Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 185 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 ... LastLast
Results 1,541 to 1,560 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1541 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu il prefer pe Cazorla(am ambii jucatori CM) . Joc de cap mai bun , sut + ca apare cand trebuie si unde trebuie) . La capitolul asisturi sta mai bine Nasri , sunt plusuri si minusuri , acum depinde si pe ce post l-ai folosit .
    Am avut toti mijlocașii iar cel mai bun mi s-a parut Navas . Viteza , sut , joc de cap , tehnica . In 50 de meciuri am 18 goluri & 26 asisturi , RW , HAWK .

  2. #1542 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cum se misca nasri in comparatie cu cazorla, eu l-am vandut, nu m-am obisnuit deloc cu el. dar navas fata de valencia ? il am si pe walcot, dar e slab rau de tot, in afara de pace, e 0 barat si cam dubios, ca in real life e super bun jucator, cred ca astia de la EA i-au subestimat mult prea mult pe cei de la Arsenal si Liverpool
    Personal...navas este cel mai bun ca rw , al doilea nani...iar nasri e mult peste cazorla ...asa mi se pare mie cel putin...problema cu nasri e cum ati zis si voi e cam slab la heading

  3. #1543 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am avut eu echipa din campionatul germaniei si am reusit sa ma mentin in div1 de doua ori . Dupa ...pana in div6 am retrogradat si am vandut tot .
    Robben mi se pare esential pentru o echipa de Bundesliga, pe partea lui nu prea e nimic mai de Doamne-ajuta de la Farfan in sus. Pe partea lui Ribery il ai pe Reus care este foarte OK.
    Acum depinde si ce asezare tactica aveai, eu am jucat mereu in 4-1-2-1-2 cu echipa de Bundesliga si pe mobile si apoi pe PS3.

  4. #1544 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    La inceput am jucat 4-1-2-1-2 si nu prea a mers . Am schimbat in 4-3-3 (4) si s-a schimbat jocul . Aveam CAM Gotze , CM Gundogan & Schweinsteiger care ajutau foarte mult defensiva . Cel mai bun RW ieftin din germania este Blaszczykowski(parerea mea) .
    Robben mi se pare cam scump ...la 200k-250k era ok .

  5. #1545 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Mie Blaszczykowski nu mi-a placut deloc, are viteza ceva mai buna decat Farfan dar in rest e clar mai slab. E drept ca pe consola nici nu l-am mai incercat. In schimb, cu Robben e alta viata, face prapad in flancul ala, banuiesc ca si pe consola e la fel, abia astept sa mi-l cumpar.

    In alta ordine de idei, stie cineva daca exista optiunea de a juca toate meciurile dintr-un sezon de UT, indiferent daca obiectivul maxim posibil a fost deja atins?

  6. #1546 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    echipa asta o folosesc eu acum pentru seasons , o recomand cu cea mai mare placere !
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...enonrnKzwF:ps3
    si ce am pe margine e echipa de fitness

  7. #1547 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar

  8. #1548 SP
    Member bungabunga's Avatar
    A lui Sadu e foarte asemanatoare cu a mea

    Ia-l pe Diego in locul lui Mikhtarian.

  9. #1549 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cea mai buna echipa contra careia am jucat pana acum.... Falcao si Ibra in atac..CR7 plus IF James Rodriguez, Marquinos si Moutinho
    Attached Images Attached Images 20140106_233138.jpg

  10. #1550 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    As vrea sa imi fac o echipa Silver din Anglia : Silver England FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead , ce ziceti ?

  11. #1551 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    A lui Sadu e foarte asemanatoare cu a mea

    Ia-l pe Diego in locul lui Mikhtarian.
    il am rezerva pe Diego... joc cu Mikhtarian pentru ca e mai agil si mai rapid, asa mi se pare..

  12. #1552 SP
    Member Nestea's Avatar

  13. #1553 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by Nestea View Post
    Am avut din germania . Am zis sa incerc si din campionatul angliei .

  14. #1554 SP
    Member Sopi's Avatar
    Am o problema,cand dau "Kick off" sa ma joc singur cu robotul pe xbox360 sunt facute toate transferurile,dar cand dau pe "Create Tournament" nu mai sunt facute transferurile,ozil tot la real este nu la arsenal....dc?

  15. #1555 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Am o problema,cand dau "Kick off" sa ma joc singur cu robotul pe xbox360 sunt facute toate transferurile,dar cand dau pe "Create Tournament" nu mai sunt facute transferurile,ozil tot la real este nu la arsenal....dc?
    vezi ca s-a mai discutat pe aici parca pe tema asta
    asta e problema la xbox fata de ps3
    trebuie sa platesti lunar nu stiu cati bani pentru net-ul lor sau pana mea, nu stiu cum sa iti explic

  16. #1556 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ca sa poti juca online de pe un Xbox 360 trebuie intai de toate sa iti cumperi o subscriptie Xbox Live Gold. Cea mai buna din punct de vedere al pretului raportat la durata abonamentului este subscriptia de 1 an, dar aceasta costa in jur de 160 de lei. Cea mai cumparata si mai cunoscuta este totusi cea de 3 luni, care costa undeva in jurul a 65 de lei.

  17. #1557 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by LuigiSADU View Post
    il am rezerva pe Diego... joc cu Mikhtarian pentru ca e mai agil si mai rapid, asa mi se pare..
    E ceva mai rapid (80 vs 76 Diego), dar diferenta mare intre ei este la pasa, in favoarea lui Diego (83 Diego vs 75 Mikhtarian). Iar Diego are si dribling mai bun.

    Eu unul o sa joc cu Diego pana il iau pe Gotze. Pentru viteza sunt suficienti Aubameyang si Elia, mai trebuie sa aiba si cine le da pasa

  18. #1558 SP
    Junior Member LuigiSADU's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    E ceva mai rapid (80 vs 76 Diego), dar diferenta mare intre ei este la pasa, in favoarea lui Diego (83 Diego vs 75 Mikhtarian). Iar Diego are si dribling mai bun.

    Eu unul o sa joc cu Diego pana il iau pe Gotze. Pentru viteza sunt suficienti Aubameyang si Elia, mai trebuie sa aiba si cine le da pasa
    ai dreptate

  19. #1559 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    dupa ce nu am reusit de doua ori sa promovez din divizia 5, am facut cateva schimbari, am schimbat sistemul din 4-2-3-1 in 4-3-3 cu jovetic atacant si nasri (este un jucator fenomenal si la suturi si la pase) si rezultatul nu a intarziat sa apara (vedeti poza) toate meciurile jucate astazi, bine am avut norocul imens de a prinde doar conexiuni bune, lag free si alte buguri. urmatoarea tinta este jesus navas, walcot e praf, iar valencia nu mai tine pasul si s-ar potrivi ca rezerva. la mijloc i-am incercat pe toti, cel mai mult imi plac de bruyne, nasri si ramires (e fenomenal in sistemul acesta pe CM), de restul nu sunt multumit, iar pana la yaya trebuie sa strang foarte multi bani, pe care nu cred ca o sa-i am niciodata mai trebuie sa-l incerc si pe paulinho ca e singurul mijlocas pe care nu l-am incercat . o sa pun si link cu echipa cand intru pe pc

    LE: http://www.easports.com/uk/fifa/foot...0pyvEnKJnv:ps3
    PS: nu stiu daca am inteles bine, dar am observat ca poti sa dai reedem gift de cate ori vrei si ma intrebam daca e cineva interesat sa facem un schimb de contracte cu 99
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1389131500.525695.jpg

  20. #1560 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    dupa ce nu am reusit de doua ori sa promovez din divizia 5, am facut cateva schimbari, am schimbat sistemul din 4-2-3-1 in 4-3-3 cu jovetic atacant si nasri (este un jucator fenomenal si la suturi si la pase) si rezultatul nu a intarziat sa apara (vedeti poza) toate meciurile jucate astazi, bine am avut norocul imens de a prinde doar conexiuni bune, lag free si alte buguri. urmatoarea tinta este jesus navas, walcot e praf, iar valencia nu mai tine pasul si s-ar potrivi ca rezerva. la mijloc i-am incercat pe toti, cel mai mult imi plac de bruyne, nasri si ramires (e fenomenal in sistemul acesta pe CM), de restul nu sunt multumit, iar pana la yaya trebuie sa strang foarte multi bani, pe care nu cred ca o sa-i am niciodata mai trebuie sa-l incerc si pe paulinho ca e singurul mijlocas pe care nu l-am incercat . o sa pun si link cu echipa cand intru pe pc

    LE: http://www.easports.com/uk/fifa/foot...0pyvEnKJnv:ps3
    PS: nu stiu daca am inteles bine, dar am observat ca poti sa dai reedem gift de cate ori vrei si ma intrebam daca e cineva interesat sa facem un schimb de contracte cu 99
    Cu 2-3 contracte de ajut eu fara probleme ...mai am cam 7-8k pt catalog ...imi dai add cand vrei ...dar eu zic sa facem altceva , imi dai jucatorii pe rand si iti pun contracte pe ei ...mai am cam 80 de contracte si aproximativ 12 antrenori ...se rezolva

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 78 of 185 FirstFirst ... 28 68 76 77 78 79 80 88 128 178 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts