Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 185 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast
Results 1,281 to 1,300 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1281 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu poate, ci 100%, ar fi primul jucator de fifa care ar profita de un astfel de glitch

  2. #1282 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Mie mi.a picat o data un jucator gold ... care era sniper ....

  3. #1283 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    "All Players start with the 'Basic' Chemistry Style. Additional Styles can be found in Packs from the Store ... " - site-ul EA

    Asta ca sa terminati cu prostiile.

  4. #1284 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...ideo/180242229
    ce boaba am dat cu nemernicu' de Pato

  5. #1285 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ai avut tupeu nu gluma eu nu am curaj sa incerc asa ceva ca se duce sigur peste

  6. #1286 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    da-ti la 09:25
    nu mai vorbiti daca nu stiti ...@reddyBo @bungabunga

    ---------- Post added 19-12-2013 at 22:20 ----------

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    ai avut tupeu nu gluma eu nu am curaj sa incerc asa ceva ca se duce sigur peste
    nu neaparat , sunt jucatori la care mingea ia o traictorie foarte misto spre exemplu Hulk , si el are suturi foarte bune de la distanta.
    Cel putin din ce am incercat eu

  7. #1287 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu citam de pe site-ul EA, nu vorbeam din auzite..check it..oricum pe baiatul cu Ronaldo nu il cred

    ---------- Post added 19-12-2013 at 22:35 ----------

    https://help.ea.com/article/fifa-ultimate-team-14-faq - punctul 3, paragrafu 3. Sunt doar bine informat, nu e pb mea ca exista atatea glitchuri

  8. #1288 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    bine , eu doar v-am aratat ca sunt cazuri in care jucatorul apare cu CS aplicat

  9. #1289 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da...dar e ciudat ca pe pagina oficiala apare ceva iar in pack-uri altceva...dar e tipic EA..

  10. #1290 SP
    Member florent's Avatar
    Eu nu gasesc in meniu New Tournament , gasesc doar Load Tournament . Vreau sa joc offline in serie A

  11. #1291 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    [video=youtube;E03ZWYhninY]
    nu mai vorbiti daca nu stiti ...@reddyBo @bungabunga

    Hai sa fim seriosi, ala este un bug cu o probabilitate infima. Am sapat cu google vreo 5 minute si tot ce-am mai putut gasi la prima strigare a fost UN SINGUR post pe un forum in care cineva zicea ca l-a primit pe Cabaye cu un CS aplicat. Avand in vedere atat ce scrie pe site la EA cat si numarul nesemnificativ de asemenea intamplari mentionate pe net, lucrurile sunt clare.

    Ma intreb insa cate ore ai cautat tu pana sa gasesti respecticul video in care la min 09.25 sa apara asa ceva

    Dincolo insa de discutia asta, e clar (dupa cat de rar este mentionata pe net chestia asta, desi se desfac zilnic cine stie cate pack-uri) ca probabilitatea aparitiei bugului este infima iar probabilitatea de a-l prinde pe CR IF e la fel de mica. Deci ce a prezentat aici baiatul ala in screenshotul photoshopat era echivalent cu a castiga la 6 din 49 si a fi ales presedintele Romaniei in aceeasi zi

    Si dincolo de discutia cu probabilitatile la bug si la IF CR, ramane faptul INDISCUTABIL ca in ziua cand a prezentat el facatura aia CR nu mai era DE MULT in TOTW


    Si cam aici se termina toata discutia despre tampenia asta de tip "un nebun arunca o piatra..."

  12. #1292 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    De fapt nu am cautat nici macar 10 minute . Faza am vazut-o acu cateva saptamani la un tip pe stream Nick_28T - Twitch apoi fiind abonat la tipul de la care am pus video-ul i-am vazut ultimul episod din "The collection book " si acolo zicea el cum in episodul anterior a prins un jucator cu un CS aplicat , acuma de ma crezi bine , de nu si mai bine .
    Si te-as ruga sa nu mai arunci jigniri numai asa ca ai tu spor la tastatura pentru ca eu nu te-am jignit in nici un fel . Ma refer la faza aia cu "Vezi ca te cheama Gepetto" sau ceva de genul , nu mai tin minte exact . Cat despre baiatul cu IF CR o sa zic si eu vorba lui Cheloo " Ma contrazic cu placere ". O dupa-masa placuta ...

  13. #1293 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Gata, ajunge. Nu te mai face de ras in halul asta, una e sa te contrazici pe ceva discutabil si alta e sa te contrazici spunand ca afara ninge cand sunt 40 de grade la umbra.

    Pricepe odata ca nu avea cum sa-l traga din pack pe CR IF cand in saptamana aia CR nu era in TOTW. E o chestie simpla si logica, n-ar trebui sa fie prea greu de inteles...

    ---------- Post added 21-12-2013 at 14:37 ----------

    Revenind la chestii mai serioase:

    Quote Originally Posted by bungabunga View Post

    Tocmai am cumparat si eu azi jocul pe PS3 la oferta asta (era de nerefuzat in conditiile in care toate sursele de PS4 mai apropiate de Romania fie au dat chix fie faceau o bisnita indecenta) si a inceput distractia. In sensul ca, nemaijucand pana acum FIFA pe controller, am avut in primul moment impulsul clar de a-l juca in picioare
    Evident, in start team nu am primit nimic care sa ma intereseze, dar avand alea 2200 de FIFA points am luat repede oferta aia cu 75 de puncte pentru o echipa gold, am pus la vanzare jucatorii aia si am inceput sa-mi cul;eg cu 350 de banuti ba un Benaglio, ba un Ya Konan, ma rog, chestii de inceput cu care sa-mi fac treaba pana pun ban pe ban
    Acum astept sa bage astia niste pack-uri mai bune la oferta ca sa convertesc FIFA points alea venite cu jocul in banuti si pe urma incepe distractia.

    Intre timp incerc sa nu arunc controllerul pe geam in timp ce ma antrenez cu el
    Dupa o saptamana situatia se prezinta in felul urmator : GK Adler (glove) , RB Piszczek (anchor), CB Dante si Hummels ambii anchor, LB Alaba (engine), CDM Luis Gustavo (powerhouse), RM Farfan (engine) , LM Elia (engine) , CAM Diego (engine) , ST KP Boateng (hawk) si Aubameyang (hawk). Set complet de manageri, rezerve decente, plus o lista de transfer plina si ceva banuti.

    Trade earnings vreu 65k, match earnings vreo 10k . Probabil vreo 5 ore consumate la trading per total in astea 7 zile.

    Daca partea asta a fost usoara (pentru ca dpdv al tradingului e acelasi joc) cu controllerul e jale. M-am obinsuit cat de cat cu el, suficient cat sa castig trofeul in div 10 si pe single si pe multi (in aparare aveam jucatori mult mai slabi, dar atacul era cam tot asta, doar cu Draxler in loc de Diego), dar asta numai pentru ca adversarii erau absolut penibili.

    Mai e mult pana departe din punctul asta de vedere, noroc ca vin sarbatorile si o sa am mai mult timp pentru joc.

  14. #1294 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    iuhuuuuuuuuuuuuu
    Aseara 4 gold premium pack , Hugo Lloris & Jesus Navas iar astazi 2 premium gold pack Marko Reus !!!
    Attached Images Attached Images 2013-12-21-01.33.18.jpg 2013-12-21-15.34.36.jpg

  15. #1295 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Asa se posteaza chestii de-astea cand treaba e pe bune, cu poze de pe televizor

    Cam asta e nivelul maxim care pica in mod obisnuit in premium gold pack (85). Ai nimerit bine cu Reus.

  16. #1296 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Daca ai noroc poti sa castigi si un Robben , Aguero , Van Persie , Ribery s.a.m.d

  17. #1297 SP
    Member bungabunga's Avatar
    N-am prea vazut pe nimeni care sa posteze cu poze de pe televizor jucatori peste 85 prinsi in premium gold pack. Povestile abunda, desigur

  18. #1298 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    corect, asa se pun print-urile..singurul jucator cat de cat scump din sezonul asta care mi-a picat in pack-uri a fost RPV...l-am vandut si mi-am facut echipa cu casillas alves ramos si thiago silva.

  19. #1299 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Primesc aceasta eroare cand vreau sa ma loghez la Fifa online.
    "In order to access the online features for this title your Sony Entertainment Network account must be signed in and you must be signed in to the EA servers"

    Are cineva idee de ce? Nu am probleme PSN sunt logat si functioneaza.

    L.E : Am reusit

  20. #1300 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    corect, asa se pun print-urile..singurul jucator cat de cat scump din sezonul asta care mi-a picat in pack-uri a fost RPV...l-am vandut si mi-am facut echipa cu casillas alves ramos si thiago silva.
    E bine ce ti-a picat, in conditiile in care cel mai bun jucator al meu tras i pack-uri a fost Iniesta in FIFA 12, si Walcott in FIFA 14..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 65 of 185 FirstFirst ... 15 55 63 64 65 66 67 75 115 165 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts