Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 185 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1901 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Azi avem mentenanta la UT.
    F.U.T. Maintenance today from 9am-1pm UK (1am-5am PT) on PC/PS3/PS4. Downtime approx 4hrs.
    Attached Images Attached Images ut-mentenace_n.png

  2. #1902 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu ma ajuta cu nimic ..am luat ca fraierul aseara un adebayor IF1 cu 40000, l-am vazut IF2 ...asa fac desteptii bani si fraierii ca mine pierd

  3. #1903 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    aseara a mers prost UT-ul..pica tot timpul conexiunea (in menu) nu in timpul jocului. mi-a dat la un momentat un adversar care avea rating 63 si chem 45..arata ca o echipa de inceput, in min 2 si-a dat autogol si a dat quit..n-am inteles nimic. cred ca a fost eroare faptul ca mi l-a dar ca adversar. Sa speram ca dupa mentenanta asta o sa mearga totul mai bine

  4. #1904 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu ma ajuta cu nimic ..am luat ca fraierul aseara un adebayor IF1 cu 40000, l-am vazut IF2 ...asa fac desteptii bani si fraierii ca mine pierd
    Sa nu uitam ca tu ai primit 500k pe un jucator bronz

  5. #1905 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    aseara a mers prost UT-ul..pica tot timpul conexiunea (in menu) nu in timpul jocului. mi-a dat la un momentat un adversar care avea rating 63 si chem 45..arata ca o echipa de inceput, in min 2 si-a dat autogol si a dat quit..n-am inteles nimic. cred ca a fost eroare faptul ca mi l-a dar ca adversar. Sa speram ca dupa mentenanta asta o sa mearga totul mai bine
    La mine a mers fara nicio problema .

  6. #1906 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    sa fi fost diferente de versiune? ps4/ps3? pe ps3 n-am incercat deja ma enervasem

  7. #1907 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Habar nu am Am jucat pana la 02:00...

  8. #1908 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    asta valoreaza doar 7,781,000 ...acum, probabil cand si-a facut el echipa costa mult mai mult
    Si eu am jucat cu unu' care avea toti jucatorii ( + rezervele ) legends si l-am batut.Cred ca valora peste 10.000.000 coins echipa lui.

  9. #1909 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu neaparat...mie mi-e mai teama de cei cu echipe slabe...si care sunt in 1 sau 2..daca dau de unu ca cel de aseara..joc lejer...e clar ca daca e in 2, nu are cum sa fie bun cu echipa aia... Deci erau asa...
    Exact, cand dai de unu' cu echipa clar sub nivelul obisnuit din respectiva divizie, cam stii de la inceput ca e lata treaba

    Si reciproca e valabila intr-o oarecare masura, dar mai sunt si cazuri cand il cheama copilul pe frati-su la pauza

  10. #1910 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    am intalnit si eu dinastia..dar cel mai criminal a fost un englezoi...m-a injurat ala...era de inregistrat treaba, doar ca eu ma prapadeam de ras...i-am zis ca sunt din tadjikistan, si m-a crezut idiotul zicea ca sunt prea sarac, cum imi permit jocul...evident uitasem sa opresc kinect-ul..cred...ca de obicei cei cu care joc nu ma aud, ca il pun pe off cand intru in fifa..

  11. #1911 SP
    Banned asperas's Avatar
    Se pare ca Fifa World Cup Brasil 2014 nu va ajunge si pe ''next gen'' only old gen Ea ne-ai luat modul turnee din joc cam degeaba dar ai lasat in schimb crap ultimate team..!fck off..!

  12. #1912 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dar cine a zis ca avea legatura?
    http://help.ea.com/uk/article/why-is...n-for-fifa-14/
    Why is Tournament Mode not available on next gen for FIFA 14?



    Updated November 25, 2013 at 02:50pm by Yael P


    Each time we develop a new FIFA game, we spend a lot of time reviewing and evaluating features based on popularity, real world trends, and our development resources.

    For the new generation of FIFA 14 on Xbox One and PS4, we decided not to include Tournament Mode (which accounted for a very small percentage of games played in FIFA 13) in order to focus on the most important areas and modes in the game. We took those resources and budget, and focused on many other new areas of the game, including Living Worlds and Stadiums, Career Mode, and expanded Online Seasons. As always, we will continue to listen to your feedback to determine the features we include in future versions of the game.

  13. #1913 SP
    Banned asperas's Avatar
    eeeeeeeeeee si tu acum!ai fifa 14 ps4/xbone..?daca da atunci lumineaza putin mintea mea si spune-mi te rog la ce imi trebuiesc echipele nationale in joc..?ce sa joc cu ele..kick off?hai sa nu-i mai aparam atat..

  14. #1914 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Am si eu o problema. Cand de termina un meci in UT, imi da o eroare ca a intervenit o problema cu conectarea la serverele EA, dupa care ma scoate din UT si cand reintru imi da DNF. Mentionez ca joc pe Xbox 360. Mai are cineva aceasta problema?

  15. #1915 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    M-am lasat de FIFA 14, prea multi nervi mi-am facut si l-am vandut. Cei mai scumpi jucatori ai mei sunt Nani si Eto'o, daca mai vand si ceilalti jucatori mai fac inca 10-15k, are nevoie cineva de ajutor? (PS3)

  16. #1916 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Pe ce joci?

  17. #1917 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Ups, uitasem. PS3, vad ca esti pe x360, scuze.

  18. #1918 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vreau sa-mi vand echipa de BPL, valoreaza in jur de 150k si as vrea sa-mi fac una din italia ca am observat ca pretul jucatorilor este mult mai mic si au jucatori buni in fiecare compartiment. mi-ati putea face o echipa care sa se incadreze in pretul acesta? nu am nicio idee stiu doar ca balotelli este o bestie in atac

    ce ziceti de asta: http://www.futhead.com/14/squads/6489879/

  19. #1919 SP
    Member Nestea's Avatar

  20. #1920 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    voiam o echipa mai buna intrebarea mea e urmatoarea: merita echipa asta: seria a FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead fata de ce am eu acum in BPL: http://www.easports.com/uk/fifa/foot...17Pk7nKRwk:ps3 ? idee e ca daca imi vand echipa o sa pierd in jur de 20k si as vrea sa stiu daca merita schimbarea di natale pare o bestie din stats la fel tot mijlocul din itaia iar cei doi cb sunt excelenti singurele puncte in minus ar fi flancurile din aparare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 185 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts