Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 185 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast
Results 821 to 840 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #821 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Van Persie isi merită banii ? Deocamdată il folosesc pe Eto'o dar nu prea sunt mulțumit de el

  2. #822 SP
    Member Nestea's Avatar

  3. #823 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Am vandut tot pe Anglia mi am facut mii de nervi ...pai Balotelli e peste Etoo iar El Sharawy nu are egal pe stanga..nici nu se compara cu Italia...o sa incerc o echipa de brazilieni si daca nu merge revin pe Italia iar....vroiam pe Franta dar nu are mai deloc LB si RB...o sa incerc pe Brazilia un atac Willian-Costa-Lucas/Hulk..din astia doi ce sa aleg?

  4. #824 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Fifa 14 patch/update 1.03
    • Lag in the career mode in the team composition
    • A crash when you arrive in the main menu of F*U*T*
    • A crash when comparing players after accepting an offer to exchange
    • In Techniques, possibility to switch to the recipient of the ball games.
    • Bug with the No. 9 after a game in Virtual Pro
    • Identical jerseys in online matches
    • The new jerseys on Creation Centre showing "Kit 1 EA"
    • Fixed some audio scenarios
    • Changes teams Seasons Coop will be reflected on the screen of teammate
    • Adding redundant jerseys Bahia

    Google translate French-> English
    sursa

  5. #825 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Am vandut tot pe Anglia mi am facut mii de nervi ...pai Balotelli e peste Etoo iar El Sharawy nu are egal pe stanga..nici nu se compara cu Italia...o sa incerc o echipa de brazilieni si daca nu merge revin pe Italia iar....vroiam pe Franta dar nu are mai deloc LB si RB...o sa incerc pe Brazilia un atac Willian-Costa-Lucas/Hulk..din astia doi ce sa aleg?
    Eu ii am pe amandoi, il recomand pe Hulk datorita strenght-ului. Mai poti sa incerci pe stanga si cu Osvaldo. Cat despre Italia, pe stanga, i-am incercat atat pe Asamoah si Lulic (pe langa micutul faraon), isi faca treaba foarte bine si nu sunt foarte scumpi.

  6. #826 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu il aveam oe Gervinho stanga rezerva...pot aa zix ca El Sharawy e jucatorul meu preferat in Fifa...cand am vandut echipa de el mi a parut cel mai rau...si de Balotelli

  7. #827 SP
    Banned sickchild's Avatar
    pacat ca boateng a plecat in germania.era un CAM perfect.

  8. #828 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce e cu updateul nou la Fifa?? L am desc si eu acum..stie cineva in ce consta?

  9. #829 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Vezi postul #824

  10. #830 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Aaa..ok ms

  11. #831 SP
    Junior Member roby_monaco82's Avatar

    Setari Fifa 14

    Salut.Am o intrebare pentru cei care joaca fifa 14, as vrea sa stiu ce setari aveti facute la cpu game?astept raspunsuri.Multumesc anticipat

  12. #832 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ce ziceti de noua mea echipa de brazilieni 4-3-3(2) Helton-Felipe Luiz-Thiago Silva-David Luz-Maicon-Ramires-Ferandinho-Paulinho-Willian-Pato-Hulk/Lucas...stiti vreun portar mai bun ca Helton? Sa l pastrez pe Pato sau sa l iau pe Costa?

  13. #833 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    @gl79lui nu ai copiat tot linkul. Vezi ca este mai mare decat se vede in casuta aia...
    http://www.easports.com/fifa/footbal...ideo/173920330 ,

    am inteles acum,...multumesc!

  14. #834 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Ce ziceti de noua mea echipa de brazilieni 4-3-3(2) Helton-Felipe Luiz-Thiago Silva-David Luz-Maicon-Ramires-Ferandinho-Paulinho-Willian-Pato-Hulk/Lucas...stiti vreun portar mai bun ca Helton? Sa l pastrez pe Pato sau sa l iau pe Costa?
    Am avut si eu echipa din brazilia...pato mi s-a parut mai bun ca , costa iar portar , diego alves mi se pare peste toti portarii brazilieni .

  15. #835 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    in minutul 89 marchez pentru 3-0, ala de oftica da disconnect , pe mine EA ma scoate din UT si imi spune ca am renuntat la ultimul joc DNF..etc plus ca imi pune partida ca si cum as fi pierdut-o ))

  16. #836 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Si eu am patit de 2 ori am pierdut si campionat din cauza asta .... dar nush cum de se intampla ..

  17. #837 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am reușit aseară sa promovez în div2 . Aveam 18 pct (ca și promovat) iar ca să nu câștig cupa in div3 mi-au dat playeri care abia , abia treceam de mijlocul terenului .
    Vouă vi s-a întâmplat așa ?

  18. #838 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu din div 2 sunt in div 6 ratez in dracu ...

  19. #839 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ce echipă ai ?
    Eu de când am ajuns în div3 n-am căzut mai jos de div4 .
    M-a plimbat din div3 în div4 și invers timp de 1 sapt si ceva iar aseară am reușit sa promovez in div2

  20. #840 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Echipa din spania ... pique,miranda,pepe,marcelo,fabregas, modric, isco, benzema , david villa , sanchez si courtis ... deci credema ca mai prost ca in ultima sapt nu am jucat in viata mea. Duminica au venit niste baieti la mine sa jucam o fifa , tinand cont ca ei nu au consola acasa si joaca la mine ocazional.... m.au nenorocit... numai stiam de capul meu ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 42 of 185 FirstFirst ... 32 40 41 42 43 44 52 92 142 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts