Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 26 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 509

Thread: Hearthstone: Heroes of Warcraft

  1. #181 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Man, eu nu stiu ce vorbesti tu acolo despre rank legend, #1 legend si alte d-astea... Eu nu joc in turnee, campionate sau mai stiu eu ce. Eu vorbesc despre ce intalnesc zi de zi cand joc, si o fac la nivel de fun - nu ma intereseaza sa particip la vreun concurs. Poate la un nivel mai inalt o fi cum zici tu, dar la nivelul meu de noob, aproape de fiecare data cand mananc bataie se intampla ca fie sa nu am noroc la carti (ultimul meci de exp. cred ca mi-au venit toate cartile de 5-9 mana la inceput - asta desi am schimbat toata mana de start), fie sa-mi arunce cu cate un Leeroy sau mai stiu eu ce carte epica si sa n-am ce sa fac. Desigur ca si experienta isi spune cuvantul, dar nu trebuie ignorat factorul de "hazard".

    Ma distreaza treaba cu "doar 5-6 epice si 2-3 legendare". Pai cam atat ii trebuie sa-ti dea 30 dmg or more

    Oricum, cei mai funny sunt cei cu murlocks... Ma distreaza maxim, in special cand nu vine nicio carte de mass dmg si nu pot sa fac mob control. Am tot zis ca-mi fac si eu un deck de murlocks, dar ma enerveaza maxim ca nu ma lasa decat 9 custom decks...

  2. #182 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Hunter-ul e o clasa f buna pentru inceput, pentru ca e destul de evidenta strategia de castig, mai ales daca-l faci pe adversar sa isi joace vrajile puternice pana sa etalezi deck-ul.
    Aseara insa m-am reprofilat pe warlock, de care m-am indragostit. Din vreo 10 meciuri jucate, l-am pierdut decat pe primul cand inca imi configuram deck-ul ideal pe el, dar dupa aia am fost de neoprit, am mancat shamani si magi pe paine.

  3. #183 SP
    Member naikum's Avatar
    Am patit urmatoarea chestie, si eram curios daca s-a mai intamplat. Aveam pe board Knife Juggler, cu 3-1 , avea luat dmg de la mage. Am scos Stormwind Champion , Knife s-a facut 4-2. Turul urmator, champion-ul a fost omorat cu fireball, si Knife, in loc sa se reduca la 3-1 , cum era, a ramas la 3-2

  4. #184 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by mof990 View Post
    Cu mage-ul a ajuns la rank legend si cu shamanul e la rank 1.
    Canalul lui de youtube e cu foarte mult in urma. A facut legend si cu shamanul si cam de o luna a ajuns la legend si cu un warlock f2p.

  5. #185 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Am patit urmatoarea chestie, si eram curios daca s-a mai intamplat. Aveam pe board Knife Juggler, cu 3-1 , avea luat dmg de la mage. Am scos Stormwind Champion , Knife s-a facut 4-2. Turul urmator, champion-ul a fost omorat cu fireball, si Knife, in loc sa se reduca la 3-1 , cum era, a ramas la 3-2
    Nu este un bug dacă asta vrei să spui. Atunci când ți-a fost mărită puterea de atac sau viața minion-ului prin cărți precum Stormwind Champion, atunci când este distrusă cartea respectivă atacul sau viața minion-ului va scădea numai dacă este mai mare decât valorile standard ale sale!

    De exemplu, joc Venture Co. de 7-6 împotriva unui Paladin. El joacă spell-ul de a-mi face atacul egal cu 1, iar eu răspund cu Stormwind Champion care îi duce valorile lui Venture la 2-7. Când îmi va distruge Champion-ul, valoarea de 2 atac va rămâne neschimbată deoarece este mai mică decât valoarea sa standard de 7 atac, iar valoarea de defense va fi din nou 6 deoarece aceasta este cea standard.

  6. #186 SP
    Member naikum's Avatar
    Merci, am citit si eu pana la urma aste pe forum-ul battle,net. Dar nu ma asteptam sa functioneze asa

  7. #187 SP
    Member hibrid13's Avatar
    I will join the club too, feel free to add me! hybridW13#2439
    Cu cât mai mulți cu atât mai bine.

  8. #188 SP
    Member hibrid13's Avatar

  9. #189 SP
    Member mof990's Avatar
    Daca ai jarraxus in mana si tu ai 30 health te cam loveste la :cough:

  10. #190 SP
    Member hibrid13's Avatar

  11. #191 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #192 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Hy MOM!! )

  13. #193 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca eu il am pe tableta si un amic pe pc ne putem juca?

  14. #194 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Da , jocul este cross platform.

  15. #195 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by hibrid13 View Post
    New priest card. (Nu merge sa-l postez la fel ca pe cel de mai sus, asa ca am lasat doar link-ul)
    Foloseste butonul de TWEET si introduci numarul din link-ul de pe twitter si va merge.

    ---------- Post added 17-06-2014 at 19:39 ----------

    Hehehe: http://www.consolegames.ro/forum/f64...zat-ca-trisat/

  16. #196 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stiti cumva cand/daca iese si pe android?

  17. #197 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Stiti cumva cand/daca iese si pe android?
    In toamna, nu se stie cand exact.

  18. #198 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Quote Originally Posted by mof990 View Post
    In toamna, nu se stie cand exact.
    Macar sa mearga bine

  19. #199 SP
    Member mof990's Avatar
    New hunter card. Din cele spuse de cei de la blizzard poate sa iti vina king krush chiar daca nu il ai in deck... dar la fel de usor poate sa iti vina si un silverback patriarch deci cartea e bine balansata.
    Attached Images Attached Images 10424287_736005109775593_3210153892990185161_n.jpg

  20. #200 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Imp master doing some work Nu e chiar foarte buna cartea dar e foarte fun de jucat mai ales daca o bagi din primele runde si nu este scoasa repede de pe masa.
    Attached Images Attached Images imp.png

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 26 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Castigatorul turneului de Hearthstone, acuzat ca a trisat By flavi_us in forum Stories & Other News
    Replies: 7 Last Post: 18-06-2014, 09:15
  2. Licitatie: Cheie Hearthstone By Razorel in forum Licitatii
    Replies: 8 Last Post: 15-01-2014, 15:00
  3. Replies: 0 Last Post: 15-08-2011, 17:39
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 20:34
  5. Replies: 4 Last Post: 21-08-2010, 20:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts