Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast
Results 141 to 160 of 193

Thread: Dying Light

  1. #141 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  2. #142 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #143 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  4. #144 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #145 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #146 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    daca nu ai cu cine sa-l joci co-op te plictisesti repede , cel putin asa a fost cu primul pe care l-am terminat singurel

  7. #147 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Imi place ft. mult azi toata ziua m-am jucat. Pacat doar ca-i 1st person view preferam sa fie 3rd person...cum ii la dead rising de ex

  8. #148 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Avand in vedere stilul parkour prin care explorezi, eu cred ca e mai bine in 1st person. Si mie imi place si imi pare rau ca l-am lasat, dar dupa magaria cu DLC-ul nici nu imi mai vine sa il continui de unde ramasesem.

  9. #149 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Magarie? Adica l-au stricat sau ca-s prea multe? Eu inca joc main story

    Baietii au anuntat ca vor mai scoate content pana la sfarsitul anului

  10. #150 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai au adus un update grafic doar celor care au cumparat season pass. L-au catalogat drept update si pe mine cel putin m-a deranjat foarte mult treaba asta. Nu se fac magarii de genul asta. Era discutia si ceva linkuri pe ceva pagini precedente in caz ca nu le-ai vazut.

  11. #151 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Nu au spus ca update-ul grafic este free pt toata lumea?

  12. #152 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Eu am jocul, nu am season pass si in ziua in care a iesit The Following, am avut un update de vreo 3 GB, dupa care in Library, coperta s-a schimbat din cea pe care o are jocul simplu in asta. Evident ca nu am DLC-ul, dar am jucat vreo ora de cand s-a facut update-ul si grafic, nu am sesizat nicio schimbare. Pare exact acelasi joc.
    Attached Images Attached Images header.jpg

  13. #153 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am citit undeva ca "the new enhancements" sunt disponibile pt toată lumea.

    LE: de fapt nu am înțeles eu bine, aveți dreptate,nu sunt free.

  14. #154 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar

  15. #155 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    "The Following will also be released on the same day as a standalone download for those that have the original version. Those players will also receive all of the aforementioned enhancements free of charge."

    De aici înțeleg ca doar cei care cumpără acest dlc primesc îmbunătățiri. Adică nu e nevoie de enhanced edition, trebuie doar acest dlc pt cei care au jocul deja. Dar trebuie plătit, îmbunătățirile nu sunt gratis.

  16. #156 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ba...ma enervati iar ajungem la discutii despre grafica - play the game...si gata

  17. #157 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Greu e de citit ce scrie... Toți au aceleași lucruri, îmbunătățirile au venit sub forma de patch pt toată lumea.

  18. #158 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    There are three ways to get Dying Light: The Following – Enhanced Edition, depending on what you already own. We’ve broken it down for you below:

    1.I haven’t played Dying Light beforeyou can buy Dying Light: The Follow – Enhanced Edition in digital or boxed formats. You get the original Dying Light game, Dying Light: The Following expansion pack, the Season Pass and All Enhancements update.

    2.I own the original Dying Light gameyou can buy Dying Light: The Following expansion pack or you can buy the Season Pass with The Following expansion. You’ll receive the free Enhancements update digitally.

    3.I own the original Dying Light game and the Season Passyou’ll receive both The Following expansion pack and the Enhancements update for free on February 9 digitally.

    Îmbunătățirile nu sunt free! Chiar ca greu de citit, mai ales la punctul 2. Oricum nu mi-a plăcut niciodată jocul, dar asta e chiar măgărie.

  19. #159 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Exact: You'll receive the free enhancements update digitally.

    Jocul s-a updatat automat, înainte și mi-au apărut toate noile opțiuni până să cumpăr The Following.

  20. #160 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Și atunci de ce naiba mai scrie "you can buy bla bla bla...." și abia după aia ca primești gratis update-ul respectiv. De aici înțeleg ca prima data trebuie sa cumperi chestia aia si apoi primești îmbunătățirile. Adica poti sa cumperi doar dlc-ul, fara sa mai cumperi încă o data tot jocul. Sunt băgat total in ceata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts