Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: PlayStation eMag sau Altex

  1. #1 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar

    PlayStation eMag sau Altex

    Buna as dori sa achizitionez un ps3 si am doua variante Consola SONY PS3 Super Slim 12GB, Blu-Ray + 2 Controllere | ALTEX
    sau Consola Sony PlayStation 3 Slim & Lite, 12GB + Controller Wireless DualShock 3, negru CECH-4004A - eMAG.ro

    Si mai am o intrebare : Daca am credit in banca pot lua prin rate la una din cele doua fi
    P.S:Scuzati daca nu am postat unde trebuie dar aceasta este cam singura comunitate activa pe care o cunosc si stiu ca voi primi raspunsuri

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salut. In primul rand, depinde care din variante te avantajeaza mai mult. Daca vrei cu 2 controllere, iei de la Altex. Daca iti e suficient cu un singur gamepad, iei de la eMag.

    Referitor la credit, cel mai bine intrebi acolo pentru ca fiecare are propriile conditii pentru achizitia in rate. Teoretic daca aduci ce acte au ei nevoie (adeverinta de salariat si alte alea), iti vor face un card de credit fara probleme. Dar, nu se stie niciodata.

  3. #3 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Aha mersi monky cred ca o sa apelez la cel de la altex din cauza ca in descrierea produsului arata si un joc Fifa 13 si vreau sa joc ceva pana vin bani de jocuri

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Stai linistit... iti faci cont de PSN (US sau UK) si ai acolo sute de demo-uri... si cateva jocuri free. Ai ce face pana vin banii de jocuri

  5. #5 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Asa sa fie, mersi pentru raspunsuri si poti sa inchizi thread-ul

  6. #6 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Poti sa cumperi PS+ de 3 luni sau 1 an (depinde de bugetul tau) si ai 3-4 jocuri noi in fiecare luna si o colectie de vreo 10 jocuri la inscriere

  7. #7 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Stiu dar cum consola este de 12gb as merge mai bine pe retail decat pe virtual macar pana o sa ii schimb hardul

  8. #8 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ah, ai dreptate Am uitat ca hardul e de 12. Cum zici tu, mai bine mergi pe retail pana faci rost de un hard mai mare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Altex sau Emag ? Sau ... ? By lionx1987 in forum Hardware
    Replies: 7 Last Post: 28-06-2011, 22:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts