Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 185 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1861 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Joaca cineva pe PC? Poate facem niste wagger matches...

  2. #1862 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

  3. #1863 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    arbitrajul este foarte prost, dar e normal, pt ca e un joc cu ceva cod in spate...
    Eu am mai zis-o, aveti rabdare pana ii tuna unuia de la EA mintea ca se pot introduce optiuni gen "deleaga-l pe Deaconu-bricheta", "fa rost de numarul lui Corpodean" samd, platibile desigur cu rl money aka FIFA points. Cred ca e doar o chestie de timp, la cum merge treaba in materie de microtranzactii in gaming.

  4. #1864 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Iar au introdus pack-uri jumbo la happy hour "blocaj renal" pe market! cine are bani de cumparat jucatori e un moment bun, cine ii are la vanzare mai asteptati 2-3 zile daca vreti sa va recuperati banii pe ei

  5. #1865 SP
    Member mukiki's Avatar
    Baieti aveti idee unde se mai gaseste FIFA 14 pentru PS4? La Altex am comanda facuta din data de 28.01 si nici pana acum nu am primit un semn de la ei. Multam'

  6. #1866 SP
    Member akzation's Avatar
    mukiki mai bine i-ai suna , eu am facut precomanda la joc din 22 si astazi am primit jocul , dupa ce i-am sunat sa imi confirm comanda.

  7. #1867 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bine macar ca si-a revenit motorul de cautare..ca pana azi a fost execrabil

  8. #1868 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    reddyBo, la ce te referi?

  9. #1869 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    probabil la webapp...care se pare ca merge bine acum.

  10. #1870 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Sunt probleme mari in joc in schimb. Am licitat pentru Mourinho si am mai dat "target" pe altul (m-am gandit ca daca nu imi convine celalalt, licitez aici). Am castigat licitatia primului si cand am intrat la Transfers > Transfer Targets mi-au aparut amandoi dar se aprindeau cand verde, cand galben, dupa care mi-au disparut amandoi si am ramas si fara vreo 2000 si ceva de coinsi, banii care ar fi costat ei impreuna . A mai patit cineva asa ceva ?

  11. #1871 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da eu acum o ora am patit=o cu Navas, am ramas fara 22.000 ...exact asa facea si la mine cand galben cand verde...pana s-a dus cu tot cu bani
    am facut o sesizare la EA..probabil au primit deja mii de sesizari, sigur e vreo buba de moment..asa ca om vedea banii cand ne-om vedea ceafa

  12. #1872 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Deci clar nu-mi cumpar niciun jucator zilele astea

  13. #1873 SP
    Member M4nU370's Avatar
    E bine ca la mine s-a intamplat la o scara mai mica

  14. #1874 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am intrat si eu azi dupa vreo sapt pe fifa si am vazut ca se vinde pack special,cum aveam cativa bani am cumparat 1 si a picat neymar si alaba ,sa vedem daca ii cumpara cineva

    ---------- Post added 01-02-2014 at 18:03 ----------

    se pare ca sa si dat neymar cu 295k ,acum sa caut pret bun ptr aguero

    ---------- Post added 01-02-2014 at 18:52 ----------

    gata eu renunt l-am cumparat pe aguero cu 260k(tranzactiile au fost facute pe telefon) si cand am intrat pe consola sa il bag in echipa ial de unde nui ,nam reusit sa il mai gasesc si banii sau dus

  15. #1875 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Trimite mail la EA...

  16. #1876 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    surpriza, mi-a disparut un jucator din transfer list... si uite asa mi s-au dus azi 50.000 coins pe neant

    LE: se pare ca apare si dispare cand vrea el..e clar ca au probleme grave

  17. #1877 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Joc Ultimate Team de doar cateva saptamani ? S-a mai intamplat asa ceva ?

  18. #1878 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    mie nu...si joc de 2 ani UT

  19. #1879 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ciudat..trebuie deschis ticket la EA..o sa va recuperati banii

  20. #1880 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Da. In 14 zile vine si solutionarea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 185 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts