Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 185 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1601 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    So, you're living the dream

  2. #1602 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un gift friend la Fifa14 ? (Level 83) *** +20 Increased Transfer List Size returnez alt gift .

  3. #1603 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca ai rabdare pana pe la 20:00 te ajut eu. Acum nu am PS3-ul...


    LE: Hai ca mi la adus acum. Intru in 5 min. Am luat toate chestiile care ma interesau din catalog

  4. #1604 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu-i problema , astept .
    Ce gift vrei la schimb ? Level 69...

  5. #1605 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa-mi bag ceva in el de joc!!!! ultimul meci, aveam nevoie de victorie sa promovez, scorul 2-1 pentru mine lejer.. ultima faza: corner, adica penalty in *****ul asta de joc, centrare, respinge unul de-al meu pe spate, vine hulk din unghi de 20 de grade si da gol pe coltul portarului... nu inteleg nici acum pe unde a intrat mingea, prin el

  6. #1606 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Si eu am fost la un pas de promovare, numai ca am fost egalat in min 90, acelasi minut in care preluasem conducerea, dar nu s-a fluierat pana nu am primit gol...

  7. #1607 SP
    Member BatsBike's Avatar
    cred ca mai bine alegeai sa 'cumperi' acel item din catalog .. cel care te ducea mai departe,adica promovai .. okay,imi dau seama ca nu voiai ajutor indirect dar,macar nu te mai enervai ..

  8. #1608 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Doar in Season se poate cumpara acel item , in UT nu poti

  9. #1609 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Are cineva 25k si ii returnez in 2 zile? Vrea sa cumpar niste packuri de Happy Hour. As fi foarte recunoscator

  10. #1610 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un gift friend la Fifa14 ? (Level 83) *** +20 Increased Transfer List Size returnez alt gift .

    Sunt curios daca iti merge, eu mi l-am cumparat singur pe ala de +10 la transfer list si ciuciu. Am deschis caz la EA, n-au raspuns nici dupa o saptamana. Asta da suport la un joc care produce probabil sute de milioane...

  11. #1611 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Le-am cumparat pe toate , am 80 la transfer size list iar următorul este la level 83 iar eu am level 69 .

  12. #1612 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cristian2191 nu ai primit inca?

  13. #1613 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Inca nu , tot 80 am la transfer size list .

  14. #1614 SP
    Member Sopi's Avatar
    Salut,m-am apucat de putin timp de UT,ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum sa fac bani...din cumparare-vanzare jucatori cam ce jucatori sunt cei mai buni pentru a face bani?

  15. #1615 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by Sopi View Post
    Salut,m-am apucat de putin timp de UT,ma puteti ajuta cu niste sfaturi cum sa fac bani...din cumparare-vanzare jucatori cam ce jucatori sunt cei mai buni pentru a face bani?
    Depinde cati coins ai la dispozitie. Poti incepe sa cumperi Beneke si Lukaku ( pentru ca se vand repede ) cu 200-300 coins mai putin si sa ii vinzi cu mai mult bineinteles. Pentru inceput e destul de bine.

    ---------- Post added 12-01-2014 at 14:48 ----------

    Ma ajuta si pe mine cineva cu Gallop Dance Celebration ( Xbox 360 )? Am level 46, dau ceva la schimb.

  16. #1616 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Tocmai am promovat si eu aseara in div 5 UT multiplayer pe ps3. Deocamdata n-a fost mare lucru, joc prost (in sensul ca abia stapanesc cateva comenzi de baza) dar altii joaca si mai prost Sunt curios in 5 ce-o fi, oricum deja nu prea mai dadeam de echipe cu rating sub 81-82 nici macar in 6.

    Deja am intalnit cativa idioti care nu jucau nimic altceva decat pase lobate, pe doi am avut marea satisfactie sa-i bat

  17. #1617 SP
    Junior Member FreakDani's Avatar
    Ma ajuta si pe mine cineva trofeele astea ? (PS3 ) Bros Gonna Bro - Start a Co-op Season with a Friend
    Best friends forever - Finish a season in Online Friendlies

  18. #1618 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Tocmai am promovat si eu aseara in div 5 UT multiplayer pe ps3. Deocamdata n-a fost mare lucru, joc prost (in sensul ca abia stapanesc cateva comenzi de baza) dar altii joaca si mai prost Sunt curios in 5 ce-o fi, oricum deja nu prea mai dadeam de echipe cu rating sub 81-82 nici macar in 6.

    Deja am intalnit cativa idioti care nu jucau nimic altceva decat pase lobate, pe doi am avut marea satisfactie sa-i bat
    Si eu care am ajuns in div. 1 pe FIFA 12 si probabil as fi ajuns si pe FIFA 13, abia am reusit sa ma mentin in div. 6. Esti pe PS3, eu sunt pe Xbox ..

  19. #1619 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cred ca depinde destul de mult la ce ore si in ce zile joci. De pilda daca te bagi sambata pe la 7-8 seara sansele sa dai de jucatori care chiar stiu ce fac acolo cresc destul de mult.

    Pacat ca esti pe xbox, chiar eram curios sa fi facut un meci, refuz sa cred ca un jucator care a fost in div 1 in fifa 12 (care e totusi o versiune destul de recenta) poate fi mai slab ca mine, care am pus prima oara mana pe controller acum o luna si inca mai am pana sa incep sa folosesc maneta din dreapta

    Depinde mult si de stilul de joc si de personalitatea fiecaruia, am dat de multi care stiau sa dribleze si sa paseze bine dar habar n-aveau sa se apere iar cand ii luai cu un joc agresiv si in mare viteza se pierdeau complet cu firea.

  20. #1620 SP
    Member Sopi's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Depinde cati coins ai la dispozitie. Poti incepe sa cumperi Beneke si Lukaku ( pentru ca se vand repede ) cu 200-300 coins mai putin si sa ii vinzi cu mai mult bineinteles. Pentru inceput e destul de bine.

    ---------- Post added 12-01-2014 at 14:48 ----------

    Ma ajuta si pe mine cineva cu Gallop Dance Celebration ( Xbox 360 )? Am level 46, dau ceva la schimb.
    Care e pretul lor normal?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 185 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 181 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts