Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 185 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1661 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ce erori aveti? Nu am intampinat nici o problema deocamdata..

  2. #1662 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    in transfer market daca dau mai multe criterii de cautare tot timpul te trezesti cu o erori

    in alta ordine de idee, dupa o serie de cateva victorii aseara am ajuns si eu in diviza 3 dupa ce am castigat titlul in div 4 , iar in div 3 deja am gasit echipe ce il au pe ronaldo, ibra sau messi in echipa, incredibil...

  3. #1663 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    La 4 filtre nu a avut probleme. La 5 filtre a stat putin sa gandeasca, dar nu au fost probleme. Mai vedem si maine...



    LE: browser firefox

  4. #1664 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    in transfer market daca dau mai multe criterii de cautare tot timpul te trezesti cu o erori

    in alta ordine de idee, dupa o serie de cateva victorii aseara am ajuns si eu in diviza 3 dupa ce am castigat titlul in div 4 , iar in div 3 deja am gasit echipe ce il au pe ronaldo, ibra sau messi in echipa, incredibil...
    daca sunt in liga a 3-a sunt jucatori slabi... in Divizia 1 sunt echipe mai slabe dar cu useri foarte buni

  5. #1665 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu intampin des probleme chiar si la 2 sau 3 filtre...in fine, poate doar la unii se intampla browser chrome si ie

  6. #1666 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Baieti, aveti idee pe unde as putea gasi Fifa 14? Pe la magazine preturile sunt stupide, iar pe forum nu gasesc. M-am saturat de 13 si vreau upgrade.

  7. #1667 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am cumpărat azi , de dimineață , 2 pack-uri la 35k iar 1 la 7500...am zis ca poate am noroc dar n-a fost sa fie

  8. #1668 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Marinake ai cautat si pe ebay ? e greu sa gasesti fifa 14 sh si pentri xbox 360 doar sigilat, lumea nu-l vinde inca

  9. #1669 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Baieti, aveti idee pe unde as putea gasi Fifa 14? Pe la magazine preturile sunt stupide, iar pe forum nu gasesc. M-am saturat de 13 si vreau upgrade.
    Urmareste aria de bazar.

  10. #1670 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ai noroc cu cei care il vand fiindca au trecut la varianta de ps4/ONE...in rest n-ai de ce sa-l vinzi

  11. #1671 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Mda. Daca nu il gasesc pe Romania, am sa ma orientez spre Ebay...

  12. #1672 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    eu nu mai cumpar nimic, astept atacantii TOTY si cheltui tot pe pack-uri am echipele ok
    eu zic ca mai bine astepti pana apare echipa full in packs , asa ai sanse mai mari ...

  13. #1673 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Baieti, aveti idee pe unde as putea gasi Fifa 14? Pe la magazine preturile sunt stupide, iar pe forum nu gasesc. M-am saturat de 13 si vreau upgrade.
    PS Store? Nici nu mai freci unitatea optica...

    In plus, mai ieftin de atat oricum nu-l gasesti nici SH.


    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    eu nu mai cumpar nimic, astept atacantii TOTY si cheltui tot pe pack-uri am echipele ok
    Daca ai o suma consistenta, mai bine cumperi direct un jucator TOTY. Daca nu, asta e, poti incerca si loz in plic, desi mai castigat ai fi daca ai vinde coins aia pe ebay sau i-ai da la prieteni sa-si ia jucatori (daca ai prieteni care sa merite )

    Eu daca aveam 800k mi-l luam pe Neuer si stateam in rest foarte linistit tot restul saptamanii toty

    Oricum, dupa parerea mea (verificata experimental pe platforma mobile, dupa cum am mai povestit) sansele ca de 500.000 bagati in pack-uri sa prinzi mai mult de un jucator IF (in saptamana asta a se citi TOTY) sunt practic nule.

  14. #1674 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Il avem pe rusescu IF saptamana aceasta. Sa vedem caat va costa... prea mult nu cred pt ca nu are viteza sau forta..

    ---------- Post added 15-01-2014 at 17:59 ----------

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Baieti, aveti idee pe unde as putea gasi Fifa 14? Pe la magazine preturile sunt stupide, iar pe forum nu gasesc. M-am saturat de 13 si vreau upgrade.
    Ti l as vinde eu..dar nu stiu cum se activeaza daca am facut migrare pe xbox one... plus ca e editia aia cu 81 de euro cu pack-uri premium gold..

    ---------- Post added 15-01-2014 at 18:03 ----------

    Buga...daca aveam coins procedam ca sez trecut..luam multi toty...insa nu am decat 100k...de caca

  15. #1675 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Baieti, merita sa iau vreo 50 jucatori gen Lavezzi, Balotelli etc si sa ii dau dupa market crash? Am auzit ca preturile cresc dupa.

  16. #1676 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca ai bani merita, vor creste mai incolo recomand siteul: Ultimate Team Trading - Live *** 14 player and consumable price database pentru a evalua si monitoriza in timp real pretul jucatorilor

  17. #1677 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Baieti, merita sa iau vreo 50 jucatori gen Lavezzi, Balotelli etc si sa ii dau dupa market crash? Am auzit ca preturile cresc dupa.

    Daca ai bani de 50 de lavezzi mai bine ia ceva toty. Parerea mea.

  18. #1678 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    TOTY nu-mi plac decat Ronaldo si Ibra, si nu o sa am niciodata coins pt asa ceva. Obiectivul meu in FIFA 14 este sa il cumpar pe Ronaldo normal.

  19. #1679 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Nu era vorba de placut ci de investitie. Parca vorbeam de 50 de Lavezzi, nu?

  20. #1680 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Nu prea cred ca pot sa fac profit din jucatori TOTY.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 185 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 184 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts