Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 16 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 LastLast
Results 281 to 300 of 310

Thread: The Crew

  1. #281 SP
    Member marv's Avatar
    stie cineva daca The Crew Wild Run vine si cu originalul The Crew? Mersi.

  2. #282 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă te referi la ediția asta, da
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1326968

  3. #283 SP
    Member marv's Avatar
    da, la editia respectiva ma refeream. Mersi!

  4. #284 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Stie cineva cum totusi se poate juca acest joc si cu volanul? Mai ales la Thrustmaster T300.
    Faza este ca nu este recunoscut correct, si o ia razna volanul stanga dreapta fara sa poti face ceva. Asta e valabil si in modul PS4, dar si PS3, cum am citit pe net, ca ar trebuie setat pentru acest joc, dar tot nu ma ajutat.

    Nu am inca The Wild Run, asa ca ma refer la jocul principal, dar daca se rezolva sa fie jucat cu volan, imi voi lua si DLC-ul.

  5. #285 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    The Wild Run varianta retail, contine si season pass? Am deja The Crew + season pass da ma gandeam sa cumpar varianta retail (The Crew Wild Run complete edition) ca e 20€ si pe store, doar DLC-ul e 135 Ron.

  6. #286 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unde e The Crew Complete Edt 20€? Văd ca e 300 de lei

  7. #287 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    MediaMarkt Portugal.

  8. #288 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Mai joaca cineva jocul? Eu si cu inca mai un baiat jucam in fiecare zi.

  9. #289 SP
    Member freezy's Avatar
    Salut, am o nelamurire...
    Pe playstation store este The Crew Wild Run si The Crew Wild Run Edition cu preturi diferite. Care este diferenta dintre ele tinand cont ca in descrierea de la The Crew Wild Run Edition scrie ca include jocul de baza iar la altex in descrierea lui The Crew Wild Run specifica acelasi lucru?!

  10. #290 SP
    Member b615dub's Avatar
    Salut. The Crew Wild Run este versiunea enhanced cu grafica mai buna?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #291 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Grafica mai buna are si primul, dupa un patch gratuit. Wild Run a adus cateva lucruri in plus.

  12. #292 SP
    Member b615dub's Avatar
    Aha, din ce stiam eu parca trebuia sa fie o noua variant imbunatatita grafic si cu gameplay mai bun. Daca asta s-a rezolvat cu un patch e super

    Daca e cineva p'aci care vrea sa joace add: b615dub

  13. #293 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    De ce nu apar cursele pe harta mare? Pe harta mini apar, dar cand deschid harta mare este complet goala, nu apare decat locatia mea.

    Eu am cumparat Wild Run edition, dupa activarea prin cod Wild Run, apare la loading screen Calling All Units!?!

  14. #294 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Va salut. The Crew merge si fara PS+ daca vreau sa joc campania single player? La Altex e 60 de lei The Crew Wild Run Edition. Se merita cumparat pentru campani SP? Multumesc.

  15. #295 SP
    Member adin33's Avatar
    Da, poti sa-l joci fara ps+, dar trebuie conexiune permanenta la net. Merita sa-l cumperi la 60 de lei.

  16. #296 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da se renteaza la bani astea

  17. #297 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Dupa ce s-a pus praful pe jocul asta vreun an in raft, am zis sa ii mai dau o sansa dupa ce jucasem cateva misiuni in trecut si nu ramasesem impresionat. Am observat cu stupoare ca are doar optiunea "Continue", nu si "New Game". Voiam sa o iau de la zero, cum se cuvine .

    Dar nu, nu se poate. Always On, a zis Ubisoft, si salvarea s-a dus in serverul lor. Stiu, pot sa joc de pe alt cont, dar mi se pare stupid. Pana si in NFS 2015 mi se pare ca au adaugat aceasta optiune intr-un update dupa ce oamenii le-au atras atentia.

    Poate il mai bootez dupa vreun an si cateva update-uri, desi din cate am vazut pe net, astia sunt habotnici si nu vor nici sa auda de asa ceva.

  18. #298 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    N-o sa mai vezi update-uri pentru el, din moment ce la E3 vor anunta The Crew 2.

  19. #299 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca ar fi unii care si-ar respecta munca, ar mai scoate, mai ales ca am observat multe pagini pe net legate de acest subiect. Dar cum probabil sunt interesati sa ia alti bani, nu sa-i multumeasca pe cei care au platit deja, cu siguranta i-au pus cruce acestui joc.

    Aia e. Data viitoare vom stii.

  20. #300 SP
    Member adin33's Avatar
    Care mai joaca, las aici un cod pentru Wild Run, dar cine il ia sa spuna.
    8AM8-EMND-CAC8

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 16 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts