Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 101 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 2020

Thread: Console si accesorii cu preturi bune

  1. #981 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Vand Xbox One Elite Bundle (1TB) Timisoara • OLX.ro

    Nu știu dacă e pe bune anunțul, dar dacă este,Best deal scrie pe el
    P s: am să-i las un mesaj sa vad ce zice

  2. #982 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    newsletter primit de la Cora (Sos. Alexandriei) insa are un asterix care cred ca reduce valabilitatea ofertei la doar 3-4 magazine Cora.
    costurile sunt de 1650 lei la care primiti un voucher de 330 lei cu care puteti cumpara ORICE din cora, cumparaturi de sarbatori etc..pe care oricum le faci
    Deci pretul final al consolei este 1320 lei
    Attached Images Attached Images screen-shot-2015-12-05-9.41.21-am.png

  3. #983 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Vand Xbox One Elite Bundle (1TB) Timisoara • OLX.ro

    Nu știu dacă e pe bune anunțul, dar dacă este,Best deal scrie pe el
    P s: am să-i las un mesaj sa vad ce zice
    "SIGILAT mai rapid, cu un hard disk care se adaptează la preferințele de jocuri de noroc prin stocarea fișierelor accesate frecvent pe o partiție în stare solidă."

    Erm.. what?

  4. #984 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Google Translate much ?

  5. #985 SP
    Member musat's Avatar
    Sta prost cu traducerea!

  6. #986 SP
    Member esop's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Vand Xbox One Elite Bundle (1TB) Timisoara • OLX.ro

    Nu știu dacă e pe bune anunțul, dar dacă este,Best deal scrie pe el
    P s: am să-i las un mesaj sa vad ce zice
    Anuntul nu mai este valabil.
    Aveti grija cu astfel de oameni.
    Cu doua saptamani in urma vazusem si eu un anunt la o consola, prea bun pretul sa fie adevarat, se facea ca nu vorbeste romana, ca el e din china, etc.
    I-am luat nr de telefon din anunt si l-am introdus in whatsapp, nu mica mi-a fost mirarea, nu doar ca era un pusti de maxim 13 ani, dar nu era nici chinez!

  7. #987 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    A răspuns după vreo 2 zile,a zis ca nu mai este valabil...oricum nu cred ca avem persoane pe forum care pun botul la metode gen: plata în avans,în cont,prin skrill etc.

    Trimis de pe al meu D6603 folosind Tapatalk

  8. #988 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Voi ati gasit ceva interesant pe eMag legat de console si accesorii? Ziua eMAG 14 Ani: TV, Foto, Electronice & Gaming.

  9. #989 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Cred ca astia au aplicat reducerea prin adaugare. Stau prost cu operatiile aritmetice.

  10. #990 SP
    Member musat's Avatar
    La Emag au aceleasi preturi ca si ieri dar au adaugat valoarea cardului cadou. Asa ca reduceri din parti!

  11. #991 SP
    Member renatoman's Avatar
    Valabil pentru cei care locuiesc in Iasi. Am intrat azi in Altex - Campus Tudor si mi-a sarit in ochi urmatoarea promotie: pachet PS4+God of War la 1400 ron- aveau pe raft vre-o 6 bucati; PS4+Batman (cea care ma interesa pe mine)- 1400 ron, o singura cutie care arata jalnic dar avea sigiliu intact. Am intrebat daca nu mai au in spate varianta de consola cu Batman dar n-am avut noroc, iar ca sa iau cutia aia jerpelita parca ma cam mustra constiinta...am zis pas.... mai astept.

  12. #992 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Consola X1 500 GB + Gears of War Ultimate - 1549.90 RON
    MEDIA GALAXY | Consola Xbox One + Gears of War Ultimate

  13. #993 SP
    Member memol's Avatar
    Pentru cei din bucuresti, vedeti ca in Carrefour Vitantis gasiti accesorii move pt PS3 la 5 lei, precum si jocuri de PS4, Xbox One la preturi reduse

  14. #994 SP
    Admin MonkY's Avatar

  15. #995 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    http://olx.ro/oferta/xbox-one-1tb-fo...t-ID5e96s.html

    Un preț bun pentru o consola sigilata .

  16. #996 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Console si accesorii cu preturi bune

    @Monky pretul pentru pstv neredus la altex e 269.9 lei de ce ai postat emagul ca avand pret bun? http://www.altex.ro/playstation-tv


    Sent from my iPad using Tapatalk

  17. #997 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    @Monky: Si eu fac off-topic, dar controllerele alea chiar nu mi se par la pret bun. Am vrut sa le cumpar de la gamerland, dar chiar si la ei la 270+ mi s-au parut putin cam scumpe (mai ales ca nu o sa ma joc cu ele). A fost oferta foarte buna pe Microsoft Store US, la vreo 40$ daca nu ma insel. Damn, nu mai prind promotie ca pe thegamecollection cand am luat Titanfall Edition cu 200 Ron?

  18. #998 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In cazul in care sunteti interesati de Video Games Merchandise - tricouri, statuete, portofele, portchei, hanorace, sepci si alte accesorii, pana de Craciun exista standuri speciale in 4 magazine Carrefour (Colentina, Berceni, Constanta si Brasov). Este o gama diversificata care include produse cu tematica gaming asociate lansarilor mai recente (Fallout 4) si mai vechi (World of Warcraft).
    Attached Images Attached Images img-20151217-wa0002.jpg img-20151217-wa0001.jpg

  19. #999 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Damn, vreau si eu un tricou Fallout. Se poate lua si online pt. cei din provincie?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #1000 SP
    Member musat's Avatar
    Numai in Carrefour?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 101 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 60 100 ... LastLast

Similar Threads

  1. Televizoare cu preturi bune By MonkY in forum HiFi
    Replies: 72 Last Post: 09-10-2022, 13:08
  2. Componente PC cu preturi bune By MonkY in forum Hardware
    Replies: 42 Last Post: 07-03-2021, 12:01
  3. Replies: 20 Last Post: 04-02-2010, 10:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts