Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 185 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 ... LastLast
Results 1,841 to 1,860 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1841 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  2. #1842 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    S-a spus de la inceput ca nu se va face upgrade. De cand EA sunt fraieri? O fi bine sa vinzi acelorasi persoane de doua ori un joc?

    aia e...
    adibose@
    Cum adica dom'le acelasi joc..?Acum sincer merita sa iau si ''nextgenu''' Fifa 14..?Multumesc mult..

  3. #1843 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Eu l-am luat "fortat" de imprejurari. Am vandut PS3-ul cu tot cu FIfa14 asa ca am cumparat FIFA14 pt PS4.
    Este clar ca sunt diferente insa nu majore, sincer mi-a luat ceva timp sa ma acomodez cu el, se misca altfel, este mai controlabil pe dribling-uri mai rapid in reactii...necesita mai multa concentrare. Nu-s diferente ca de la Fifa13 la Fifa14 insa sunt! Cel putin asta este impactul asupra mea.
    Din 30 de meciuri in UT am castigat maxim 6...abia acum am inceput sa revin cu 4 castigate din 10 jucate
    Totusi era o treaba daca ne permiteau upgrade...dar aasta e...astia-s vanzatorii

  4. #1844 SP
    Banned asperas's Avatar
    Dap,pentru mine o problema este lipsa totala a turneelor(intentionat) din joc dar o sa incerc sa trec peste asta si o sa iau si next genu' ca deh..!Iti multumesc mult pentru raspuns si iti doresc o zi buna..

  5. #1845 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Nu uitati ca cel tarziu in mai va aparea World Cup, e clar ca de-asta au scos Tournament Mode, altfel nu-mi explic de ce toate modurile de joc sunt prezente mai putin TM.

  6. #1846 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  7. #1847 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Miranda IF mi se pare mult mai bun ca Pique, incearca-l daca mai ai coins si Benzema e de nelipsit intr.o echipa ca asta, macar rezerva si tot e bine sa.l ai acolo

  8. #1848 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    O sa-l încerc
    L-am cumparat pe Varane , înlocuitor pt Ramos pt ca am luat cartonaș roșu cu Ramos

  9. #1849 SP
    Junior Member vladutzu95's Avatar
    A ajuns la cineva FIFA 14 pentru PS4?
    Eu am sunat ieri la Altex si spuneau ca o sa vina azi...dar se pare ca doar maine daca ajunge.

  10. #1850 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    lansare si la eMAG de PS4 dar e vorba de o competitie FIFA14
    PlayStation 4 se lansează la eMAG! | eMAG Blog

  11. #1851 SP
    Junior Member parazitu_20cm's Avatar
    salut, voi ce setari folositi la controller ? auto switching, move assistance passing power assistance, si restu. ?

  12. #1852 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  13. #1853 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Jocul asta intrece orice limita... Cum este oare posibil sa-mi anuleze un gol, perfect valabil, doar ca sa imi acorde o lovitura libera de la jumatea terenului, pe motiv ca nu am beneficiat de avantaj... Am tot zis ca ma las de el, pt ca nu ofera nimic altceva, decat nervi, dar nu pot sa renunt pana nu iau titlul in div 1.

  14. #1854 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Nu uitati ca cel tarziu in mai va aparea World Cup, e clar ca de-asta au scos Tournament Mode, altfel nu-mi explic de ce toate modurile de joc sunt prezente mai putin TM.
    N-are legatura ce zici tu. Au scos TM ca lumea sa se concentreze pe UT. Acum ca ai zis de World Cup game, sa vedem pe ce platforme va fi scos. Stiu ca EA a anuntat sigur jocul pe next-gen, de curent-gen parca n-au zis nimic inca, daca nu ma insel.

    ---------- Post added 30-01-2014 at 07:36 ----------

    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Jocul asta intrece orice limita... Cum este oare posibil sa-mi anuleze un gol, perfect valabil, doar ca sa imi acorde o lovitura libera de la jumatea terenului, pe motiv ca nu am beneficiat de avantaj... Am tot zis ca ma las de el, pt ca nu ofera nimic altceva, decat nervi, dar nu pot sa renunt pana nu iau titlul in div 1.
    Eu cred ca EA a implementat in FIFA 14 arbitrajul corupt.

  15. #1855 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Va fi si pe current-gen, probabil ca DLC (stil Euro 2012), n-ar avea de ce sa nu lanseze deloc WC pe CG, mai sunt destui care mai joaca si orice dolar e bun, ca prea mult nu se chinuie.
    Eu cred ca are legatura si cu WC omiterea TM, normal ca scopul lor e ca toata lumea sa joace UT (e cat se poate de evident, pana si pe reclamele de pe stadioanele mari ale Europei mai toate mesajele sunt legate de ***), ca de acolo scot bani.

  16. #1856 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Chestia cu dolarul in plus nu sta in picioare, deoarece nici Fifa World Cup 2010 n-a fost lansat pe PC, unde puteau face vanzare. As face pariu ca WC 2014 il vor scoate doar pe next-gen si vor scoate bundle-uri la consolele next-gen si tot vor face vanzare ca lumea.

  17. #1857 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by gicazizu View Post
    Eu cred ca EA a implementat in FIFA 14 arbitrajul corupt.
    Eu cred ca ai vrut sa fii sarcastic, dar nu ti-a iesit. Daca ti se pare chiar atat de amuzant iti doresc sa patesti la fel, ca sa ai un motiv in plus de bucurie in FIFA 14

  18. #1858 SP
    Banned asperas's Avatar
    Au omis Tournament mode pentru ca asa a vrut musckiu' lor ei fiind sefii(vezi Fifa Street unde au procedat la fel, pe partea de online unde nu putem folosi echipele cu licenta tot cu vrajeli din astea ca vezi dom'ne asa e mai bine pt ''noi'' ca altfel am juca cu totii numai cu Real,Barca,Man United etc asa ca mai bine fc boxers vs aran climatex..!)

  19. #1859 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Jocul asta intrece orice limita... Cum este oare posibil sa-mi anuleze un gol, perfect valabil, doar ca sa imi acorde o lovitura libera de la jumatea terenului, pe motiv ca nu am beneficiat de avantaj... Am tot zis ca ma las de el, pt ca nu ofera nimic altceva, decat nervi, dar nu pot sa renunt pana nu iau titlul in div 1.
    eu am fost la un pas, imi mai trebuia un egal in ultimul meci, aveam 22 de puncte..dar am pierdut cu 4-0
    arbitrajul este foarte prost, dar e normal, pt ca e un joc cu ceva cod in spate... mie stupid mi se pare ca nu e inca introdus hentul in modul online.. si cu adevarat stupid, modul in care e contruit comportamentul portarilor...

  20. #1860 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Asta cu hentul in online este cu dus si intors. Da, este mai realistic, dar ar fi cate 2-3 penalty-uri in fiecare meci, ceva care nu mai are nicio treaba cu realismul, rar se intampla asa ceva. Daca fac ei un netcode bun pentru on line in care sa nu existe aceasta problema, aka sa nu se comporte jucatorii ca niste prostovani, sunt total de acord.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 93 of 185 FirstFirst ... 43 83 91 92 93 94 95 103 143 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts