Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 319

Thread: Far Cry 4

  1. #81 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Confirm. Desi daca pana si proprii angajati isi saboteaza studioul... ce sa mai cerem altora embargo-uri, deadline-uri de respectat and stuff like that?

  2. #82 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    pai sa-l scoata si ei la vanzare, ca am banii pregatiti

  3. #83 SP
    Member felixxx's Avatar
    A aparut la vanzare pe un forum vecin

  4. #84 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Si pe tocmai.ro are cineva.

  5. #85 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, dar le dau la bani de magazin. Incearca si ei piata, poate cade cineva.

  6. #86 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Eu l-am luat... Acum imi beau cafeaua si ma apuc de treaba

  7. #87 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    veniti va rog cu pareri si impresii

  8. #88 SP
    Member legokid220's Avatar
    ba chiar fa' si un gameplay

  9. #89 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    La prima vedere arata,se misca si creeaza o atmosfera senzationala (nimic nou pana aici).. Nu prea se potriveste insa cu lumina de afara.. o sa ma joc ca nebunul la noapte si revin cu impresii maine dimineata

  10. #90 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe ce platforma-l joci ?

  11. #91 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Playstation 4 si-s newbie..

  12. #92 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  13. #93 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Nu prea are relevanta ce spun eu despre joc intrucat sunt la primul Far cry, deci probabil ce am scris nu este o noutate pentru voi..
    M-am jucat destul de putin, sunt cam pe la 10%..

    Grafic arata excelent, nota 10
    Se misca impecabil, dar daca nu esti experimentat cu FPS-urile jucate prin gamepad cum e cazul meu este destul de greut intrucat trebuie sa fi foarte precis si aici ma refer la orice, de la deplasare, la condus, tintit..
    Harta mi se pare imensa.. exista 17 Bell Towers (si trebuie sa strabati distante mari de la unul la celalalt) prin care "deschizi" noi locatii.
    In rest - Personajele pe care le-am intalnit pana acum sunt savuroase, experienta la vanatoare este super ok, imi place ca au inclus si vehicule pentru zbor in joc..

    Imi place jocul pacat ca nu prea ma pricep la FPS-uri..

    ---------- Post added 12-11-2014 at 12:02 ----------

    Daca vreti sa aflati ceva mai specific, voi incerca sa va raspund..

    ---------- Post added 12-11-2014 at 12:05 ----------

    Un lucru enervant este ca ai spatii prea mici pentru anumite comenzi. De exemplu, pentru a da "climb" apasand pe x trebuie sa fi intr-un anumit punct, nu mai la stanga sau la dreapta.. asta imi pare cam nasol, dar sper sa se rezolve printr-un patch.

  14. #94 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai intampinat ceva bug-uri deranjante sau scaderi de framerate in zone mai deschise ? Are day one patch ? Daca da, mai stii ce marime a avut ?

  15. #95 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Pai jocul nefiind inca lansat, nu cred ca se poate vorbi despre day one patch (sau se poate?).

    Singurul bug enervant este asta cu spatiile destul de mici in care pot fi date comenzi.
    Nu am sesizat scaderi de framerate, din 5-6 ore jucate..

    ---------- Post added 12-11-2014 at 12:28 ----------

    Jocul are o fizica a obiectelor pe care nu am mai intalnit-o nicaeri... De exemplu intr-o misiune trebuia sa arzi ceva (nu stiu unde e butonul de spoiler) si langa acel ceva aveai o butelie.. Butelia aia cand trageai in ea, sarea invariabil prin camera si invariabil te vatama, explodand aproape de tine.. Asta e doar un exemplu.. Trebuie atentie mare

    ---------- Post added 12-11-2014 at 12:31 ----------

    Inca ceva.. pe harta la nivelul normal la care joc eu, inamicii nu iti apar pe decat dupa ce te uiti prin binoclu la ei, mici sanse sa-i vezi pe toti dintr-un punct indiferent de pozitia in care esti, alt element care ingreuneaza misiunile..

    O sa ma opresc pana nu arunc spoilere

  16. #96 SP
    Member rhadoo69's Avatar
    Incep sa apara review-uri.. din ce-am citit jocul li s-a parut greu si altora, asta ma face sa ma simt un pic mai bine

    Note destul de mari.

  17. #97 SP
    Member cipvas's Avatar
    Multiplayer are?

  18. #98 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Hopefully not.
    Attached Images Attached Images 10420007_10152802576682808_5653203673115653504_n.jpg

  19. #99 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Far Cry o sa primeasca note foarte bune, cica e un joc bestial.

  20. #100 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ma oftic intr-un fel, ca sunt fan mai mare Assassin's Creed. Dar macar asta sa fie bun pana la urma, si tot sunt fericit. By the way, nu sunt la curent, 1080p/30fps?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19
  2. Far Cry 2 By Mask in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 30-01-2009, 10:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts