Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 310

Thread: The Crew

  1. #81 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sper sa primesc si eu. Chiar sunt in dubii serioase daca sa-l iau day one sau nu...

    Daca face cineva rost si nu foloseste, aici ma gasiti

  2. #82 SP
    Member legokid220's Avatar
    Am fost foarte entuziasmat pt el la inceput ... promitea multe !
    Nu imi mai place..
    Voi ce parere mai aveti de el ?

  3. #83 SP
    Member b615dub's Avatar
    Eu nu inteleg de ce nu-l scot si pe PS3, dar pe 360 il scot. WTF

  4. #84 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Din cate stiu X360 e mai apropiat de arhitectura consolelor actuale, spre deosebire de PS3. Astfel e mai usor pentru developer sa lanseze jocul pe X360 decat pe PS3.

  5. #85 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    A primit cineva cod pentru beta?

  6. #86 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    inca nu..astia s-au prins ca nu o sa se inghesuie lumea cu jocul si nu le mai pasa

    daca totusi ma impresioneaza beta as cumpara jocul , dar se pare ca nu vor sa-si dea sanse

  7. #87 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact asta am zis si eu. De beta depinde totul. Eu as vrea sa-l iau, dar nu day one. Daca-mi place beta, il iau day one.

    Din pacate, calitatea a scazut simtitor, iar daca este boring ca joc si are si grafica nasoala, in mod clar ii zic pas.

    Nu inteleg de ce nu fac toate companiile cu absolut toate jocurile, un trial limitat, de 30min-1h si daca-ti place, il cumperi, iar daca nu, macar stii ca nu regreti.
    Si oricum, in prima ora de obicei este tutorial si incepe putin si mai mult te prinde decat sa te indeparteze.

  8. #88 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu astept codul si nimic. Poate mai pe seara. In state nu s-a facut dimineata inca.

  9. #89 SP
    Member legokid220's Avatar
    Vad ca pe PS4 Live baietii se joaca BETA.
    Voi cand ati facut cerere pt BETA ati trecut ROMANIA sau UK/USA unde aveti contul de PSN? pt ca eu am pus la tara Romania....

  10. #90 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    M-am uitat si eu, parca e GTA5 pe PS3

  11. #91 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu n-am pus tara , m-am inregistrat cu userul de UBI si am ales ps4 beta..contul este UK

    Twitch

    chiar ca zici ca e gta V pe ps3..

    mai ales cand se tot incarca texturile ...

  12. #92 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    N-am apucat sa vad stream...ziceti ca e de cacao?

    Poate reusesc maine sa vad ceva live-uri.

  13. #93 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am vazut ca juca ieri cineva din lista beta, nu mi-a raspuns cum si in ce fel a primit codul..

  14. #94 SP
    Member legokid220's Avatar
    Ne-a umplut Ubisoft de coduri beta !

  15. #95 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    n-au nici ei incredere in produsul asta..daca tot il dadeau free to try trebuia sa-l lase liber si sa il incerce cine doreste , cum nu mi-au dat cod, ca si destiny de altfel , nu-l cumpar.

  16. #96 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu prea inteleg cum naiba au alocat ei codurile alea, daca nu a prins chiar nimeni de aici unu...

    Sper sa dea si ei un free to play weekend, ca altfel chiar nu-l iau.

  17. #97 SP
    Member legokid220's Avatar
    Romanii au ciunga in par !

  18. #98 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    L-am jucat si eu vreo 2-3h , jocul e o prostie pura D'asta si Ubisoft "uita" de el in conferinte si incearca sa il bage sub covor cat de mult posibil.

    Deobicei imi plac jocurile Ubisoft dar asta e chiar bataie de joc mai ales cand il compari cu Horizon 2 , Driveclub , Project Cars.

  19. #99 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu am asteptat aseara si degeaba. Mai ales ca voiam sa incerc volanul pe care mi l-am cumparat. Ca nu am niciun joc cu masini, l-am luat pt driveclub.

  20. #100 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trefla, da-ne si tu mai multe detalii. Pentru mine pana acm cateva saptamani, era day one buy. Pe ce platforma ai jucat ? Ai jucat beta-ul de acum ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts