Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 185 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast
Results 861 to 880 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #861 SP
    Member Kupy's Avatar
    Dă-ți seama cât am țipat

  2. #862 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Imi imaginez
    sunt șanse 1 la 1000 sa prinzi ceva frumos in gold pack ...parerea mea

  3. #863 SP
    Junior Member CodrinB's Avatar
    Salut .Acum trei zile mi-am achizitionat un xbox 360 250gb fifa 14 bundle de pe amazon si am o nelamurire am instalat fifa 14 dupa care s-a facut un update si problema este ca nu vrea sa se conecteze la serverele ea , zice ca serverele sun offline momentan si sa incerc mai tarziu . M-am uitat pe net si am vazut ca sunt multi cu aceasta problema dar nu am reusit sa-i dau de cap .Vreau sa stiu daca este chiar de la serverele ea si sunt offline ori este de la mine problema si daca este de la mine rog sa ma ajute cineva .

  4. #864 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ai cumva live ? Ca sa poti juca online ?

  5. #865 SP
    Junior Member CodrinB's Avatar
    Da am primit si un cod pt live gold .

  6. #866 SP
    Member gl79lui's Avatar
    L-am luat pe Benzema cu 27k , abia abia, crescuse preturile de la 30 k in sus. In 6 meciuri am reusit doar 2 goluri cu el...inca tre` sa.l mai antrenez,
    Soldado inscrie mai mult ca Benzema...si am dat 5 k pe el

  7. #867 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    5k pe Soldado ? cam mult...
    Cand l-ai cumparat pe Benzema cu 27k ?

  8. #868 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Daca a crescut pretul lui benzema il vand ...

  9. #869 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Echipa din spania ... pique,miranda,pepe,marcelo,fabregas, modric, isco, benzema , david villa , sanchez si courtis ... deci credema ca mai prost ca in ultima sapt nu am jucat in viata mea. Duminica au venit niste baieti la mine sa jucam o fifa , tinand cont ca ei nu au consola acasa si joaca la mine ocazional.... m.au nenorocit... numai stiam de capul meu ...
    Exact acelasi lucru mi se intampla si mie !

  10. #870 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Deocamdata Rusescu a meritat banii (300 coins ). A dat 6 goluri in 3 meciuri...
    EA SPORTS Football Club - FIFA Ultimate Team

  11. #871 SP
    Member gl79lui's Avatar

    cum de nu joci cu St. Radu LB? pe Sapunarul nu.l cumperi?

    ---------- Post added 11-11-2013 at 12:46 ----------

    aseara pe la ora 20.00 , azi am l.am vandut pe Hulk cu 17 k, am luat un pack de 25k , varza...Huntelar si Mathiew

  12. #872 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Frate pe xbox ... benzema nu e mai scump de 20 k

  13. #873 SP
    Ω Pira's Avatar
    Voi nu va dati seama ca preturile difera intre varianta Xbox si PS3. In general jucatorii sunt mai scumpi pe PS3.

  14. #874 SP
    Member gl79lui's Avatar
    pe PS3 l-am luat pe Benzema

  15. #875 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    pe futhead.com gasiti preturile la jucatori si tot ce va intereseaza despre ei , bafta !

  16. #876 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    pe futhead.com gasiti preturile la jucatori si tot ce va intereseaza despre ei , bafta !

    Nu sunt prea accurate preturile de acolo, cel mai bine te uiti ori pe aplicatie ori in joc.

  17. #877 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sunt destul de aproape si preturile alea de oe futhead.com

    in BPL eu ce mai bine atat in fifa13 cat si in fifa14 am marcat cu Cisse , desi m'BA este mai scump si are proprietati mai ridicate decat Cisse..nu marcheaza la fel, nu-si creeaza atatea ocazii de gol. Pana acum Cisse este top player top scorer in BPL ...la cati bani costa. (cred ca l-am luat pe la 700 conins...) are cam 1.5 goluri pe meci, ceea ce este foarte bine. Sper sa-l prind vreodata la vreun card de TOTW sau ceva de genul.

  18. #878 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Fifa 14 ps4 review

  19. #879 SP
    Banned sickchild's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    A aparut un video cu full gameplay al lui FIFA 14 next-generation. Total suprinzator FIFA 14 NG va ocupa doar 8 GB.

    pacat ca developerii nu au reusit sa faca ceva in legatura cu privirea aceea pierduta,ma refer la ochii jucatorilor, par fara expresie.e un pic ciudat ca nu incearca sa redea o expresie reala.

    ---------- Post added 12-11-2013 at 20:36 ----------

    fifa 14 ps4 numai next gen nu e la 8 gb ai lui

  20. #880 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    De ce mama masii tot timpul in season majoritatea imi bat fundasii cu L1 Triunghi...cum fac sa nu-mi mai lase fundasul in urma deci mor de nervi ca vreau sa invat Fifa si parca nimic nu-mi iese din Divizia 6 am ajuns inapoi la 8 imi vine sa crap televizorul si sa-mi omor pisica.

    ---------- Post added 13-11-2013 at 00:56 ----------

    10 infrangeri consecutive am pus jocul la vanzare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 185 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 94 144 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts