Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 65 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 1284

Thread: The Division

  1. #741 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  2. #742 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dubios. Stiam ca doar povestea principala duce cam 25-30h...

    pentru cine-l joaca deja, mai sunt problemele din beta cand apesi pe Start si in loc sa se faca blur la ce e in jur, se face totu gri si se vede doar meniul ? Ca am vazut acum o poza in link-ul de la Dant3 cu problema pe care o acceptam fiind in beta.

  3. #743 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Da, eu am intampinat si problema asta ieri cand eram in inventory in safe house. Se pare ca eu am ramas la beta

  4. #744 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Stie cumva cineva, daca cumpar versiunea de Gold (engleza full desigur) va merge activat season pass si pe un cont PSN Germania? Poate nu are mai nimeni un cont PSN DE pe aici, dar poate au incercat unii pe US sau RO si atunci nu ar trebuie sa exista vreo problema.

  5. #745 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu am cumparat Gold din RO si am activat pe UK. Cu altele nu stiu sigur...

  6. #746 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dubios. Stiam ca doar povestea principala duce cam 25-30h....
    Pai nu cred ca a spus ca a terminat jocul, am înțeles ca i-au ajuns doar 15 ore pentru a ajunge la nivel 30

  7. #747 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai ar fi cam aiurea sa poti ajunge level maxim facand doar o parte din misiuni si side missions. Ma asteptam sa termini tot ce poti pe la level 15-20 si sa mai farmezi pana la level maxim.

    Pe de alta parte, mai e si levelul de dark zone si nu zice nimic de ala.

  8. #748 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dubios. Stiam ca doar povestea principala duce cam 25-30h....
    pai se poate face level maxim si prin alte metode si destul de rapid, dar ce rost are? Eu nu ii inteleg pe astia cum se pot bucura de un joc daca fac level fusarit.

  9. #749 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Care mi-ai luat mah goldu de pe olx ?!
    Hou ma !

  10. #750 SP
    Junior Member nems's Avatar
    help a fellow agent cu un cod pentru hazmat gear pls cine are binevointa pm me with one

  11. #751 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Care mi-ai luat mah goldu de pe olx ?!
    Hou ma !
    Cel la 250? bravo mie sarcastic here ca nu l-am contactat pe om desi postase doar cu 5 minute inainte de a vedea anuntul dar eu

  12. #752 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Am reusit eu sa pun mana pe Gold la 250 ron, insa totusi trebuie sa confirm ca nu era cel mai serios vanzator. Ne intelesesm ca il tine pentru a lua la pachet cu WWE 2k16 la 400 ron, la care la fata locului a zis ca numai face reducerea de 20 ron pentru pachet, asa ca am luat doar Division Gold. Avea o atitudine ca la taraba dar pentru mine e important ca era sigilat si codurile sunt valide.

  13. #753 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    V-am zis eu ca trebuie avut grija cu vanzatorul dupa raspunsul pe care l-am primit pe OLX . Inca mai caut si eu..

  14. #754 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    V-am zis eu ca trebuie avut grija cu vanzatorul dupa raspunsul pe care l-am primit pe OLX . Inca mai caut si eu..
    Mersi, apreciez. E important sa sti ca trebuie sa ai un plus de grija

  15. #755 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    Am reusit eu sa pun mana pe Gold la 250 ron, insa totusi trebuie sa confirm ca nu era cel mai serios vanzator. Ne intelesesm ca il tine pentru a lua la pachet cu WWE 2k16 la 400 ron, la care la fata locului a zis ca numai face reducerea de 20 ron pentru pachet, asa ca am luat doar Division Gold. Avea o atitudine ca la taraba dar pentru mine e important ca era sigilat si codurile sunt valide.
    Deci tu l-ai luat , eram in masina sa ma duc sa-l iau si eu si desi mi-a zis ca mi-l tine sa ma duc sa-l iau ,se pare totusi ca atunci cand l-am sunat ca sa-mi zica unde ne vedem ti l-a dat tie, huo ! asadar , sigur nu-i pe treaba lui..

    ---------- Post added 09-03-2016 at 14:29 ----------

    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Cel la 250? bravo mie sarcastic here ca nu l-am contactat pe om desi postase doar cu 5 minute inainte de a vedea anuntul dar eu
    da , ala se pare ca avea doar o bucata gold.
    degeaba te oboseai daca nu te si duceai atunci sa-l iei , se pare ca l-a dat primului ajuns

  16. #756 SP
    Member Chazy90's Avatar
    La ora 13:30 m-am intalnit cu el, ca am traversat tot Bucuresti-ul ca sa ajung, find si la munca dar pentru asa o oferta am luat si eu o pauza mai mare. Cum si ziceam, ma intelesesem la 400 ron cu WWE 2k16 (il dadea normal cu 170) si acolo mi-a zis, ca daca il vreau si pe ala, tot la 170 ramane .
    Am luat Gold-ul si am plecat, dar vorbe din alea gen, de ce stau sa verific continutul, ca daca vroia sa ma pacaleasca, mi-l dadea si pe ala la 400 ron, ca sa fie furtul mai mare, deja ma enervau grav.

  17. #757 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    asa samsar era?

  18. #758 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    nu se pune problema de samsar caci l-a dat ieftin totusi.

    Quote Originally Posted by Chazy90 View Post
    La ora 13:30 m-am intalnit cu el..
    sa te bucuri de el man , eu glumeam , oricum , huo !

  19. #759 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Interesante aspecte despre joc, nu m-am gandit la ele pana acum, dar voi aprofunda diseara.

  20. #760 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    orice ai face sa nu mai deranjezi catelu !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 65 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:34
  3. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:23
  4. Replies: 0 Last Post: 11-06-2013, 02:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts