Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast
Results 441 to 460 of 479

Thread: Star Wars Battlefront

  1. #441 SP
    Member Hitman's Avatar
    Eu il am in biblioteca neatins de vreo cateva luni. Din pacate nu a reusit sa ma tina prea mult timp. Prefer sa joc BF4 mai mult decat asta. Ti-l imprumut eu daca vrei )

  2. #442 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merita! Eu astept reducerile de pe EU ca sa iau si DLC-urile, poate vor aduce si un patch pentru Pro. Mie imi place foarte mult jocul, printre putinele multiplayer only care m-au atras, atat prin universul SW, dar si un gameplay bine pus la punct. Iar sunetul e impresionant si astazi desi il joc de cateva luni bune. La 7$ merita 100%, iar apoi iei si DLC-urile daca te prinde.

  3. #443 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Eu regret ca am dat banii pe el desi l-am luat cu 90 RON. Am jucat vreo 2 ore si nu mi-a placut mai nimic in afara de grafica. Casual multiplayer, bleah.

  4. #444 SP
    Member Hitman's Avatar
    Grafica si feeling-ul sunt exceptionale, doar ca dupa ceva timp jocul devine monoton. Parerea mea

  5. #445 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Inca o observatie, nu sunt fan universul Star Wars, ma lasa rece. O sa ma afecteze asta?
    Practic vreau sa stiu daca merita strict dpdv al gameplay-ului (ca grafic stiu ca-i blana) si daca sunt limitat in vreun fel de lipsa DLC-ului (jucatori putini, harti plictisitoare, monotonie).

  6. #446 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Atunci nu-l lua, nu ai de ce

  7. #447 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    După părerea mea este cel mai bun si mai distractiv mp ieșit pe generația asta. Chiar si cu BF1, tot mai intru ocazional in el sa îl joc. De grafica si performante tehnice nu mai zic, chiar nu exista joc cu care sa îl compari din aspectul asta.

  8. #448 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Merita! Eu astept reducerile de pe EU ca sa iau si DLC-urile, poate vor aduce si un patch pentru Pro. Mie imi place foarte mult jocul, printre putinele multiplayer only care m-au atras, atat prin universul SW, dar si un gameplay bine pus la punct. Iar sunetul e impresionant si astazi desi il joc de cateva luni bune. La 7$ merita 100%, iar apoi iei si DLC-urile daca te prinde.
    vezi ca au la mediagalaxy la 170 de lei jocul plus season pass. o oferta destul de buna. eu mi l-am luat si iam facut cadou cd-ul meu vechi unui prieten.

  9. #449 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Death Star e cam meh ca DLC, dar restul sunt bune, mai ales Bespin.

  10. #450 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu unul am fost foarte incantat de el in prima faza, dar dupa vreo 20 de ore m-am saturat. E prea simplu comparat cu battlefield, prea puține chestii de deblocat. Ca și comparație la bf4 abia după 100 si ceva de ore m-am plictisit, iar în bf1 am vreo 30 de ore deja și cu siguranță o sa mai bag multe.

  11. #451 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    poate vor aduce si un patch pentru Pro
    Ai citit pe undeva lucrul asta? Nu ar fi rau!

  12. #452 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Oficial nimic, pe ceva forum EA/origin sau ceva similar erau niste discutii avansate si ar fi posibil. Oficial insa nimic pana acum.

  13. #453 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    Da, joaca lumea, este destul de distractiv. La reducere chiar merita, parerea mea.

  14. #454 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    azi e la reducere si pe ps store si jocul de baza si season pass-ul. eu mai am 3 trofee in walker assault si ii fac platina

  15. #455 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe Europa sau US?

  16. #456 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Pe eruopa, ~200lei jocul + season pass.

  17. #457 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Foarte scump, season pass-ul la 30eur nu merita, la banii aia gasesti jocuri intregi, si mai e si la reducere. Sa se spele cu el pe cap, voi juca in continuare varianta basic, oameni am gasit mereu online si nu m-am plictisit inca de harti. Hot si Moon of Endor sunt mega reusite.

  18. #458 SP
    Member cipvas's Avatar

  19. #459 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mi l-am luat si eu pana la urma, am jucat cam o ora, seems fun. Sper sa ma tina.

  20. #460 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu funcționează online-ul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 19-04-2015, 17:05
  2. Replies: 17 Last Post: 12-02-2015, 18:45
  3. Replies: 2 Last Post: 01-08-2013, 14:39
  4. Replies: 0 Last Post: 16-10-2009, 06:48
  5. Star Wars Battlefront: Elite Squadron By trickz in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 28-05-2009, 09:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts