Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 310

Thread: The Crew

  1. #61 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Cand trebuie sa primim email?....pe 25?

  2. #62 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    The Crew - The World's Greatest Playground Gameplay:

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  4. #64 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    http://www.thesixthaxis.com/2014/08/...an-have-60fps/
    The final game will run in 1080p with 30 frames per second on Xbox One, PlayStation 4 and PC, and will support up to 5760*1080p on PC for triple screen set-ups. Right now the team is focusing on providing an optimal experience for all players. You can unlock it in the file you’ve found, but it may affect the game’s performances.

    Latest official update: we will offer the option to play with either 60 frames per second or 30 frames per second on PC at launch.

  5. #65 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    La cum se misca pe PC, si avand in vedere ca e blocat pe 30fps, s-ar putea sa fie mai buna varianta pt PS4 si X1. In rest e dragutel, aduce mult a NFS ca gameplay, si poveste clasica a personajului care isi pierde ruda/iubita/prieten bun, si incepe sa se razbune.

  6. #66 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe PC nu e blocat la 30, poti sa alegi 60

  7. #67 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ba nu. Momentan e blocat. Poate doar sa-l deblocheze la lansare.

  8. #68 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Man, citește ce am postat mai sus in "quote", ultimul paragraf. Eu vorbesc de jocul final nu beta...

  9. #69 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    A, bun. Eu vorbeam de beta in ce am scris mai sus, ca l-am tot testat azi.

  10. #70 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ceva pareri cine l-a testat?Cum e controlul?Grafica?

  11. #71 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Pt PS4 apare varianta beta ? Am aplicat pe site pt varianta beta PS4 si nici in ziua de azi nu am primit email-ul .

  12. #72 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Apare, dar nu se stie cand. Eu azi m-am inscris pentru BETA PS4, si nu era specificata si data.

  13. #73 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Da , așa am făcut și eu dar n-am primit email-ul .

  14. #74 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ceva pareri cine l-a testat?Cum e controlul?Grafica?
    Daca ai jucat NFS-uri, o sa ti se para ok controlul, e foarte diversificat oricum in functie de ce masina ai si cum e tunata.
    Grafic in schimb sta destul de prost, nu stiu daca e doar in beta asa, dar nu m-a dat pe spate. Also, ce m-a deranjat foarte mult e ca masinile par... inguste. Zici ca-s comprimate, nu stiu de ce, mustang.rar

    Din pacate (nu stiu daca e de la mine sau de la joc) n-am avut acces la servere, deci n-am putut sa joc decat solo. E destul de fun, dar nimic ce n-am mai vazut. Harta in schimb e gigantica, I like that.

    O sa-l mai joc zilele astea si poate-mi schimb parerea, dar nu cred c-o sa-l cumpar. Poate doar la reducere.

  15. #75 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Man, eu am jucat un amestec high-ultra la 1080p (deci nu totul pe ultra), si tot mi s-a parut ca arata destul de bine. Spre exemplu, mi se pare mai fain decat Watch Dogs.

  16. #76 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Watch Dogs nu am jucat pe PC, deci nu stiu cum e. Eu am jucat cu totul la ultra si nu mi s-a parut ceva fabulos. Da, arata bine, am exagerat mai sus cand am zis ca sta prost, vroiam sa zic ca sta prost fata de cum ma asteptam eu sa arate un joc in 2014. Nu e sa zici ca te deranjeaza. In schimb chiar ma deranjeaza masinile alea, nu stiu de ce imi par asa inguste si turtite

  17. #77 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cine mai doreste beta pentru PC: The Crew PC Beta Key Giveaway | GeForce

    ---------- Post added 27-08-2014 at 03:50 ----------

    Nu am vazut ca a postat si eagle-eye, sorry....

    @flavi_usmodifica fisierul PCScalability cu Notepad. Schimbi FPS=30 cu FPS=60. Il gasesti in My Documents - The Crew.

    Cat despre joc, mie unul imi place. Cu siguranta il voi cumpara dar nu pe PC. Controlul e ok din gamepad de X360. Ma duc la nani ca e tarziu.

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...nu inteleg. Parca e alt joc. Grafic nu mai are absolut nicio treaba cu ce era initial. Si ce faci in joc daca nu ai 3 prieteni sa-ti faci un crew ?


  19. #79 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu inca nu stiu daca sa-l cumpar sau nu..

  20. #80 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    se pare ca pe 30 ne dau beta pe console

    The Crew Beta - Register here! Official Website

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 16 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts