Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 65 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1284

Thread: The Division

  1. #661 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Buyk View Post
    Nu stiu ce sa zic, mai mult recomand sa va lua-ti jocul editia standard la un pret ok, iar daca va place continuati cu season pass.
    pai daca iei jocul pe la un 180 + 180 (33de lire) season pass = 360 cam cat era gold edition, deci tot aia (desi goldul pe altex era 340)

  2. #662 SP
    Junior Member nems's Avatar
    dar au pus season pass ul pentru vanzare pe store?

  3. #663 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da , este up
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  4. #664 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    da , este up
    Dynamic Theme hell yeah

  5. #665 SP
    Junior Member nems's Avatar
    mda ar putea fi un compromis asa dar numai daca iei store credits la un pret bun,

  6. #666 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sau cumperi Season Pass-ul de pe România, bagi cardul și gata, fără intermediari

  7. #667 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Mie imi da niste erori store-ul de pe Romania de ceva vreme cand incerc sa bag cardul (am mai achizitionat de pe ps romania in trecut cu acelasi card) si am renuntat sa mai cumpar de acolo. Deci, pentru unii, asta nu este o combinatie.

  8. #668 SP
    Junior Member nems's Avatar
    mie nu mi se pare ca e dynamic deloc stiu ca la ps3 dynamic theme avea miscari backgroundul, la theme-ul acesta nu are deloc

  9. #669 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Mie imi da niste erori store-ul de pe Romania de ceva vreme cand incerc sa bag cardul (am mai achizitionat de pe ps romania in trecut cu acelasi card) si am renuntat sa mai cumpar de acolo. Deci, pentru unii, asta nu este o combinatie.
    Daca ai card de la ING, vezi ca au blocat platile catre PlayStation acum ceva timp pentru ca s-au raportat niste tranzactii frauduloase. Poti sa suni sau sa vorbesti pe chat (Homebank) cu ei sa le zici sa-ti deblocheze platile catre PlayStation.

  10. #670 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by nems View Post
    daca ai luat jocul normal ( editia standart) da, aceleea vor fi trimise, daca ai dat la editia gold nu ,deoarece nici nu au avut stoc suficient doar 3 bucati am auzit
    Nu pleca urechea catre zvonuri nefondate.

  11. #671 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Daca ai card de la ING, vezi ca au blocat platile catre PlayStation acum ceva timp pentru ca s-au raportat niste tranzactii frauduloase. Poti sa suni sau sa vorbesti pe chat (Homebank) cu ei sa le zici sa-ti deblocheze platile catre PlayStation.
    La ING am. Habar n-aveam ca le-au blocat. Ce idioti.

    LE: sunat si rezolvat. Multumesc.

  12. #672 SP
    Junior Member nems's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu pleca urechea catre zvonuri nefondate.
    salut, de fapt nu au avut deloc asa-i?

  13. #673 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  14. #674 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Daca mi-a aparut de ieri seara "comanda procesata integral" inseamna ca a plecat din bucuresti sau?

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  15. #675 SP
    Junior Member nems's Avatar
    foarte tare faza cu blocatul usii, let the trolling begin

  16. #676 SP
    Member Hansel31's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    pai daca iei jocul pe la un 180 + 180 (33de lire) season pass = 360 cam cat era gold edition, deci tot aia (desi goldul pe altex era 340)
    340 pc version si 370 PS4

  17. #677 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Are vreo importanta daca-l iau digital de pe US si joc pe cont de UK? E blocat multiplayerul pe zone sau alte ciudatenii?

  18. #678 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Trebuie sa fi atent la dlc-uri sa le iei tot de pe us atfel nu-ti merg

  19. #679 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Daca jocul este regiunea 2, pot lua DLC-urile de pe PS Store Romania si sa joc totul pe un cont de US?

  20. #680 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Trebuie sa fi atent la dlc-uri sa le iei tot de pe us atfel nu-ti merg
    Asta stiu, eu intrebam altceva. Ma intereseaza daca e blocat multiplayerul, stiu ca Mortal Kombat avea o chestie d-asta. Nu puteam sa joc cu Grey deoarece aveam jocurile cumparate din zone diferite.

    ---------- Post added 08-03-2016 at 16:09 ----------

    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Daca jocul este regiunea 2, pot lua DLC-urile de pe PS Store Romania si sa joc totul pe un cont de US?
    Poti, doar ca nu stiu daca vei putea juca multiplayer cu zona 1, if that makes sense. Aici am dubii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 65 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts