Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 185 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1881 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da, asteptati cu incredere alea 14 zile

    Eu cred ca am ticket de vreo luna cu alea plus 10 locuri in trade list care n-au mai aparut Si n-am primit nici macar un mail inapoi.

    Suportul la EA e ceva sublim, dar lipseste aproape cu desavarsire daca nu e ceva minor care sa poata fi rezolvat de operatorii de pe chat. Nu zic, poate unii au noroc din cand in cand...

  2. #1882 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Un prieten are ticket trimis din noiembrie si nici acum nu au raspuns...

  3. #1883 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    eu nu mai joc ut si gata

  4. #1884 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Caut si eu sa mi-l cumpar si sa nu dau aprox. 300 de lei pe el (PS4). Stiti vreun magazin sau vreo persoana unde l-as putea gasi la un pret mai convenabil?

  5. #1885 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by rhadoo69 View Post
    Caut si eu sa mi-l cumpar si sa nu dau aprox. 300 de lei pe el (PS4). Stiti vreun magazin sau vreo persoana unde l-as putea gasi la un pret mai convenabil?
    Se gaseste foarte rar..aproape spre deloc!

  6. #1886 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Mai are cineva probleme cand cauta un anumit jucator / item pe Xbox 360 ? Eu cand incerc sa caut ceva ori dureaza mult ori imi da o eroare.

  7. #1887 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Pe PS3 arata la fel , cum zici tu...

  8. #1888 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la fel si pe PS4 la fel si pe webapp..

  9. #1889 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    Quote Originally Posted by rhadoo69 View Post
    Caut si eu sa mi-l cumpar si sa nu dau aprox. 300 de lei pe el (PS4). Stiti vreun magazin sau vreo persoana unde l-as putea gasi la un pret mai convenabil?
    Aveau azi la Altex la Mall Promenada din Pipera.

  10. #1890 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bine ca au revenit problemele la mototrul de cautare in UT..

  11. #1891 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am ajuns si eu in div 3 cu echipa mea . Am jucat si 3-5-2, dar si 4-2-3-1, insa atunci cand joc 4-2-3-1 parca jucatorii nu urca foarte mult in atac (eu fiind obisnuit sa joc si defensive). La 3-5-2 e alta poveste, desi e mai riscant . Ce as putea sa mai cumpar ? Nu am bani pentru ce depaseste 15000 .

  12. #1892 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    bine ca au revenit problemele la mototrul de cautare in UT..
    probabil ca au facut rollback dupa ce incepuse sa mearga bine dar plin de bug-uri...si-au dat seama ca mai bine merge prost cu lag dar fara bug-uri

  13. #1893 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Chestia e ca nu prea merge deloc

  14. #1894 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    la mine merge dar cu probleme..te enervezi suficient incat sa renunti.
    Oricum, daca se aude de vrun update, voi sta deoparte cateva zile pana se confirma ca functioneaza ok, nu vreau sa mai pierd bani/jucatori degeaba.

  15. #1895 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Cum e posibil, dupa 16 suturi pe poarta + 1 penalty ratat si 4 bari, sa dau doar un singur gol ?

    LE: Maine-poimaine sper sa iau si eu promotion in Div. 1, sunt in Div. 2 acum. Oricum, foarte mici premiile si fara Aguero nu cred ca faceam nimic, cum l-am luat am ajuns din Div 6 in 2 fara probleme.

  16. #1896 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Acum joc cu unu cu jumate de toty inclusiv messi...

    ---------- Post added 04-02-2014 at 19:48 ----------

    Cate lire o fi bagat in echipa..si degeaba..praf

  17. #1897 SP
    Member Melo's Avatar
    Cine vrea sa joace pe PS4, sa ma adauge.

  18. #1898 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Pana acum nu am intalnit pe nimeni care sa joace cu Messi, Ronaldo, Robben, Ribery ....probabil o sa dau de ei in div 1-2 !

  19. #1899 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu neaparat...mie mi-e mai teama de cei cu echipe slabe...si care sunt in 1 sau 2..daca dau de unu ca cel de aseara..joc lejer...e clar ca daca e in 2, nu are cum sa fie bun cu echipa aia... Deci erau asa...

    Neuer - toty, ramos - toty, pique, marcelo, alves -toty, fabregas, xavi si iniesta toty,neymar, bale, messi toty... cat oare a costat echipa asta?

    am facut un calcul, pe futhead -8,628,050 coins

    am mai jucat cu unu, doar legende avea..astuia am apucat sa ii fac print scr

  20. #1900 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    asta valoreaza doar 7,781,000 ...acum, probabil cand si-a facut el echipa costa mult mai mult
    Attached Images Attached Images 20140125_233103.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 185 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts