Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 185 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast
Results 921 to 940 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #921 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Ma bag si eu Bogdan
    Cand ma vezi pe luve da mi inv in party si vb

  2. #922 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    ce porcarie de joc poate fii si fifa asta , am jucat in ut seasons , eram in prima divizie 1 si trebuia sa fac 14p ca sa raman in divizia curenta , joc meciurile , fac cele 14p ba chiar 15 cu 2 partide ramase ...apoi imi zic ei felicitari bla bla ai ramas in divizia curenta , primesti 10.500 coins , zic ok , dau next si cand ajung in meniul principal nu mi-a adaugat absolut nimic la coins . I s-a mai intamplat cuiva ?

  3. #923 SP
    Member sollo's Avatar
    ceva de genul asta am patit si eu...aveam 15 puncte, mai aveam 1 meci de jucat, de scos 1 punct sa promovez in 4, dau sa incep meciul, merge sacadat(nu stiu de ce), pun pauza sa se calmeze sacadatul si adversarul iese din joc, arata 0-0, si nu-mi da nici punctul si nici rejucare, imi zice: felicitari ai ramas in liga 5 ai castigat 3900 coins... imi bag **** si ******* si ********** de joc petarda, daca gameplayul e facut in bataie de joc, de ce ******* si sistemul asta e la fel de panarama...

  4. #924 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    nasol , dar pe mine mai tare m-a enervat ca nu am primit cei 10.500 de coins bine meritati
    e o pacaleala de joc ...si mai mult de atat nu stiu ce au facut cu coin boost-urile alea , se pare ca le-au scos de tot .

  5. #925 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Vad ca se joaca numai Ultimate Team online. Mai joaca cineva de curiozitate career? Sau acum doar Ultimate Team online e baza? Recunosc ca am incercat si eu insa nu m-a prins. Am inceput azi un nou sezon cu Dortmund pe profesional ca dificultate insa dupa ce in 2 meciuri conduceam cu 1-0 si eram egalat in min 90, mi s-a cam luat sa mai joc impotriva AI-ului. Parca in momentul in care e condus, adversarul primeste un boost. Ai mei se misca mai incet cu toate ca jucam cu Borusia Dortmund contra Bayer 04. Si mai inscrie in min 90 cu un sut de la 35-40 m. Impresiile mele sunt de Fifa 13 PS3. Voi lua Fifa 14 pt PS4 cand apare consola si jocul in RO.


    Si o comparative intre grafica de pe PS3 si PS4:
    http://www.ign.com/videos/2013/11/16...ps4-comparison

  6. #926 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce vorbesti, ieri eram in div3, ut, aveam 0-0-6 (6 wins) 18 pct , inca 4 meciuri la dispozitie si aveam nevoie de o singura victorie pentru titlu, eram in forma nu ma putea opri nimic! 3 meciuri din 4 mi le-a dat pe ploaie (le urasc!) si am reusit sa scot un singur egal, restul infrangeri. LOL...
    aia e, mergem mai departe

  7. #927 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Acelas lucru l-am patit si eu aseara ... doar ca eu aveam doar 3 meciuri si imi trebuia un amarat de egal .. .. dar e bn ca am mers mai departe...

  8. #928 SP
    Ω Pira's Avatar
    Mi-a intrat aseara Pogba IF la unul din pack-urile oferit bonus de Season Ticket, din cele 24 premium gold packs. Mi se pare o minune avand in vedere ca in 2 ani de cand am pack-urile astea oferite bonus, nu mi-au intrat decat mediocritati, playeri non-rare care se vindeau la pret de discard.

  9. #929 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am luat un pack la happy hour, supriza a fost ca in pack-ul respectiv am mai primit un pack gold , pana la urma nu cred ca am acoprit cei 15.000 de coins cheltuiti dar macar am primit si bonusul, macar de data asta n-a fost dezamagitor, desi mi-am jurat ca nu mai dau banii aiurea pe packuri

  10. #930 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu am jucat azi in ut ... si din 7 meciuri nu am castigat niciunul ... m.a scos din sarite

  11. #931 SP
    Member Kupy's Avatar
    De cand am renunțat la *** pot spune ca mi-am regăsit plăcerea de a sta în casa și a juca pe PS. Joc fifa de atâția ani și sincer îmi pare f rău să văd cum EA profita de clienții săi. Însă ei nu îți baga pe gât nimic, vina e a noastră. Fifa mai joc doar cu prietenii, și e de ajuns. Prea multe zile am țipat și m-am certat cu familia și prietena din cauza acestui F UT. Știți și voi cum e

  12. #932 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    acum depinde cat de mult iti impingi dorinta de a te transpune in jocul video. 1st of all your real life is beyond!

  13. #933 SP
    Member Kupy's Avatar
    Oricât de calm ai fi, și eu sunt ff calm, jocul ăsta pătrunde în cele mai negre colturi ale sufletului și te transforma.
    Bruce Banner era om normal pana sa joace și el F UT.

  14. #934 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Si Program Manager la EA pe FIFA sigur e Chuck Norris

  15. #935 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Nu vreti sa ma auziti pe mine cand ma fura jocul. Pumni, picioare, invocari ale celor raposati etc.

    Nu prea mai chem prieteni la mine sa jucam Fifa, pt ca s-a intamplat odata, cand eram mai neexperimentat, sa pierd in fata unuia care nu mai tinuse un controller in mana in viata lui. M-a batut cu bulan, bineinteles. Dupa asta, a inceput sa ma ia la misto toata seara si zicea : " ia uite, eu joc Fifa prima data pe xbox si tu te joci mereu. Esti slab. " ; Si chestii d-astea. M-am enervat rau de tot atunci. Imi venea sa-i dau un pumn si sa-l bag cu totu' in perete si dupa aia sa-l calc pe cap.

    M-am obisnuit sa ma joc Fifa numai cand nu e nimeni prin preajma mea, caci altfel sigur as risca sa se iste vreun scandal. Nu reactionez prea bine la cald.

  16. #936 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    varsta e de vina man, pana la fifa 20 cred ca o sa-ti reinviti prieteniii la fifa

  17. #937 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Eu am o tastatura lângă mine si când pierd vars pumni in ea

  18. #938 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    M-am decis sa ma reapuc de Ultimate Team. Am o echipa din BPL.

    Cine ma poate ajuta cu niste fundasi buni ? In centru i-am avut pe Kaboul si pe Koscielny. Praf amandoi. Se pozitioneaza prost, mingi nu prea recupereaza... Singurul aspect pozitiv e viteza. Presupun ca cel mai bun e Kompany, dar nu am bani de el. L-am cumparat pe Vertonghen ( nu am jucat cu el ) si vreau sa-l iau si pe Vermaelen, pana cand strang bani pentru Kompany, Luiz sau Caulker IF ( are niste statistici care ma tenteaza sa-l incerc ).

    Pe stanga l-am avut pe Evra ( praf ), Clichy ( praf ), acum l-am cumparat pe Enrique si e ceva mai bunicel, dar nu pot sa zic ca m-a dat pe spate. Mai raman de incercat Ashley Cole, Baines, Baines IF ( cand oi avea bani ), Gibbs si Cissoko. Pe dreapta il am pe Richards si omul e piesa. Nu trece nimic de el. Nu-l schimb in veci.

  19. #939 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Strange bani si ial macar pe Luiz ..e cel mai bun...si Kompany e f bun..restul mie nu mi a placut.niciunul...

  20. #940 SP
    Member Sopi's Avatar
    Sincer,jucator ca lennon pe flancul drept nu este in tot FIFA parerea mea,si ca HAZARD pe stanga la fel!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 185 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts