Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 65 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1284

Thread: The Division

  1. #541 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  2. #542 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Au spus clar ca nu vor avea microtranzactii, in sensul achizitionarii unor elemente sau echipamente care sa "grabeasca" evolutia personajului.



    Unde ai vazut/ citit ca va avea continut episodic? Despre DLC-uri n-am nicio indoiala, vor fi probabil o sumedenie, insa continutul episodic este cu totul altceva.

    Tom Clancy’s The Division Will Not Include Brooklyn, Queens, Bronx and Staten Island | Forums


    Ok , scuza-mi exprimarea de care te-ai agatat , am folosit cuvantul "episodic" .. ok nu se intampla acelasi lucru ca la HITMAN .. : GO ... care vine in episoade.... ci cumperi un joc in care la prezentarea de la E3 sau folosit cadre din zonele care nu sunt incluse in golden si in nimic altceva...sunt oferte la altex de 7 milioane jum sau 4 mil jum numai stiu .. in care iti ofera fel de fel de ciurucuri .. cutiute...postere...gentute.... chestii facute sa iti ia banii suplimentar fata de joc la care adaugi si faptul ca jocul nu v-a fii complet....da vor fii dlc-uri ... contra cost... daca tu te simti capabil sa platesti in jur de 150-180 de lire ca sa te joci the division ... imi pare rau ca am intrat in conversatie cu tine,fiecare cu patura sa social economica.
    Ma refeream ca la PS3, nu trebuia sa platesti ptr a te juca online , si puteai shareui un joc in 5 insi , acum il poti sharui decat in 2 si platesti ptr online + jocurile sunt facute la modul platesti in jur de 40-60 de lire la lansare .. ca sa ai felia de paine...vrei si continut..platesti suplimentar...dar la reclama sanvisului sau folosit cadre cu sunca..cascaval..gorgonzola....dar nu au folosit exprimarea.....tom clancy the division brooklyn ,etc , will have the launch on 8 march .... sau exprimat ca jocul tom clancy the division v-a avea lansarea pe 8 martie prezentand cadre care nu sunt incluse in banii respectivi , bazandu-te pe imagini si cuvinte ceea ce ei au facut se numeste programare neuroverbala ,si minciuna prin omitere...deci lipsa de respect fata de potentialii cumparatori.
    Acum te intreb eu pe tine , de ce ai cumpara un joc cu 50 de lire....care nu este complet si care ti-a fost prezentat complet ,de ce ai baga bani suplimentari ca sa ai posibilitatea sa joci intregul joc ?

  3. #543 SP
    Member Hansel31's Avatar
    oricum nu te obliga nimeni sa cumperi jocul asa ca nu ai de ce sa iti faci griji sau sa te agiti

  4. #544 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    oricum nu te obliga nimeni sa cumperi jocul asa ca nu ai de ce sa iti faci griji sau sa te agiti

    Te-ai pisat pe mine cu raspunsul asta , asta este problema ? Ca nu ma obliga nimeni sa cumpar jocul ?
    Deci nu e nici o problema ca marketingul agresiv al ubisoft , ne minte prin omitere , nu este nici o problema ca se incearca programarea neuroverbala a potentialilor cumparatori, ci de vina sunt cei care vor sa "Agite" lucrurile...
    Trezeste-te man , este vorba de faptul ca cumparatorii creeaza piata nu producatorii,daca nu ar mai exista oameni ca si cei care nu dau atentie lucrurlor de genul asta , probabil ca nu ar mai exista nici japca constanta din industria de gaming si nu numai , dar ptr ca sau obisnuit ca oamenii sa hiberneze si sa raspunda decat la mici stimuli fac ce vor din noi .

  5. #545 SP
    Member Hansel31's Avatar
    pai exact cum spui si tu, exista cumparatori, deci exista oameni carora le place jocul, indiferent daca dupa lansare trebuie sa mai plateasca inca o data jocul. cum la dacia logan platesti 70 de euro pentru o scrumiera ca fiind dotare

  6. #546 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Daca tot sunt bine venite parerile, imi exprim si eu dezamagire legata de ce am vazut in beta. Pe scurt, mi se pare un fel de Destiny in faza incipienta, iar Destiny mi s-a parut un dezastru din toate punctele de vedere.
    Deci am taiat un joc de pe lista.
    Tinem pumni pentru altele.

  7. #547 SP
    Member Yanciu's Avatar
    Mi s-a parut ok jocul dar nu o sa dau niciodata 270 ron pe el cat costa in magazin. Astept sa il iau sh la maxim 170-180.

  8. #548 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    pai exact cum spui si tu, exista cumparatori, deci exista oameni carora le place jocul, indiferent daca dupa lansare trebuie sa mai plateasca inca o data jocul. cum la dacia logan platesti 70 de euro pentru o scrumiera ca fiind dotare
    Pai asta intrebam , eram curios ... care sunt motivele unuia dintre cumparatori sa achite un astfel de joc in conditiile in care ceea ce i-a fost prezentat nu este inclus in joc , si ce parere are despre faptul ca plateste 50 de lire ca sa joace decat o parte din joc ? Vruiam decat sa vad care este logica si rationamentul unora cand iau astfel de decizii man atat , fiecare oricum face ce vrea si gusturile nu se discuta , insa pana la gusturi este vorba si de alte lucruri.


    Quote Originally Posted by Yanciu View Post
    Mi s-a parut ok jocul dar nu o sa dau niciodata 270 ron pe el cat costa in magazin. Astept sa il iau sh la maxim 170-180.

    Fii pregatit man pe langa cei 170-180 pe care vrei sa ii dai , sa mai bagi mana in buzunar pentru cateva zeci de lire , pentru a iti cumpara si restul de pizza,ptr ca in cei 170 ai decat o felie , o harta , restul de 5 harti inclusiv partea finala din joc , vin ca dlc-uri ulterior ...

  9. #549 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1456231283200.jpg

  10. #550 SP
    Junior Member cedry2k2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post


    Ai gasit o poza man cu care explici cam tot ce am scris eu in 1231231 randuri .


    Iti multumesc,dar probabil ca exista multi oameni care au "febra galbena",cum a fost in perioada cu GTA V , si care numai vad nimic altceva in afara de uimitorul joc care are un AI deosebit , pana si GTA V este mai bine realizat decat acest joc,dar fiecare cu gusturile sale , unora le place sa fie mintiti altora nu .

  11. #551 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @cedry2k2001, te rog eu frumos, nu mai masacra limba romana si formatarea textului. Efectiv nu pot sa citesc tot ce scrii, pentru ca-mi este foarte greu sa urmaresc atatea spatii si semne de punctuatie puse gresit.

    Referitor la joc, mie mi se pare foarte ok (mai putin dobitocii din Dark Zone care intra doar ca sa omoare alti jucatori), atat ca gameplay, cat si grafic. Si da, ofera ei ca DLC incluse in season pass, o noua zona (primul DLC) si alte prostii si poate, ca DLC nr 3 sa ofere Brooklin, dar nu va obliga nimeni sa le cumparati.

    Eu personal inca ma joc The Crew initial, fara Wild Run. Si stii ce, mi se pare la fel de genial si fara acele cateva mici aditii.

    Pe mine m-a convins (in 3 beta-uri) si intr-adevar, nu prea vreau sa achizitionez jocul simplu ci doar Gold Edition (care include si Season Pass) si asta este prima oara cand sunt dispus sa fac asa ceva. Asa ca totul tine de preferinte si de nevoi.

  12. #552 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    cedry2k2001, te sfătuiesc să-ți revizuiești atitudinea și modul de exprimare, posturile tale încep să se transforme în flame. Următorul bec pe care vei călca apăsat, va fi direct infracțiune, nu warning.

    Am înțeles cu toții, nu îți place acest joc și consideri că dezvoltatorul și publisherul își bat joc de gameri pentru că [introdu motiv aici] și [introdu motiv aici]. În regulă. Move on.

  13. #553 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Radem, glumim, dar va rog sa pastram decenta. Multumesc.

  14. #554 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    are si o pauza binemeritata

  15. #555 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tom Clancy’s The Division - "Yesterday" TV Spot


  16. #556 SP
    Member cipvas's Avatar
    Interesant:

    Today, Ubisoft released Collapse, a realistic simulator that illustrates how quickly a weaponized virus can spread, leading to the collapse of society, as depicted in the upcoming online open-world action RPG Tom Clancy’s The Division.

    Collapse is an online interactive experience that uses real data to create an immersive and personalised projection of the end of society. The user is patient zero of this highly infectious virus and has to make several choices that will have consequences on the spread of the pandemic.
    The Division - Start The Collapse

  17. #557 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Atmosfera din jocul ăsta, toate pălăriile jos, clap clap clap.
    Attached Images Attached Images 24089603843_8b3d1d5908_k.jpg 24108711504_941104e919_k.jpg 24140713593_9e99268c92_h.jpg 24160192693_11e95b3bcd_k.jpg 24208791244_ab07814095_k.jpg 24209345483_bde3386b84_k.jpg 24404809780_e50f1e1dc9_k.jpg 24443707300_9f1a8c2ce1_k.jpg 24475986680_a4614a181d_k.jpg 24582563522_0869dc254e_k.jpg 24582565122_70d72858d5_k.jpg 24650289862_2e2f630427_k.jpg 24650419291_c9e78406fa_k.jpg 24663694956_c4c0abf1b5_k.jpg 24688936395_5ded3098f2_k.jpg 24700103936_4462adc160_k.jpg 24718340912_5ed9cab4d1_k.jpg 24837741195_60506b96d8_k.jpg

  18. #558 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  19. #559 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pe mine m-a convins acest Beta sa cumpar jocul. Desi eram in dubii din ce vazusem pe net (gameplay pe youtube si pareri si pe CG si pe alte forumuri), dupa ce l-am jucat sunt 100% sigur ca il cumpar. Am sa iau versiunea Gold sau cum se numeste (cea cu Season Pass). Cand am jucat beta stateam si ma uitam cum trec sobolanii si cum se reflecta lumina pe sacii de gunoi, sau cum se vad luminile aprinse noaptea. Numai pentru asa ceva as lua jocul. Mi se pare foarte bun si gamplay-ul, cu tot cu nebunii din Dark Zone. E un must buy for me.

  20. #560 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    L-ai jucat pe PS4?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 65 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts