Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 LastLast
Results 261 to 280 of 310

Thread: The Crew

  1. #261 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am vazut acum la altex ca The Crew+ Wild Run e 200 de lei. In loc de NFS cred ca iau ala.

  2. #262 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi sa nu iesi mai ieftin cu jocu sigilat de la baieti + dlc-ul digital.

  3. #263 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu am vazut cat costa DLC-ul nicaieri ca sa pot sa fac un calcul...

  4. #264 SP
    Member seven1994's Avatar
    Pana la urma o sa vina drept un dlc,adica iti trebuie si jocul vechi?Eu ma gandeam ca o sa scoata un joc propriu-zis.

  5. #265 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Nu cred că e stand alone. Ori iei DLC ul dacă ai deja jocul, ori cumperi pachetul cu jocul original + DLC / expansion Wild Run, care se va lansa atunci.

  6. #266 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Guy s mai merita cumparat acest joc? Vad ca e la reducere la Altex?
    Stima!

  7. #267 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ia-l cu incredere, ca primeste in cateva zile un upgrade gratis de grafica si e un joc bun, cu o harta imensa si tone de lucruri de facut singur sau cu prietenii, in crew de 4.

  8. #268 SP
    Member seven1994's Avatar
    Gratis?Nu era contra-cost update-ul?

  9. #269 SP
    Junior Member BogdanPI's Avatar

    The Crew

    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Gratis?Nu era contra-cost update-ul?
    Update-ul de grafica e gratis.
    Se plătește decât expansion pack-ul ce aduce noi curse, motoare si monater truck. (Adică The Crew Wild Run)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #270 SP
    Member seven1994's Avatar
    Aaa,foarte tare.Eu credeam ca update-ul grafic este contra-cost.Tocmai la tanc vine ca mi-am luat acum the crew si nu l-am jucat inainte,decat demo-ul asa ca o sa il joc la noua grafica

  11. #271 SP
    Member adin33's Avatar
    A aparut patch-ul pentru joc, 6,5 gb, acum arata foarte bine.

  12. #272 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am facut si eu update-ul aseara (7.5GB la mine, pe Xbox One) si intr-adevar, arata mult mai bine, dar parca au adus modificari si la fizica si, implicit, la controlul masinilor.

    Oricum, jocul este o bijuterie, mai ales la ce pret se gaseste acum.

  13. #273 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    A luat careva DLC-ul? E cumva inclus in season pass? Am descarcat si eu patch-ul da nu am avut timp sa incerc sa vad cum este. Pe google nu gasesc nimic detalii legat de DLC si season pass.

  14. #274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu este inclus in season pass. DLC-ul costa 30$.

  15. #275 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Joc acuma jocul si parca nu sunt prea asa incantat de noua "grafica".... Arata superb cand e seara/noapte si ploua, in rest parca e GTA 4 cu ENB (asa parca se chema modul pe PC). New York-ul e tot gri, arata urat... Miami parca e ceva mai colorat si alte orase nu am vizitat.

    Un lucru care ma scoate din sarite. Prima data am luat jocul Trial, am luat 370z si l-am modificat. Dupa am cumparat jocul full si cand vreau sa modific ceva la el nu pot. Am o singura culoare, fara stickere, jante, front bumpers si etc. Dupa l-am facut de Dirt si Perf, am avut acces la toate modificarile, vopsele, bumpere, jante etc. Acuma dupa update vad ca din nou, nu pot alege decat ce am cumparat pana acum...
    Imi scapa ceva?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #276 SP
    Member 3stripes's Avatar
    Trebuie să te duci la tunerul specului respectiv (aiurea sună în română) pentru piese noi. În baza ta găsești doar ce ai cumpărat anterior, atât. De exemplu, în New York este tuner pentru dirt spec și în Detroit pentru street spec.

  17. #277 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mai il joaca careva ?!

    vad ca are un update de 6.5Gb... acum il instalez si eu.

  18. #278 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu il joc, cu un prieten, dar pe X1. Arata ft bine dupa noul update.

  19. #279 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Ti-ai luat si dlc-ul cu dirt ?!

  20. #280 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nop. Dar update-ul grafic e gratis. Dlc-u doar deblocheaza unele portiuni (care fara dlc sunt inconjurate de apa ca sa nu poti ajunge) si motoare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts