Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 185 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1081 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Da si aia gold simplu

  2. #1082 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Dragi tovarasi si pretini , ma lamureste si pe mine careva daca pentru Ultimate Team pe PS4 iti trebuie PS+? Sau macar spuneti cum e pe 3, ca banuiesc ca o sa fie la fel si pe 4.

  3. #1083 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    man...noi vorbim despre console aici nu despre mobile!
    si doi ca sa te lamuresti, uite acum selectie pe webapp la buy now 400 coins!
    Attached Images Attached Images contracte.jpg

  4. #1084 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Jocul e acelasi, principiile sunt aceleasi

    Din ce am vazut la jucatori e diferenta relativ mica de pret. In schimb la contracte vad ca diferenta e enorma (3x), chestie care insa e clar cum se explica Pana la urma e greu sa cari consola dupa tine si s-o arzi in FIFA la servici

    Mai bine zi cum e cu Ultimate Team si PS+, sa ma lamuresc si eu ce am de facut cand vine consola.

  5. #1085 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man ai nevoie de PS+ pentru UT, dar primesti si multe jocuri gratuite in pretul respectiv, asa ca ai mai multe beneficii, stai linistit

  6. #1086 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    na ca m-ai ambitionat cateva cartoane shiny gold cumparate acum cu 350 coins la bid
    Ma crezi ca fac bani din meciuri ? )

    Si te rog nu compara tzurca aia de pe Android/iOS ca il am si eu si e o mizerie totala fata de consola, incomparabil! ai sa vezi cand o sa joci pe consola ca stergi jocul de pe telefon!

    pe PS3 nu ai nevoie de PS+ ca sa joci Ultimate Team online, in schimb pe PS4 da, necesita Online si acolo ai nevoie de plus.
    Attached Images Attached Images contr-350.jpg

  7. #1087 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    el intreba de PS4, ca saracu a intrebat pe mai multe threaduri, dar nu i-a raspuns nimeni

  8. #1088 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    pe PS3 nu ai nevoie de PS+ ca sa joci Ultimate Team online, in schimb pe PS4 da, necesita Online si acolo ai nevoie de plus.
    Asta da golanie pe astia de la Sony.

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    el intreba de PS4, ca saracu a intrebat pe mai multe threaduri, dar nu i-a raspuns nimeni
    Dap, cand pui o intrebare clara si la obiect toti sunt foarte ocupati. Multam de info la amandoi, daca nu era threadul asta cred ca mai intrebam de 20 de ori pana sa scot ceva.



    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Si te rog nu compara tzurca aia de pe Android/iOS ca il am si eu si e o mizerie totala fata de consola, incomparabil! ai sa vezi cand o sa joci pe consola ca stergi jocul de pe telefon!
    Depinde mult pe ce-l joci, am vazut device-uri pe care era nejucabil. Oricum pe telefon, daca ai degetele mai mari, e mai degraba chin decat distractie sa joci un meci. In schimb la mine pe Transformer Infinity merge brici si e chiar haios.

    Pentru discutia noastra insa e relevanta partea de management, iar aia e practic la fel.
    Mai putin bonusurile zilnice din web app, care pe Android/iOS nu exista.

  9. #1089 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man crede-ma ca si daca nu ar fi obligatiu acel PS+ tot l-ai cumpara, la pretul de 1 joc sigilat pe an, vei primi in jur de 30 de jocuri pentru Ps3, PS4 si PS Vita, pentru fiecare in parte

  10. #1090 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Ma crezi ca eu dau banii pe consola asta pentru rahatul asta de FIFA 14? Alea 30 de jocuri pe an o sa fie probabil chestii pentru copii mici, pokemoni de-aia zburatori si mai stiu eu ce aberatii.

    Macar daca as avea un discount semnificativ la cumpararea lui FIFA 14 daca dau banii pe PS+, dar parca vad ca o sa fie ceva gen 3%, asta daca o sa fie vreun discount

  11. #1091 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    uite ce s-a dat doar pe parcusul unui singur an, ai dreptate, pokemoni si jocui de copii mici. BTW jocurile cu pokemon pentru Nintendo portable sunt bestiale si acum le mai joc la 23 de ani
    Attached Images Attached Images 200777d1375284211-playstation-plus-9l97fkm.jpg

  12. #1092 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Reveniti la subiect va rog. Merci

  13. #1093 SP
    Member Sopi's Avatar
    Clar,o sa fie ca si la xbox live.
    Ce jucator pozitia ST mi-ati recomanda pana in 20.000 coins?(xbox 360)

  14. #1094 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Depinde de liga .. . Pt BCL =Jovetic ... ESP: Benzema

  15. #1095 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cea mai ieftina solutie buna: Kevin Prince Boateng (folosind modificare de pozitie CAM->CF->ST). Si e genul de jucator pe care la bid il iei FOARTE ieftin daca iti bati nitel capul. Evident daca iti faci echipa de Bundesliga.

    Daca erai pe faza cand a fost in TOTW il puteai lua si in form la un pret foarte bun, acum vad ca a a crescut mult.

    O comparatie cu Jovetic, care costa MULT mai mult:

    http://www.futhead.com/14/players/12...rince-boateng/

    http://www.futhead.com/14/players/4959/stevan-jovetic/

    Atentie la Strenght, care conteaza mult in 14. Nu mai vorbesc de aggresion samd.

  16. #1096 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Acum depinde si pt ce liga ii trebuie ...

  17. #1097 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da, bineinteles.

    Apropo, intrebasem ceva mai sus daca stie cineva vreun site pentru cross platform trading. Nu fiti zgarciti cu informatiile

  18. #1098 SP
    Member Sopi's Avatar
    league FIFA 14 Ultimate Team Squad by Sopilandia | Futhead
    Ce imi recomandati pentru cele doua locuri CM dar sa nu fie exagerat pretul.
    Ce as putea sa modific sa nu trec de suma de 25k fara cei 2 CM?(xbox 360)

  19. #1099 SP
    Member bungabunga's Avatar
    In primul rand eu l-as da pe lesinatul ala de Terry si l-as pune in loc pe David Luiz. Diferenta de viteza este enorma, David Luiz are si pasa decenta si degeaba are Terry def mare daca trece atacantul pe langa el ca acceleratul pe langa o halta din camp. Daca umbli atent dupa Luiz (bid la ore bizare) s-ar putea nici sa nu te friga prea tare la buzunar schimbarea asta.

    La CM ma gandesc ca l-ai putea incerca pe Paulinho care e si ieftin, are si def bunicel si viteza/dribling foarte rezonabile. Si asa faci economie, mai strangi niste banuti si incepi sa te apropii usor-usor de Cazorla pe partea celalata

    Tine cont mai ales de faptul ca formula asta de joc nu are nici un fel de protectie (CDM sauCM) in fata fundasilor centrali, deci in mod sigur vrei ca macar un CB sa aiba viteza rezonabila.

  20. #1100 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    league FIFA 14 Ultimate Team Squad by Sopilandia | Futhead
    Ce imi recomandati pentru cele doua locuri CM dar sa nu fie exagerat pretul.
    Ce as putea sa modific sa nu trec de suma de 25k fara cei 2 CM?(xbox 360)
    pentru pozitia de CM as zice Ramires si Cazorla

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 185 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts