Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 310

Thread: The Crew

  1. #21 SP
    Member ununou's Avatar
    Hoooo!Daca tu nu iti dai seama din video e problema ta.Si nu te mai inflama!!

  2. #22 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Man te doare capul?Si vorbeste frumos , vezi ca nu te-am luat cu hooo. Eu doar te-am intrebat si vad ca tu ai inceput sa te agiti.Jeez...

  3. #23 SP
    Member ununou's Avatar
    Cum zici tu "bro".Din acel video mie nu mi se pare ca jocul are o grafica de next gen.Grafica asta o duce si actuala generatie de console.Dar daca cineva are mai putine posturi parerea lui este considerata aberanta.Multumesc CG.

  4. #24 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar

  5. #25 SP
    Member colossus's Avatar
    Un trailer ceva mai recent cu ''The Crew''.


  6. #26 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Slab, cel putin nu are termen de comparatie cu NFS Rivals, Forza 5, GT 6, etc... Imi mentin parerea ca Ubisoft nu stie sa faca driving games

  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Compari mere cu struguri. Forza si GT sunt in alta clasa, alt gen de joc.

    Referitor la comparatia cu NFS, mie mi se pare peste Rivals, but then again, cam orice joc cu masini facut vreodata, mi se pare peste Rivals, pe care-l consider unu din cele mai proaste jocuri cu masini facute vreodata.

    Jocul pare interesant, dar nu cred ca este chiar asa cum zic ei. Harta am inteles ca nu este chiar atat de mare, controlul este praf si customizarea e mult mai limitata decat vor ei sa se inteleaga. Asta mi-a zis un tip care a pus mana pe joc anu trecut, in US.

  8. #28 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie mi-e teama de customizarea aia..s-ar putea sa creeze multi nervi pt "nepriceputi"
    per total pare interesanta abordarea.

  9. #29 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Official Worldwide Gameplay


    LE: cred ca s-a strecurat o greşeală, la sfârşit vad scris "Spring 2014", parca era vorba ca se lansează in toamna?

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au spus ca apare in vara-toamna 2014.

    Btw, video asta e mult mai interesant


  11. #31 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie s-ar putea sa nu-mi convina faza cu facut "bisericute" pt anumite evenimente ,cert e ca imi place ce vad

  12. #32 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    The Crew livestream:
    Twitch

  13. #33 SP
    Member b615dub's Avatar
    Hm, din video pare sa semene foarte bine cu Driver San Francisco ceea ce nu este rau

    Si damn parca imi vine sa-mi i-au PS4, cred ca o sa arate bestial.

  14. #34 SP
    Member mof990's Avatar
    me gusta



  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti ceva frumos din The Crew aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1126462.

  16. #36 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #37 SP
    Member legokid220's Avatar

  18. #38 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Yup, it's a Ubisoft game alright...


  19. #39 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Am jucat ieri cam o ora din beta-ul de pe PC.
    Pe hartie suna excelent, dar pe mine nu ma atrage deloc cum se simte controlul masinii. E mult prea greoi pentru gustul meu.
    As spune ca e o alternativa la Forza Horizon pentru cine nu are xbox, dar una inferioara.

  20. #40 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mi se pare mie sau masinile se conduc ca in Watch Dogs (adica oribil)?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts