Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 65 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1284

Thread: The Division

  1. #701 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am verificat si 13 au toate. Ai incercat sa il bagi pe uplay?

  2. #702 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Daca se poate as vrea si eu un cod de azmat si firefighter pt PC. Mersi!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #703 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Am verificat si 13 au toate. Ai incercat sa il bagi pe uplay?
    Dap si la fel. Pentru Xbox imi cere 20 de caractere... Daca gasesti o rezolvare, let me know

  4. #704 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Daca vrea cineva sa dea la schimb un cod pt azmet sa imi spune. Adica am primit unul de Xbox One dar vreau sa imi iau jocul pentru PS4 si de aia intreb de schimb.

  5. #705 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Primele impresii dupa ce am jucat putin aseara pe PS4: jocul sta mai prost ca ultimul beta jucat. Are o gramada de bug-uri. Iese destul de des din joc dand tot felul de erori, mai ales din safe house. Apoi, are probleme mari la randarea obiectelor din jur si a orasului. Daca tragi in masini, primele gloante trec efectiv mai departe. Tragand din nou in aceea masina, a doua oara gloantele isi ating tinta. Prima oara geamurile se sparg cu intarziere, a doua oara cand tragi este ok. Tragand in rotile aceleasi masini, are un lag la explozia pneurilor. Asta se intampla numai prima oara cand tragi in directia unei masini. Din pacate se intampla la fiecare masina.
    Deasemenea, codurile sunt region locked (sau cum se zice). Nu poti folosi pe US coduri introduse pe UK si asa mai departe. Am bagat eu cateva coduri pe PS Romania (avand jocul zona 2), le-a luat, dar nu le vad pe contul de US. Pe US am ps plus. Multiplayerul este available pe US chiar daca jocul e alta zona.
    Momentan eu am sa pun jocul deoparte pana o sa-i faca un update sa rezolve aceste probleme. Eu nu il pot juca asa. Voi ramane la editia standard pentru ca nu vreau sa dau banii aiurea pe DLC-uri si sa nu le pot juca. Mi se pare aberanta limitarea pe regiuni, dar in fine.

  6. #706 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Super Pizzi. Bine ca ai zis. Am vazut aseara la lansare ca tot crash-uia, asa ca mai bine mai astept pana sa-l iau, oricat de incantat sunt eu acum de el.

    PS: imi pare rau ca nu ti-a mers codu

  7. #707 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Cel mai bine e sa astepti. Si mie imi pare rau. Daca stiam ca e region locked mai bine nu il foloseam si se putea bucura altcineva de el. Dar na, nu am stiut...

    PS: cred ca PS Plus pe US e cea mai proasta investitie a mea din ultima vreme Cred ca anul viitor cand imi expira abonamentul, trec pe Romania sau UK.. Nici nu stiu.

  8. #708 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da poti juca pe contul de RO multiplayer chiar dacă ai plus pe US, asa am si eu.

  9. #709 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Cel mai bine e sa astepti. Si mie imi pare rau. Daca stiam ca e region locked mai bine nu il foloseam si se putea bucura altcineva de el. Dar na, nu am stiut...

    PS: cred ca PS Plus pe US e cea mai proasta investitie a mea din ultima vreme Cred ca anul viitor cand imi expira abonamentul, trec pe Romania sau UK.. Nici nu stiu.
    Dar de ce ma rog nu joci pe cont de Ro, chiar daca ai abonament de PS+ pe US? Faci primar contuld e US, si poti juca mp de pe orice alt cont pe consola ta, si asa beneficiezi si de toate codurile ce le-ai introdus pt joc, care e zona 2 am inteles.

  10. #710 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Poate are share la cont cu altcineva si atunci el nu poate face contul primary pe consola lui.

    Eu consider ca partea asta cu regiunile nu sunt motive sa nu iti placa un joc, dar restul problemelor sunt valide. Eu nu il mai cumpar, chiar intentionam sa imi iau weekend-ul ce vine liber pentru el, dar cred ca ii zic pas pana se mai rezolva din probleme.

  11. #711 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Pe Xbox One dupa 5 ore de joc nu am avut nici un crash, cont pe us, consola setata pe Uk. Jocul cumparat de pe us store, am primit toate costumele free + national guard si hazmat gear.
    Despre joc ce pot sa zic, nu am avut parte de artefacte sau alte bug'uri vizuale.

  12. #712 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Simplul motiv e ca nu ma pricep si nu am aprofundat problema cu primary, etc. Nu am share-uit cu nimeni contul. Pentru mine ar fi mai ok sa joc de pe contul RO. Oricum majoritatea jocurilor le iau de pe PS Store Romania si majoritatea discurilor le am zona 2. Stiu doar ca am un cont primary pe consola. Cred ca este cel de RO. Il mai pot face pe cel de US primary?

    LE: Multumesc kobayashi. Incerc diseara.

  13. #713 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Edit: da Pizzi, poti face orice cont primary pe consola, atat timp cat nu e share-uit cu altcineva. De la account management faci primara consola, nu mai stiu exact tot parcursul, dar de acolo se face.
    ON: l-am butonat si eu aseara putin, am jucat pana am ajuns in Manhattan, acolo unde incepea BETA si mi-a mers destul de ok, nu am intampinat nici una din problemele mentionate de Pizzi, fara lag sau erori, totul a fost ok.

  14. #714 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am bagat vreo 4 ore aseara, sunt extrem de placut impresionat. Am avut un disconnect, in rest a fost butter smooth.
    Daca tot criticati, adaug eu niste plusuri, pareri la rece dupa destul de putin timp petrecut cu jocul:
    - arata absolut superb, cine spune altceva tre' sa mearga urgent la oftalmolog
    - mecanica de gameplay este excelenta, mai ales avand in vedere ca e open(semi?) world. Ma umfla rasu' cand imi aduc aminte ce clunky se misca personajele in GTA V spre exemplu si cat de bine e implementat totul aici: movement, shooting, cover. Nota zece pentru aceste aspecte! E aproape copy-paste cu ultimul Ghost Recon pe care l-am jucat pe PS3, diferenta majora fiind marimea locatiilor in care se petrece actiunea.
    - e addictive, sistemele de level si loot sunt iarasi foarte bine "lucrate", asa-i Adi?
    - sunetul, oh daaaaa! In sfarsit un joc unde armele suna a arme si nu a pocnitori chinezesti din seara de Revelion 88' cu Mirabela Dauer in fundal, cum e trendul jocurilor AAA in ultima vreme(vezi Black Pocnitori 3)
    - micile detalii grafice prezentate intr-o gramada de videos pana acum, e o placere sa le descoperi.

    Parerea mea e ca gresiti foarte tare daca nu cumparati jocul, e pacat. Exclamam aseara catre catelu' meu(nevasta-mea dormea): uite domle' in sfarsit un joc FUNCTIONAL care arata superb, fara framedrops, loading textures si alte balarii. M-a aprobat printr-o ragaitura si s-a culcat la loc.

  15. #715 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Mama, deci citesc thread-ul si nu ma pot hotari ce sa fac, multe pareri pro, dar multe si contra.......mai asteptam putin si vedem.

  16. #716 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @Pizzi Foarte ciudat, instalează-l din nou. Aproape toți prietenii mei au jocul, sunt deja nivel 15 și nu au avut probleme, toți joacă pe PS4, day one patch instalat.

  17. #717 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Rasko pe xbone il joci ?

  18. #718 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pe PS4 l-am luat.

  19. #719 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Merge OK si pe PC in apararea mea, il joc cu controller de xbox.
    Plang dupa versiunea de PS4

  20. #720 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bai Rasko si cand ziceam de grafica in Alpha/Beta, m-au luat toti la misto. La fel si de cover si sunetul armelor. Ț, ț, ț.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 65 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts