Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 185 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast
Results 521 to 540 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #521 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by j0kk3r.stile View Post
    FIFA 14 Chemistry Styles - Ultimate Team Chem Styles | Futhead ca sa fie clar cu chemistrystyles
    by the way hawk(soim) - 2 pac 2hea 2sho
    Buna dimineata!
    Un ghid pentru chemistry a fost deja postat aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1036134
    E un ghid mai oficial.

  2. #522 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Daca am.echipa de serie A e indicat sa mi iau manager de Serie A ?sau nu conteaza

    ---------- Post added 01-10-2013 at 20:32 ----------

    Si e doar.Montella,Mandorlini,Sannino si Guidolin.

  3. #523 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am si eu nevoie de putin ajutor, nu reusesc sa-mi schimb echipa favorita, dar cea care apare pe easports si in F.U.T la transfer . Nu vreau echipa de la Kick Off. MULTUMESC!

  4. #524 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Daca am.echipa de serie A e indicat sa mi iau manager de Serie A ?sau nu conteaza
    Daca ai deja chemistry 100 nu-ti mai trebuie manager. Doar daca vrei tu asa pentru tine sa pui manager si sa-i cumperi contracte de manager, adica sa dai niste bani in plus aiurea.
    Daca nu ai 100 la chemistry poti pune un manager, vezi ca e unul de Serie A care nu e shiny gold, e gold simplu si e mai ieftin (Guidolin).

  5. #525 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Da am vazut e 200...deja am schimbat sistemul...cu 3 fundasi ramaneam descoperit....

    ---------- Post added 02-10-2013 at 07:30 ----------

    Aseara cautam un RB si imi dadea doar Torodiris..nu gaseam altceva

  6. #526 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Am si eu nevoie de putin ajutor, nu reusesc sa-mi schimb echipa favorita, dar cea care apare pe easports si in F.U.T la transfer . Nu vreau echipa de la Kick Off. MULTUMESC!
    Intr-un singur loc poti schimba echipa. In EAFC la Suport Your Team. Echipa aia va fi peste tot. Nu ai cum sa pui echipa favorita diferita in KickOff si UT.

  7. #527 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    ce metode folositi pt a face coins in UT ?

  8. #528 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Metoda celor n conturi.

  9. #529 SP
    Member Pancu's Avatar
    salut am si eu o intrebare am fifa 14 zona2 si as vrea sal joc pe cont de US adica zona 1 pot sa activez contu si sa ma joc online ?

  10. #530 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Avand in vedere ca nu mai are Online Pass, poti juca de pe orice cont vrei tu fara sa mai creezi alt cont.
    Altfel trebuia sa creezi un cont pe aceeasi zona cu jocul pentru a introduce Online Pass-ul. Apoi puteai juca online pe orice cont din consola.


    Dar vei avea nevoie de un cont de zona 2(zona jocului) pentru a lua cele 4 packuri UT care vin gratuit la joc.

  11. #531 SP
    Member Pancu's Avatar
    ms mult pt raspuns

  12. #532 SP
    Ω Pira's Avatar
    E incredibil de imprevizibil UT-ul asta. Acum 2 zile abia l-am vandut pe Lukaku cu 8K (care pe mine nu m-a convins deloc), cu chemistry style pe el de Finisher si azi vad ca se da la 18-19K, varianta Basic. Just great!

  13. #533 SP
    Junior Member j0kk3r.stile's Avatar
    pai e IF si acum nu mai pica in pack-uri varianta normal pentru o saptamana si de aia i s-a dublat pretul

  14. #534 SP
    Member sollo's Avatar
    maine cred ca'mi ajunge si mie jocul, daca nu vineri cel tarziu...abia astept

  15. #535 SP
    Member Dante's Avatar
    voua cum vi se misca in meniuri? la mine merge greu, selectez greu, ma misc greu intre optiuni. varianta ps3

  16. #536 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu sunt probleme aici. Problema din EAFC a fost doar de 2 ori. In rest se misca char mai bine ca in 13.

  17. #537 SP
    Member Dante's Avatar
    la naiba, o avea ceva consola sau unitatea optica desi in oricare alt joc e perfect. poate ar trebui sa-i dau o scanare d-aia care repare file sistemul. Are optiune sa instalez pe hdd fisierele? Jocul nu a cerut nicio instalare ruleaza de pe disc vad

    le: am gasit, e vorba de menu lag in career. cica e de la transferul de date pe live , ci ca sa ne deconectam de la psn sa vedem cum se comporta. nu mi se pare normal sa fiu obligat sa fac asta

    http://answers.ea.com/t5/FIFA-14/PS3...s/td-p/1557277

  18. #538 SP
    Junior Member CreTzeaN's Avatar
    Are careva problema de nu se poate conecta la EAS FC Servers la FIFA 14?

  19. #539 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cred ca au multi...
    Sorry!

    Our servers are temporarily down while we work on making things better.

    Please come back later.


    Attached Images Attached Images ea-server-down.jpg

  20. #540 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Da , nu merge nici pe consola...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 185 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts