Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 65 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1284

Thread: The Division

  1. #721 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Si eu am avut day one patch ala instalat, dar merge absolut mizerabil. Poate am luat eu jocul fake Am sa-l reinstalez.

  2. #722 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Bai Rasko si cand ziceam de grafica in Alpha/Beta, m-au luat toti la misto. La fel si de cover si sunetul armelor. Ț, ț, ț.

    Pai cu tine e ca si proverbu' ala cu lupu' la oi, nu te mai crede nimeni )

  3. #723 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai tocmai pentru ca 95% din jocuri le critic pe partea grafica, ar trebui sa ma creada lumea cand zic de alea 3 jocuri pe an care-mi plac

  4. #724 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    250 de lei pt gold edition e ok ?

  5. #725 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Sunetul si grafica sunt misto, pe mine gameplay-ul nu m-a convins inca. Nu vad nimic special la el. Si ma enerveaza ca tb sa sar cu si sa ma bag in cover cu . E total pe dos fata de toate celelalte jocuri god damit!

  6. #726 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Ofticosi

    ---------- Post added 09-03-2016 at 10:45 ----------

    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    250 de lei pt gold edition e ok ?

    Bun pretul

  7. #727 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    250 de lei pt gold edition e ok ?
    unde ?!

  8. #728 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pe olx

  9. #729 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Da' imaginile de pe net cu jucatorii care stau la coada blazati sa le vina randul sa vorbeasca cu un NPC sau cu alti jucatori care blocheaza accesul unor iesiri, pt. ca nu exista pass through, sunt pe bune?

  10. #730 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Da' imaginile de pe net cu jucatorii care stau la coada blazati sa le vina randul sa vorbeasca cu un NPC sau cu alti jucatori care blocheaza accesul unor iesiri, pt. ca nu exista pass through, sunt pe bune?
    Eu cred ca e trolling, n-am patit asa ceva. Era inghesuiala destul de mare prima data cand a trebuit sa vorbesc cu NPC-ul respectiv, dar n-am avut problema ca ceilalti sa-mi blocheze accesul.

  11. #731 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Nici eu nu am avut probleme.

  12. #732 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nu cumparati jocul!!! Il boicotez!!! Jos cu jocu', jos cu jocu'

  13. #733 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Probleme tehnice grave nu pre am avut pana acum, un singur disconnect de cand ma joc. Alta problema a avut aseara Grey cand eram cu el prin party, a picat prin harta.

  14. #734 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Am picat, dar mi-am revenit
    Jocul e fun, cateva buguri, probleme cu servere, dar merita jucat. Daca nu acum, macar mai tarziu.

  15. #735 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Deci, dupa parerea mea, evitati anuntul ala de pe olx cu gold edition la 250 de lei.
    Am intrebat daca trimite in tara si sa va arat raspunsul: "Frumos cind le trimit dar si urit cind dai de bulangi care nau ce face si te pune aiurea sa le rtimiti".
    Daca mergeti sa il luati, sa nu va duceti singuri .

  16. #736 SP
    Member blondutzu's Avatar
    am jucat si eu cateva ore aseara fara crash-uri disconnects etc (X1). In cele 4 ore am facut acelasi lucru: du-te in locatia X si omoara tot sau du-te in locatia X, apasa un buton apoi omoara tot, fara pic de context.
    Crafting-ul pare interesant in schimb, cu materialele adunate pe drumul spre Observation Facility (sau cum se numeste Hub-ul principal cu medical/ security wings) mi-am craftat doua arme albastre si o armura.

  17. #737 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Da' imaginile de pe net cu jucatorii care stau la coada blazati sa le vina randul sa vorbeasca cu un NPC sau cu alti jucatori care blocheaza accesul unor iesiri, pt. ca nu exista pass through, sunt pe bune?
    treaba asta cred ca se intampla pe PC, am vazut si eu mai multe Screen shoturi si videouri si nu era nici-una de consola.

    ---------- Post added 09-03-2016 at 11:38 ----------

    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    du-te in locatia X si omoara tot sau du-te in locatia X
    nu asta faci in fiecare rpg?

  18. #738 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    Deci, dupa parerea mea, evitati anuntul ala de pe olx cu gold edition la 250 de lei.
    Am intrebat daca trimite in tara si sa va arat raspunsul: "Frumos cind le trimit dar si urit cind dai de bulangi care nau ce face si te pune aiurea sa le rtimiti".
    Daca mergeti sa il luati, sa nu va duceti singuri .
    Eu tocmai vroiam sa ma duc in vreo 1-2 ore sa il iau de la el. Chiar crezi ca e tzeapa sau asa?

  19. #739 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    treaba asta cred ca se intampla pe PC, am vazut si eu mai multe Screen shoturi si videouri si nu era nici-una de consola.
    Nu e nici pe PC din ce am vazut eu pana acum. Ce-i drept nu am jucat foarte mult, dar nu am patit nimic de genul.

  20. #740 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Eu tocmai vroiam sa ma duc in vreo 1-2 ore sa il iau de la el. Chiar crezi ca e tzeapa sau asa?
    Nu cred ca e teapa, trebuie avut grija la vanzator...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 65 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts