Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 185 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #981 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    si eu la echipa asta ce tre saAttachment 211157 mai schimb fratilor ca mai sus de div 5 n.am urcat niciodata...
    4-3-3 e foarte ofensiva si trebuie sa stii bine de tot sa te aperi, fiindca adversarii nu vor conteni sa scape pe contra atac.
    4-2-3-1 si 3-5-2 necesita doi CDM, iar in BBVA este unul singur bun. Formatiile astea 3 plus cea pe care am etalat-o mai jos sunt cele mai bune pe care le poti folosi, asa ca nu are rost sa te mai obosesti incercand sa joci altfel.

    Incearca asa : 4-1-2-1-2

    LB Marcelo, CB Ramos, CB Pepe, RB Dani Alves

    CDM Song

    LM Guardado CAM Modric RM Di Maria

    ST : Costa ST : Benzema

    P.S. Poate de data asta ii si cumperi in functie de pozitiile pe care trebuie sa le ocupe fiecare. Nu pune un RW pe pozitie de RM sau CAM pe CM. N-o sa castigi niciodata asa.

  2. #982 SP
    Member gl79lui's Avatar
    vreau Sopi dar momentan nu mai am coins, l.am luat ieri de DI Maria si am ramas fara...Iti dau David Luiz la schimb....dar nu e de ajuns...la.s vrea pe Dani Alves

    ---------- Post added 27-11-2013 at 20:56 ----------

    interesant JamiroQuai voi incera si cele spuse de tine, multumesc... totusi n,as renunta la Pique pentru Pepe...CAM Modrici sau Isco? am dat o gramada de coins pe Isco

  3. #983 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Pentru putin. Daca nu-ti place formatia si vrei altceva, ai putea incerca 4-2-3-1 sau 3-5-2 folosind o echipa din premier league sau serie a. In Spania n-ai nici CDM bun, nici 3 fundasi centrali de viteza.

  4. #984 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    fratilor cat ma chinui sa il bag pe Hulk intr-o echipa de bundesliga si nici cum nu reusesc sa il fac sa aiba 10 chemistry... vreau formatia 4-3-3(4) si am doi jucatori brazilieni care se leaga cu el acestia dandu-i 7 chem cu tot cu loyality ... daca pun un manager brazilian si ii aplic un Russian league , ii da 9 chem ?

    ---------- Post added 28-11-2013 at 01:11 ----------

    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    fratilor cat ma chinui sa il bag pe Hulk intr-o echipa de bundesliga si nici cum nu reusesc sa il fac sa aiba 10 chemistry... vreau formatia 4-3-3(4) si am doi jucatori brazilieni care se leaga cu el acestia dandu-i 7 chem cu tot cu loyality ... daca pun un manager brazilian si ii aplic un Russian league , ii da 9 chem ?
    nevermind , nici macar nu exista manager brazilian in fifa 14

  5. #985 SP
    Member sollo's Avatar
    la 4-2-3-1 nu-ti trebuie neaparat cdm, eu joc cu cm si nu am nici o problema, ba chiar din contra, urca cm-ul la finalizare si dau multe goluri cu mijlocasii centrali

    eu momentan joc 4-2-3-1 , ca sa am dublaj pe flancuri(in loc de lm-rm, eu folosesc lw-rw)... chiar daca nu m-am impacat niciodata cu 4-2-3-1, momentan e cea mai buna formatie la fifa14...inca nu am incercat 4-1-2-1-2 sau 4-2-2-2

  6. #986 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu sunt fan 4.2.3.1 numai asa joc de la fifa12 incoa'
    Acum a aprut o formatie 4.2.2.2 care inainte nu era, nu prea are rezultate dar se apara bine.
    Dar aparare buna are si 4.2.3.1 asa ca am sa raman doar cu varianta asta. prefer o aparare buna si sa plec pe contre decat sa joc ofensiv si sa raman despuiat

  7. #987 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Nu se baga cineva sa faca o liga de fifa ut sau normala...?pt xbox? Cu premii in ut jucatori sau coint...facem cumva...

  8. #988 SP
    Member gl79lui's Avatar
    4-1-2-1-2 am jucat aseara dupa ce mi.a recomandat Jamiroquai , l-am bagat pe Song CDM (ara terenul frate , fata de Alonso sau Sergio Busquets) , i-am luat pe Muniain (n-am avut bani de Costa) foarte bun si Guardado mai bun ca Villa la posesie , apoi am tot schimbat Isco cu Modrici, deci fratilor am avut o seara superba cu 6 meciuri 4 victorii 2 egaluri, mai am putin si promovez in 4. Strang bani pentru Dani Alves, azi l.am luat si pe Marcelo. Ma incapatanez sa castig div 1 cu echipa din BBVA , chiar daca multi spun ca sunt putine sanse. multam inca o data Jamiroquai....................

  9. #989 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Cred ca s-ar putea sa ma fi inselat in privinta lui Pique. La inceput cand il intalneam, nu mi se parea asa bun, dar acum, cand joc cu adversari mai buni, le sta perfect in aparare si nu trece nimic de el. Daca ai apucat sa-l iei deja pe Pepe, vezi daca iti place. Daca nu, incearca-l pe Pique si pe formatia asta. Chiar am ramas socat cat de bine joaca la unii.

    ---------- Post added 28-11-2013 at 19:01 ----------

    Astazi am ajuns si eu in divizia 2. Am inceput execrabil, cu doua infrangeri urmate de un egal, si mi-am ca retrogradez sigur. Mai ramasesera 7 meciuri, am castigat 1, apoi iarasi l-am pierdut pe urmatorul, si dupa aceea am reusit sa castig 3 meciuri la rand, salvandu-ma de la retrogradare si avand sansa sa promovez in divizia 1 daca ies victorios din ultimele doua meciuri care mi-au mai ramas. O sa le joc maine, cred.

  10. #990 SP
    Member Sopi's Avatar
    Pe ce site pot sa vad preturile jucatorilor pe xbox 360?

  11. #991 SP
    Member sollo's Avatar
    m-am plictisit de Premier League, din ce campionat sa-mi fac alta echipa?

  12. #992 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Încearcă Bundesliga dar îți trebuie ceva bănuți ca să îți faci o echipă cât de cat bună .

  13. #993 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Fa ti brazilieni

  14. #994 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    http://www.futhead.com/14/squads/2741120/
    Pareri? Cam ce as putea sa mai schimb la aceasta echipa?

  15. #995 SP
    Member gl79lui's Avatar
    fa rost de Balotelli sau Higuain

  16. #996 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    In locul lui Muriel?

  17. #997 SP
    Member gl79lui's Avatar
    tu decizi, dar niciunul din ce ai tu nu au head.ul bun

  18. #998 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    mi-am facut si eu echipa de bundesliga cu Lewandowski in fata , am jucat vreo 4 meciuri , n-am dat un singur gol cu el , apoi l-am vandut si l-am luat pe Aubameyang . Din 3 meciuri mi-a dat 10 goluri , e destul de OP

  19. #999 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Lewandowski al meu marchează meci de meci iar Aubameyang 1 gol la 2-3 meciuri...

  20. #1000 SP
    Junior Member mar1us91's Avatar
    Cand apare fifa 2014 versiunea pentru calculator ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 185 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 150 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts