Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 18 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 LastLast
Results 301 to 320 of 348

Thread: Call of Duty: Ghosts

  1. #301 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    in COD da , stai sa vezi in realitate la BF4 ce nebunie este cu 64 players + tancuri , jeturi si alte nebunii.Sa te vad eu dupa daca mai zici "big maps sucks".
    Ce vezi pe stream-ul meu nu este nimic

  2. #302 SP
    Member Kupy's Avatar
    Nu e nici o asemănare. De cum intri în battlefield și urci câteva lvl și deblochezi items , nu te mai întorci la cod...( Ps4 gameplay)

  3. #303 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Something menacing is coming Jan. 28. Get ready for the #Onslaught. | #CODGhosts #COD #CallofDuty
    Instagram
    Attached Images Attached Images screenhunter_13-jan.-13-20.26.jpg

  4. #304 SP
    Member Downshifting's Avatar

  5. #305 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu mai vad baietii astia un ban de la mine...never

  6. #306 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    L-am luat si eu ca este free multiplayer-ul pe Steam, pe perioada weekend-ului. Si am jucat cateva ore bune.
    Iar intrebarea mea pentru voi este
    Cum saracia va puteti juca acest joc in multiplayer?

    Pe acele harti extrem de stupide cu o paleta de culori in care jucatorul este confundat cu mediul inconjurator mai ceva decat cel mai mare cameleon. Cand spun harti extrem de stupide, ma refer la faptul ca fiecare care camera in care intri are cel putin 3 usi, si este aproape imposibil sa nu te omoare cineva din spate. Cred ca in fiecare runda mor de cel putin 3-4 pentru ca cineva ma omoare venind din spate din nu stiu ce gaura? Iar despre camperi nici nu are rost sa mai vorbesc.

    Si cand ma gandesc ca am vrut sa il cumpar , thank god ca nu l-am luat. Oricum, astept sa apara Titanfall, ca in acel beta scurt cu 2 harti si putinele arme, m-am distrat de 10 ori mai bine decat jucandu-ma cu fantomele, unde este necesar farming la greu ca sa faci SP, pentru a-ti putea cumpara arme, atasamente s.a.

  7. #307 SP
    Member blondutzu's Avatar
    nu ne jucam in multiplayer ca sa nu ma enervez prea tare ca am dat banii pe el mai bag cate un squads din cand in cand...MP-ul este jalnic

  8. #308 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Squads + Extinction sunt bunicele dar MP suge grav...

  9. #309 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Cel mai slab joc din seria COD , cred ca o sa incerc BF4.

  10. #310 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Concluzie

    Meh, jocul in sine este ok dar copiii prosti il fac praf.

  11. #311 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Comunitatea din Call of Duty a devenit una din cele mai proaste comunitati ever, asta e clar. Jocul in sine e bun intr-o anumita masura, in sensul ca retine acel gameplay rapid din Call of Duty cu mentiunea ca 6 vs 6 pe hartile alea care unele sunt de marimea hartilor din battlefield, cam prea de tot si au scos si ground war pe last gen consoles.

  12. #312 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    Joaca cineva de aici pe ps4? PSN ID : baadnewz2k9. Poate ne mai omoram timpul impreuna ca m-am saturat sa joc numai cu straini.

  13. #313 SP
    Junior Member adytzzz's Avatar
    daca joaca cineva mp pe ps3,add me

  14. #314 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    misto rau campania , comparativ cu bf4 campania din ghost este criminala !

  15. #315 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    pacat ca jocul e un gunoi

  16. #316 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Fata de BO2, este adevarat arata oribil multiplayerul. Insa gunoiul mare in acest joc este de fapt comunitatea, camperi ordinari, majoritatea kids.

  17. #317 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Pentru mine e mizerabil jocul la capitolul harti, grafica ,,superba" din 1900 toamna, gameplay-ul plictisitor, faptul ca tot baga cate un DLC la 2 saptamani (gen skin pentru lup sau nush ce capitan de echipa de hockey) etc. De fapt cam la toate capitole e jalnic jocul.

  18. #318 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    Pentru mine e mizerabil jocul la capitolul harti, grafica ,,superba" din 1900 toamna, gameplay-ul plictisitor, faptul ca tot baga cate un DLC la 2 saptamani (gen skin pentru lup sau nush ce capitan de echipa de hockey) etc. De fapt cam la toate capitole e jalnic jocul.
    Asta am spus si eu...e cel mai praf din serie. Sper ca Ghosts 2 sa vina cu ceea ce suntem obisnuiti in seria COD ca altfel...

  19. #319 SP
    Junior Member florin_v20's Avatar
    Salut are cineva varianta digitala call of duty ghosts ps3 platesc

  20. #320 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    stie cineva daca merg downloadate din Romania dlc-urile pe X360? stiu ca unele chestii, mai ales cand e vorba de mature content erau blocate si as dori sa aflu daca asa e si cu dlc-urile de ghosts.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 18 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts