Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 LastLast
Results 261 to 280 of 319

Thread: Far Cry 4

  1. #261 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Oricum, numai intuitiv nu este. Nici macar animalele nu sunt in zonele indicate de ei. Pentru 2 sau 3 a trebuit sa caut filmulete pe net, ca nu erau in zonele alea ci undeva destul de departe.

    Iar pe harta, mai ales acum, cand am fff multa ceata (sau ce naiba e aia ca aiba am eliberat 2 turnuri d-alea) e super haos cu 1000 de chestii mici, iar cand am vrut sa vad doar misiunile, in loc sa am optiunea de on/off toate si manual ce vreau, trebe sa deselectez manual TOATE prostiile alea (vreo 30) si chair n-am chef.

  2. #262 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Mi s-a intamplat si mie sa nu gasesc un animal, ce-i drept o singura data in circa 70 de ore de joc. Am ratacit vreo 15 minute prin zona in care trebuia sa gasesc respectivele caprioare si nu apareau nici de frica. In fine, am renuntat imediat si mi-am vazut de main story. Cand am incarcat din nou jocul animalul respectiv se gasea fara niciun fel de problema fix in zona indicata pe harta.

    Mie flow-ul jocului mi se pare extrem de intuitiv pentru ca nu esti obligat sa faci nimic intr-o anumita ordine, iar misiunile secundare cat si oportunitatile pentru upgrade apar pur si simplu "in drumul tau" (inclusiv animalele de care ai nevoie). Singura situatie in care jocul ar deveni dificil (daca nu imposibil) este aceea in care incerci cu orice pret sa obtii toate upgrade-urile si armele inainte sa avansezi in poveste. Eu, spre exemplu, mi-am upgradat la maximum pouch-ul pentru munitie abia in a doua jumatate a jocului, insa nu m-a deranjat deloc.

  3. #263 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Far Cry 4 - Hurk Deluxe DLC Now Available - UbiBlog - Ubisoft®

    ma rog, available e un fel de a spune, pentru ca pe store nu apare nimic (cel putin PS Store UK/RO)

  4. #264 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe Xbox apare, dar nu stiu de ce dar ramasesem cu impresia ca daca am luat varianta Limited Edition, acesta o sa fie gratuit, dar costa 6 lire si ce am activat eu, nu are treaba...

    Sau nu am inteles eu bine si ar fi trebui sa fie gratuit si problema e de la mine.

  5. #265 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Continutul inclus in Limited Edition include doar trei misiuni cu Hurk si acel harpon (bonus primit dupa completarea celor trei misiuni).

  6. #266 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Continutul inclus in Limited Edition include doar trei misiuni cu Hurk si acel harpon (bonus primit dupa completarea celor trei misiuni).
    cu postu asta mi-ai adus aminte ca primesti un harpon dupa acele misiuni am uitat de el trebuie sa verific daca l-am primit :d

  7. #267 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In cazu asta, Limited Edition a fost o gluma (bine ca n-am dat eu bani extra pentru LE ).

    Btw, am vz in unele filmulete ca tipu care juca avea o arbaleta care tragea si mai repede ca arcu. Exista in joc asa ceva ? Ca eu n-am vazut in armele deblocate/blocate.

  8. #268 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Obţi arbaleta pe story, mai spre jumătate

  9. #269 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    a chiar , eu n-am gasit arbaleta , poate din cauza editiei cu "impaler" harpoon

  10. #270 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    nici eu, si am terminat story-ul si am si platinat jocul. in lorice caz dlc-urile astea anuntate ar trebui sa fie disponibile pentru season pass owners gratuit

    ---------- Post added 29-01-2015 at 21:01 ----------

    sunt accesibile prin in-game store.

    ---------- Post added 29-01-2015 at 21:05 ----------

    misiunile adica

  11. #271 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Am terminat jocu dar am o problema. Am un skill care nu s-a completat. Skillu se numeste Non-Stop si pot fugi cat pot, si trebuia sa ajung Karma 4 si eu sunt deja la Karma maxim adica 8. A intampinat cineva problema asta?
    P.S. Mai am problema asta si la o arma signature Buzzshaw parca, care cere karma 6 si tot nu-l am desfacut.

  12. #272 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Buzzsaw se deblocheaza dupa ce eliberezi toate outpost-urile.

  13. #273 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    atunci am confundat arma ... nu conteaza oricum ca este o arma care cere lvl 6 karma si la fel e nu-l pot lua ca nu am facut karma destul desi sunt la lvl maxim... oare daca incep sa omor chestii friendly o sa imi scada?

  14. #274 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    eu stiu ca odata ce ai atins max karma nu mai scade

  15. #275 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    never mind am deschis un ticket la ubisoft sunt curios ce o sa zica e un bug foarte stupid nu pot platina jocu din cauza asta

    ---------- Post added 16-02-2015 at 13:29 ----------

    Stiati ca

  16. #276 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys, ce poti sa faci cu Karma Points ? Vad ca am 6 dar nu stiu pe ce as putea sa le cheltui.

  17. #277 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Pai nu le poti cheltui, se deblocheaza chestii functie de nivelul karma. In principal arme (sunt cateva care se deblocheaza doar asa) insa daca-mi aduc bine aminte ai mai multe niveluri de support team, acea echipa care o poti chema in ajutor. Nivelurile de suport team se cumpara cu moneda din joc, insa se deblocheaza f-ctie de karma level.

  18. #278 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pot cumpara de pe store romanesc DLC-uri pentru joc? N-as vrea sa o lungesc cumparand carduri valorice.

    Multumesc.

  19. #279 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    De putut poti. Dar trebuie ca si jocul sa-l ai cumparat tot din europa. Preferabil ro sau uk. Daca jocul e din alta regiune dlc-urile de pe ro nu vor functiona

  20. #280 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    vad ca au aparut (cel putin pe PSN) trofeele pentru Valley of the Yetis. In plus s-a anuntat si data de lansare a acestui DLC: 11 martie


    Far Cry 4's Valley of the Yetis DLC launches 11th March - PlayStation.Blog.Europe

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts