimbat prin meniu si optiuni. Imi place noua interfata. Chiar foarte mult(exceptand bugurile-unul singur pana acum). Mai am de explorat pana sa gasesc tot.
    Gameplayul este mult mai lent. Jucatori au un control mai precar al balonului. Poate dupa ce ma mai obisnuiec cu ei voi gasi modalitati de control mai bun. Greu a fost si la FIFA13 la inceput...
    Foarte interesanta si bine venita implementarea CO-OP Season.

  8. #508 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    ha, ha, ha, ha!!!
    Esti nebun?!? Cum sa o bagi de acolo in atze? Foarte tare! Respect dude!

    ---------- Post added 01-10-2013 at 12:29 ----------

    Este horror "freeze"-ul ala.... Si eu am patit-o de mai multe ori... este criminal... Am patit-o cu Messi intrat in freeze de 3 ori intr-un meci cu poarta goala fata... Am luat bataie cu 1-0 pentru ca un atacant de-al adversarului a picat peste un fundas de-al meu si nu s-a mai putut ridica. ))))

  9. #509 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    CO-OP Seasons, foarte interesant! de altfel si foarte greu! eu n-am putut juca CO-OP cu unu langa mine..apoi online..
    bogdan-1984 teretic il poti vinde mai bine decat acelasi GK Basic cu 7 contracte, insa nu atat de bine incat sa scoti banii pe cele 99 de contracte + un castig! din pct meu de vedere afacerea este pe pierdere

  10. #510 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce inseamna DRI la calitati?...Hea e header nu? Si pace am.inteles ca e viteza...

  11. #511 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by bogdan-1984 View Post
    Mai am o intrebare... am un gk de 81 skil brazilian gold...si i am pus contracte 99 ce bani sa cer pe el sa merite afacerea ms
    Astept sa mi zica si mie cineva care mai stie pretul..

  12. #512 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cred ca a pus 99 contract din EAFC Catalogue

    ---------- Post added 01-10-2013 at 15:01 ----------

    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Ce inseamna DRI la calitati?...Hea e header nu? Si pace am.inteles ca e viteza...
    DRI=Dribling

    Avem asa:
    PAC = PACE
    SHO = SHOOTING
    PAS = PASSING
    DRI = DRIBBLING
    DEF = DEFENSE
    HEA = HEADING
    DIV = DIVING(GOALIE)
    HAN = HANDLING(GOALIE)
    KIC = KICKING(GOALIE)
    REF = REFLEXES(GOALIE)
    SPD = SPEED(GOALIE)
    POS = POSITION(GOALIE)

  13. #513 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Pentru jucatorii de camp:
    PAC - Pace
    SHO - Shooting
    PAS - Passing
    DRI - Dribling
    DEF - Defending
    HEA - Heading


    Pentru portari:
    DIV - Diving
    HAN - Handling
    KIC - Kicking
    REF - Reflexes
    SPE - Speed
    POS - Positioning

    @bogdan-1984 probabil ca il ai pe Diego Alves, care la standard merge cu 2500-2700 buy-now, probabil ca in licitiatii daca ai timp il scoti mai jos. + contracte de 1500 se duce la 4200 coins, insa se vinde cu 3000 la 30 de contracte...fa tu singur calculul. Avantajos pt cumparator ar fi undeva la 3500, asta daca vrei sa-l vinzi.
    Sau HELTON, care este la 900 buy now...si 1500 cu 30 de contracte. NU stiu cat de interesati sunt oamenii de cartonase cu 99 de contracte, in general iei jucatori la preturi bune pe care ii ti in echipa sa vezi cum comunica, cum joaca..si daca sunt buni continui cu ei adaugandu-le contracte.

    asta e parerea mea.

  14. #514 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce ziceti de Qualiarela il are cineva? As vrea sa il schimb pe Pazzini ..nu prea are sut si viteza...doar heading
    ..si ce inseamna HAWK?

  15. #515 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    CO-OP Seasons, foarte interesant! de altfel si foarte greu! eu n-am putut juca CO-OP cu unu langa mine..apoi online..
    bogdan-1984 teretic il poti vinde mai bine decat acelasi GK Basic cu 7 contracte, insa nu atat de bine incat sa scoti banii pe cele 99 de contracte + un castig! din pct meu de vedere afacerea este pe pierdere
    Si nici nu o sa poti juca online season co-op 2 persoane de la aceeasi consola. Au scos si OTP-ul.

  16. #516 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Si inca o chestie...mi se par mult mai corecte notele acordate de catre useri, zeci/sute de useri decat notele acordate de publicatii (exemplu IGN sau Gamespot).

    Primele 3 imagini sunt pentru FIFA14
    http://www.consolegames.ro/forum/att...etacritics.jpg
    http://www.consolegames.ro/forum/att...4-gamespot.jpg
    http://www.consolegames.ro/forum/att...ifa-14-ign.jpg

    Urmatoarele 3 sunt pentru FIFA 13
    http://www.consolegames.ro/forum/att...cs-fifa-13.jpg
    http://www.consolegames.ro/forum/att...ot-fifa-13.jpg
    http://www.consolegames.ro/forum/att...gn-fifa-13.jpg
    Attached Images Attached Images metacritics.jpg gamespot.jpg ign.jpg metacritics-fifa-13.jpg gamespot-fifa-13.jpg ign-fifa-13.jpg

  17. #517 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce inseamna Hawk..i am dat lui Niang asta..

  18. #518 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Soim.

  19. #519 SP
    Junior Member j0kk3r.stile's Avatar
    FIFA 14 Chemistry Styles - Ultimate Team Chem Styles | Futhead ca sa fie clar cu chemistrystyles
    by the way hawk(soim) - 2 pac 2hea 2sho

  20. #520 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cu alte cuvinte mare atentie la crearea echipelor acum! Life's good! I like it

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 185 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts