Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 101

Thread: Prototype

  1. #41 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Cum frate sa distrugi o duzina de tancuri dupa ce toate puterile ti`au disparut in urma unei injectii (long story), in timp ce trag in tine militari, elicoptere, APC`uri, te ataca zombei si oameni infecti! E absurd! In unele puncte, jocul e extrem de greu!
    Foloseste si tu spoiler tags, ca n-am chef sa aflu ce se intampla in joc fiindca l-ai luat tu de pe torrente.

  2. #42 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sorry de double post .

    A venit Prototype azi si am stat in el aproximativ o ora (n-am acum timp de mai mult). Impresii pana acum: unul dintre cele mai bune action-uri pe care le-am vazut; nu sunt un review-er profesionist, dar: combat-ul e visceral (citeste in romana ), disguise system-ul pare a fi foarte functional si el, cand sari pe un tanc si il rupi in doua te simti ca si cum ai fi rupt intr-adevar un tanc in doua, ideea de Web of Intrigue e foarte tare (modul in care este spusa povestea), interfata ei este functionala.

    Ca grafica jocul arata bine pana acum (sunt intr-o perioada pre-outbreak a infectiei, asa ca orasul inca nu e transformat), sa vedem mai incolo. Nu am vazut pana acum probleme cu draw distance-ul (dar nici nu am avut enorm de multi inamici pe ecran in acelasi timp, eu fiind pe bloc si uitandu-ma in departari ).

    Despre sunet nu pot spune multe, il aud de pe televizor, pare ok.

    Abia astept sa vina seara sa ma bag la loc in el, imi place mult (repet, pana acum).

    Ca o paranteza, shopto sunt din ce in ce mai tari, am avut pre-order la ei, lansarea jocului (in Europa) fiind, din cate stiu eu, pe 12.06 (adica astazi). Azi l-am si primit. Nice touch .

    Impresii updatate mai tarziu .

  3. #43 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Si eu tot astzi l-am primit pe ps3 , si la inceput sincer sa va spun nu mi-a placut semana mult cu spider man ... dar cu timpul adica de vreo 2 ore de cand il joc a inceput sa imi placa , grafica este ok nu foarte buna , dar Alex este foarte bine realizat imi place foarte mult jacketa lui , cat despre super puteri are o gramada pana acuma nu am apucat sa le cumpar pe toate. Sincer sa fac o comparatie intre Prototype si InFamous aleg totusi Prototype.

  4. #44 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Pana acum Prototype nu mi sa parut extraordinar , dar dupa ce am vazut review-ul celor de la Gamespot a devenit pentru mine un must-have

  5. #45 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pe Metacritic o cam ia la vale cu nota. Pana acum inFamous e mai bun dupa notele luate cam peste tot.

  6. #46 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Dar ce ar fi daca ati lasa voi review-urile la o parte si sa va luati dupa ce mai spune si lumea. InFamous am jucat 2 ore la un prieten da este un joc ok cu grafica buna, dar dupa parerea mea nu se compara cu Prototype.

  7. #47 SP
    Member Vami's Avatar
    Mie mi se pare peste inFamous evident nu la grafica curand (saptamana viitoare) le voi lua pe amandoua.

  8. #48 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    inFamous - exclusiv
    Prototype - nu

    Nota conteaza

  9. #49 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Oameni buni, lasati comparatiile, puneti mana pe Prototype si jucati-l, va garantez ca va va placea . Ma rog, daca nu va asteptati la o capodopera, ci la un joc foarte bun .

  10. #50 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Nu va mai uitati la atatea review-uri (GT, IGN, Gamespot, etc.) pentru ca si acelea se pot cumpara (sponsoriza). A demonstrat-o GTA 4 la vremea lui cu nota 10 pe care a luat-o pe foarte multe site-uri. GTA IV a fost un joc exceptional dar au mai fost cateva si nici unul nu a luat 10. Doar fiindca acesti canadieni de la Radical Entertainment nu au plusat pentru aceste review-uri nu inseamna ca jocul lor nu merita atentia gamerilor. Sfatul meu pt voi e sa il jucati si sa faceti voi un review. Eu unul va promit ca un review facut de voi, il voi lua mult mai in serios decat cel facut de niste plictisiti de pe tot felul de site-uri.

    Ca sa va dau un exemplu va voi spune de review-ul facut de GT la jocul Sacred 2, joc cotat de ei la 5.3 . Jocul intradevar prezinta buguri, dar este o aventura care merita jucata. In acest review, eroii prezentati de GT erau max lvl 6. Acest lucru poate fi observat in coltul din dreapta sus. Ori dupa mine sa iti faci o parere despre un joc sau mai mult sa o prezinti lumii intregi, ar cam trebui sa termini jocul sau macar sa joci mai mult de 30 minute, cum au facut cei de la GT.

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    sunt mai mult de 100% sigur ca cei de la gamespot/gametrailers/samd termina un joc inainte sa-i faca review. daca tu, in review-ul de la sacred 2 ai vz la un moment dat caracteru de lvl 6, asta nu inseamna ca ala e maximu la care s-a ajuns, ci ca in momentul ala, se intampla pe ecran ceva despre care se putea vorbi. referitor la sacred 2, nu multa lume l-a inghitit si nu doar la ei a luat nota asta, ci si la revistele de specialitate de la noi (xpc, parca, i-a dat tot app 6).

    referitor la prototype, este in mod clar un joc de peste nota 8, daca iti place sa joci un joc pt fun. daca il joci pt grafica, nu merita nici 6

  12. #52 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Then again, daca joci jocuri pentru grafica mai bine te uiti la filme... Oricum, mai bine sa te lasi de sportul asta; daca pui grafica inaintea factorului fun you've missed the whole point .

  13. #53 SP
    Member Vami's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Then again, daca joci jocuri pentru grafica mai bine te uiti la filme... Oricum, mai bine sa te lasi de sportul asta; daca pui grafica inaintea factorului fun you've missed the whole point .
    SublimingSun are dreptate la un joc nu conteaza numai grafica.

  14. #54 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    pe primul loc ar trebui sa fie GAMEPLAY'ul,pe urma story'ul si apoi grafica,sincer mie nu imi pasa daca grafica e nasoala atat timp cat gameplay'ul e demential

  15. #55 SP
    Member zaice's Avatar
    Mie Prototype mi se pare un joc bun,story intersant,gameplay bun,grafica buna.Game on!

  16. #56 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  17. #57 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Astia nu sunt sanatosi

  18. #58 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Doamne ce legaturi pe capul lor

  19. #59 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sa fiu sincer, acum am reusit sa citesc si eu articolul acela. Este demential, de mult nu am mai ras atata
    Seriously, inFAMOUS? What the **** is with that grammar? Prototype is just Prototype. It's not prTROToTYpE or pr0t0typ3 or P.R.O.T.O.T.Y.P.E. Simply Prototype. inFAMOUS is stupid and pretentious. That kind of spelling makes it look like Apple designed the game. It's a ****ing videogame, not a ****ting iPod.
    cred ca e articolul anului

  20. #60 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Prea tare, n-am mai ras atat de mult ! F u c k this drowning s h i t !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Prototype 2 By Nash in forum Console Club
    Replies: 51 Last Post: 10-03-2016, 14:12
  2. Prototype 2 Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 9 Last Post: 17-08-2011, 20:24
  3. Prototype Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 09-07-2009, 20:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts