Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 65 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1284

Thread: The Division

  1. #681 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Tot asa am luat si NFS si am putut juca multiplayer si folosesc si discountul oferit de DLC-ul cumparat de pe PS Store Romania. Deci, nu au fost probleme. Nu ma intereseaza cu ce zona voi juca multiplayer atata vreme cat totul functioneaza.

  2. #682 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    EA nu are astfel de restrictii, nu stiu insa ce proceduri au cei de la Ubisoft in privinta asta.

  3. #683 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Great. Atunci iti zic diseara daca se poate juca pe cont de US daca jocul e zona 2.

  4. #684 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Rainbow Siege, de la Ubi, nu pare sa fi avut probleme in privinta multiplayerului multi-region.
    Acuma ce sa zic, tu decizi daca risti sau nu

  5. #685 SP
    Junior Member nems's Avatar
    dar pe store romania cat este season passul ? este mai ieftin decat pe uk, us?

  6. #686 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    e 180 ron

  7. #687 SP
    Member zulander's Avatar
    tocmai am primit un cod pentru hazmat gear pe XONE, cum nu am de gand sa iau jocul, sariti:


  8. #688 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    asta am vrut sa zic si eu ca am primit un cod de la ei

    THIS CODE WILL AUTOMATICALLY UNLOCK YOUR HAZMAT GEAR SET ON PS4

  9. #689 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    de la cine ai primit cod?

  10. #690 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    de la cine ai primit cod?
    de la [email protected]

  11. #691 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by nems View Post
    dar pe store romania cat este season passul ? este mai ieftin decat pe uk, us?
    e cu 3 ron mai scump pe uk din cauza cursului valutar

  12. #692 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by nems View Post
    salut, de fapt nu au avut deloc asa-i?
    Evident ca au fost multe editii Gold pe toate platformele, s-au epuizat prin comenzi.

  13. #693 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu s-a epuizat nimic, sunt pline magazinele de ele

  14. #694 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    tocmai am primit un cod pentru hazmat gear pe XONE, cum nu am de gand sa iau jocul, sariti:

    l-am folosit eu, multumesc

  15. #695 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar
    codurile acelea sunt valabile doar pe PS4? Intreb pentru ca eu pana la urma mi-am luat jocul pe PC si as fi vrut sa stiu daca merge activat pe aceasta platforma

  16. #696 SP
    Member Yanciu's Avatar

    The Division

    A dat cineva de glitchul de la inceput cand trebuie sa faci activarea la laptop in safe house? La mine nu merge si nu pot continua jocul.

    Am rezolvat

  17. #697 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am revenit de la lansare. De data asta a fost o lansare mai reusita si desi nu am plecat cu vreun premiu important (doar cele din poza) am plecat multumit de la eveniment. Nu s-au mai acordat premii celor care nu au fost in stare sa raspunda la intrebari si nici celor sub 18 ani si desi au plecat multi copilasi suparati (multi erau oricum suparati pe viata ca se vedea pe fata lor - unii nu aveau ce cauta acolo si multi din ei nici nu stiau ce joc se lansa, ca se tot intrebau intre ei ) ceea ce mi s-a parut super fair. Intrebarile au fost super de bun simt si din pacate, multi nu erau pregatiti nici pentru intrebari generice gen "cum il cheama pe protagonistul jocurilor Splinter Cell", intrebare la care s-a gasit raspuna abia la al patrulea participant.

    Din pacate, desi la lansare se putea incerca versiunea de Xbox One, jocurile oferite ca premiu au fost doar pentru PC.
    Attached Images Attached Images img_1372.jpg

  18. #698 SP
    Junior Member nems's Avatar
    unde a fost lansarea? also daca mai are careva un cod de ps4 pt hazmat gear si este generos, rog sa imi dea un pm

  19. #699 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Caciula aia e foarte tare. Macar ai pus mana pe ceva goodies, jocul oricum il vei gasi la un pret ok in cateva zile.

  20. #700 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, caciula e misto. La fel si mingiuta aia de stres, care arata ca o grenada din joc.

    Btw, pentru cine a avut preorder la altex si a primit 1000 de mail-uri cu beta key, codurile de firefigther DLC sunt complete ? Eu acum am verificat si in loc sa aibe 25 de caractere, al meu are doar 13. Ma poate ajuta cineva cu un cod d-ala complet, daca la voi sunt ok ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 65 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts