Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 185 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1581 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Imi plac packurile PREMIUM SILVER PACK. Pana acum am nimerit mereu cate un jucator Rare Silver vandut cu minim 3000 coins

  2. #1582 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    eu o sa cumpar un jumbo pack de 100k daca o sa fie available dar doar cand e echipa completa in pack-uri... stiu ca sansele sunt infime dar totusi , o data pe an am ocazia sa-mi pice un TOTY asa ca de ce nu ?

  3. #1583 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Se baga pack-uri de 100k in saptamana in care este TOTY? Pack-urile alea cam dau piata peste cap si pe cont propriu, ca sa zic asa, daca se mai combina si cu TOTY o sa fie distractie mare

  4. #1584 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Se baga pack-uri de 100k in saptamana in care este TOTY? Pack-urile alea cam dau piata peste cap si pe cont propriu, ca sa zic asa, daca se mai combina si cu TOTY o sa fie distractie mare
    Da, se pun pack-uri de 100k in saptamana cu TOTY.

  5. #1585 SP
    Junior Member FreakDani's Avatar
    Am in jur de 230k coins si as vrea sa imi iau un "main-man"

    As vrea in primul rand sa fie rapid , daca se poate sa aiba si strength , ar fi perfect
    Un jucator care e capabil sa faca o preluare la long throw ball-uri .
    Sugestii ?

  6. #1586 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai pentru ce liga? sau nu conteaza?

  7. #1587 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am reusit sa vand toata echipa din BPL . Am pierdut 100k , sper sa merite dupa data de 13 ianuarie cand apare TOTY si sa scada preturile la jucatori .

  8. #1588 SP
    Member Nestea's Avatar
    Poate benzema if sau lavezzi

  9. #1589 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by FreakDani View Post
    Am in jur de 230k coins si as vrea sa imi iau un "main-man"

    As vrea in primul rand sa fie rapid , daca se poate sa aiba si strength , ar fi perfect
    Un jucator care e capabil sa faca o preluare la long throw ball-uri .
    Sugestii ?

    pentru mine Martinez e unul dintre cei mai tari atacanti din Fifa 14... are ceva viteza, strenth si heading, plus finishing.. intr-adevar, la ball controll are doar 79, insa nu m-a dezamagit deloc... si e foarte foarte ieftin. Dar depinde ce anume cauti, ce liga, ce nationalitate...cati bani sa coste.. Rapid si cu strenth si bun la cap si cu tehnica nu prea exista..Evident, daca nu ai bani de Weah(Legend xbox) sau Ronaldo...

  10. #1590 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by FreakDani View Post
    Am in jur de 230k coins si as vrea sa imi iau un "main-man"

    As vrea in primul rand sa fie rapid , daca se poate sa aiba si strength , ar fi perfect
    Un jucator care e capabil sa faca o preluare la long throw ball-uri .
    Sugestii ?
    Aguero

  11. #1591 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Clar Aguero sau un Hazard + Eto'o(Suarez). Asta daca nu esti legat de chemistry.

  12. #1592 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu joc ultimate team dar mie imi suna a Ibrahimovici ce doresti tu acolo ... posibil prea scump?

  13. #1593 SP
    Member Cata25's Avatar
    Salut!
    Se poate juca fifa 14 @ ps3 online 2 vs 1 / 2 vs 2?

  14. #1594 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Numai cu Guest de la aceeasi consola.

  15. #1595 SP
    Junior Member Andreyp95's Avatar
    Cei care au jucat FIFA 14 si pe PS3 si pe PS4, as vrea sa aflu parerile voastre.Daca e mai bun pe PS4, diferente, etc.

  16. #1596 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Am reusit sa vand toata echipa din BPL . Am pierdut 100k , sper sa merite dupa data de 13 ianuarie cand apare TOTY si sa scada preturile la jucatori .

    Vezi ca va trebui sa fii foarte pe faza, nu stiu daca intervalul de oportunitate o sa dureze foarte mult. (ma refer la oportunitatea de a face profit fata de preturile la care ai vandut tu, ca asa in general e clar ca o sa fie toata saptamana preturi mai mici decat in mod normal).

    Deocamdata preturile s-au cam redresat si probabil ca o s-o ia din nou in jos cand incepe lumea sa cumpere pack-uri dupa anuntarea TOTY.

  17. #1597 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    S-au redresat pe naiba ...l-am cumparat acum 3 saptamani pe Kun Aguero cu 290k iar aseara l-am vandut cu 220k . Deci ? Sper sa ajunga pe la 150-200k dupa ce apare TOTY ...

  18. #1598 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Eu ma uitam la cei care ma intereseaza pe mine, Robben vad ca a urcat inapoi la 335-340k, de unde acum vreo 2 zile scazuse si la 310k. Probabil ca sunt mult mai multi care au echipa de BPL si e mai greu ca piata sa absoarba tot ce s-o fi vandut in ultimele zile.

    Chiar si asa, Aguerro vad ca a mai crescut azi vreo 10k fata de cat l-ai vandut tu, deci nu mi s-a parut , doar ca oscilatia de pret nu e atat de evidenta ca la jucatorii de Bundesliga.

  19. #1599 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    nu joc ultimate team dar mie imi suna a Ibrahimovici ce doresti tu acolo ... posibil prea scump?
    Ibra e un jucator excelent, dar e prea scump ...

  20. #1600 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am reusit sa ajung in Div 2. Credeam ca o sa scap de oligofreni si de script-ul nesimtit al jocului, dar m-am inselat. Am lovit de 3 ori bara, dupa care el a alergat ca disperatu' pe banda dreapta a centrat si a reusit sa inscrie de langa 3 fundasi si nu doar o singura data. Nu inteleg de ce mai joaca unii FIFA daca nu stiu ce e ala fotbal si joaca doar profitand de hibele jocului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 185 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 180 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts