Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 185 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast
Results 681 to 700 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #681 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am castigat eu acun liga 3 si mi.a dat 9000

  2. #682 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am cumparat si eu jocul de cateva zile si mi se pare cel mai prost joc fifa facut vreodata de cei de la EA. In afara de asta, am incercat sa joc in career mode si am un lag incredibil ! Nu ma prea pricep la console, stie cineva daca consola mea ar putea fi de vina ? Adica, din cate stiu eu diferenta dintre ele este doar spatiul de stocare(PS3) sau ma insel ?

  3. #683 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ce ti se pare tie porcarie: ca e mai greu , altfel de control al mingii etc .. argumenteaza . Sau ca ai jucat 2 meciuri online si ai luat bataie la scor .... si gata e cel mai prost fifa

  4. #684 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Un pic mai greu la început până te obișnuiești cu gameplay-ul pt că-i diferență între fifa13 și fifa14 .
    Părerea mea

  5. #685 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Dupa update jocul e super ok , e mai greu pana de acomodezi ... dar in rest e super

  6. #686 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Vrei sa mai argumentez si eu, adica sa repet tot ce s-a spus pana acum ? N-ai jocul ? De ce imi ceri sa argumentez cand sunt pline paginile anterioare de argumente ? E pur si simplu parerea mea ! Am jucat online,UT si 1 vs. 1 cu prietenii si jocul e schimbat in rau ! E adevarat ca pana la urma te obisnuiesti, dar eu aveam alte asteptari ! In alta ordine de idei, are cineva SUPER-LAG in Career mode ?

  7. #687 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    S-a mai discutat problema cu Career Mode, mulți ai lag, deci nu e de la consola ta.

  8. #688 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu nu an lag in career mod , am foarte putin in Be a Pro Player

  9. #689 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    La mine este invers ...am in carrer mode iar in be a pro player nu am

  10. #690 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Aveti lag in timpul unui meci sau doar im meniu?...eu am jucat doar UT si Pro club.

  11. #691 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Doar in meniu iar daca dai sign out la PSN merge un pic mai bine

  12. #692 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ut online intotdeauna va fi aiurea
    ai sanse mai mari sa castigi mai des si sa ajungi cat mai repede in diviziile superioare avand o echipa slaba decat una puternica
    in ut offline trebuie sa ai o echipa foarte puternica ca sa iei titlul in div1

  13. #693 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Dupa update jocul e super ok , e mai greu pana de acomodezi ... dar in rest e super
    E super pe fras... e cel mai arcade Fifa ever made, pana si Fifa 08 e mai bun in gameplay, sa nu mai zic de 10 si 11, in fine. Am luat 6 goluri intr-o singura repriza de la unu' care doar centra de pe flanc si toate mingile se lipeau de capul atacantilor lui. Practic orice lovitura de cap se ducea in poarta, mai mult, orice centrare era perfecta pt lovitura de cap. Nu conteaza ce fundasi centrali ai, toti se fac ca sar la minge si defapt sar mai jos sau pe langa, ca dovada replay-urile. E jalnic si imi provoaca boli de inima... vreau sa joc un fotbal virtual si sa ma distrez, sa fie fun ca-n vremurile din urma. Iar cei care considera pe forum sau in afara lui, ca FIFA 14 este un joc bun/foarte bun, acei useri inseamna ca joaca un arcade game, nu simulator, pe stilul run & cross, on and on. Atat am zis!

  14. #694 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu stiu cum reusiti sa luati atât de multe goluri din centrări...Mi se pare un joc destul de bun, ca in fiecare an, fifa nu merita in recenzii mai mult de 7

  15. #695 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Eu nu stiu cum reusiti sa luati atât de multe goluri din centrări...Mi se pare un joc destul de bun, ca in fiecare an, fifa nu merita in recenzii mai mult de 7
    Inseamna ca nu joci UT. Reamintesc cum am mai mentionat si in FIFA 12/13, ca sunt diferente intre modurile: Offline, 1 vs 1 pe aceeasi consola, Seasons si UT. Diferente la viteza de joc, la pase si la multe altele, care sunt usor de sesizat.

  16. #696 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Doar UT joc
    PS o sg chestie nu înţeleg, sunt foarte mulţi care se plang de seria asta in fiecare an, de ce il mai cumpăraţi fraţilor? Am observat ca incercati varianta demo, va place si apoi incepe show-ul

  17. #697 SP
    Ω Pira's Avatar
    Demo e ciuri-buri fratele meu, ala nu e online, nu e UT, nu e Seasons, e un build vechi si e fix-pix. Eu unul ma plang pt ca de la 12 incoace se tot prosteste de la an la an... si tot incerc sa-i mai dau o sansa, insa tot mai arcade e. Eu nu pot juca bambiliciul asta de joc, unde toti disperatii arunca lumanari pe sus in speranta ca se nimereste cineva la cap. Probabil ca aceia il si numesc cel mai bun FIFA de pana acum, lol. M-am hotarat sa-l vand, nu-i vad sensul atata timp cat nu are un dram de amuzament, e un joc plin de glitch-uri de 2 lei care tot atata si face.

  18. #698 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu de vreo 3 ani tot spun ca e un joc mediocru. Daca nu il primeam gratuit prin share nu as fi dat nici 2 lei pe el. Pt mine seria Fifa e moarta demult. Nu ma înţelege greşit, nu era vb despre tine in postarea de mai sus.
    PS vinde jocul si ia-ţi Diablo 3, te astept in co-op

  19. #699 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Luni seara - 7 partide (un egal, o victorie, 5 infrangeri)
    Marti seara - 7 partide (2 egaluri, 5 victorii)

    Cine mai intelege..

    app...consurs la PC GARAGE
    Pregateste-ti crampoanele - PC Garage

  20. #700 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Stai putin ca nu pricep. " Puteti folosi gamepad si bla bla... "

    Ce sa inteleg de acolo ? Daca vrei sa folosesti gamepad, trebuie sa vii neaparat cu cel personal, sau iti dau ei in caz ca nu ai ?

    Nu am incercat niciodata sa-l conectez la pc, dar din cate stiu, controller-ul original de xbox nu merge adapat. Trebuie cumparat un model optimizat pt pc. Sau ma insel ?

    Cu alte cuvinte, veniti ? Eu in ziua aia am ceva probleme de rezolvat, dar o sa fac tot posiblul sa vin, daca pot folosi gameped-ul meu sau daca primesc de la ei...

    Chiar mi-as dori sa particip la concursul asta. Se vede ca organizatorii sunt profesionisti. Interzicerea folosirii tacticilor custom e prima masura care trebuie luata intotdeauna. Cel care le foloseste pur si simplu iti da peste cap echipa, jucatorii sunt ametiti, paseaza aiurea, nu mai intercepteaza mingile, nu se mai inteleg etc. Joci degeaba, cu alte cuvinte.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 185 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 85 135 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts