Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 393

Thread: Black Friday 2013

  1. #61 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se pare ca si evoMAG.ro - electrocasnice si electrice online la cel mai bun pret a trecut la stilul "oferte de Black Friday in fiecare zi". Astazi, oferte doar la printing stuff.
    Attached Images Attached Images evomag.ro-newsletter.jpg

  2. #62 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O noua zi... inca o promotie la emag: eMAG Newsletter (deja nu cred ca mai are rost sa pun screenshots, nu?).

  3. #63 SP
    Member Sopi's Avatar
    De unde imi sugerati sa imi iau PS3 de blackfriday?

  4. #64 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De unde gasesti mai ieftin.

  5. #65 SP
    Member sollo's Avatar
    ce vrajeala, Masina de gaurit si insurubat cu acumulator Bosch PSR 960, 9.6V, 550 RPM + 173 Accesorii fixare - eMAG.ro , masina de gaurit, avea acelasi pret si acum 2-3 luni, la o reducere de 20% cu un cod primit pe email...

  6. #66 SP
    Member eastbason's Avatar
    Oare o sa apara PS3 la reducere?
    Eu cred ca sunt sanse destul de mari, doar mi se pare dubios ca a disparut varianta de 12 GB de pe toate site-urile. Doar emag il mai aduce la comanda la 899...

  7. #67 SP
    Senior Member sol1d's Avatar

  8. #68 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sigur o sa fie varianta cu 12gb pe la vreo 500-600 lei

  9. #69 SP
    Member eastbason's Avatar
    Multumesc, dar o vreau simpla ca un singur controller. Restul accesoriilor le am deja, inclusiv mounting bracket. Candva a fost 599 la emag...sper sa apara iar...

  10. #70 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    na poate gasiti cate ceva p'aci
    Mega discounturi Noiembrie

  11. #71 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Ce nesimtiti astia de la eMag, Xbox 360 era 949 lei acum cateva zile iar acum e 999 lei si reducere la 900 lei adica reducere de 50 nu 100 de lei.
    Attached Images Attached Images img_7.jpg

  12. #72 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Eu unul sper sa prind un Led de 81cm si un smartphone la pret bun.... Sper la un iphone 5s la pret mai mic dar nu prea vad dar as fi multumit daca as prinde si un Nexux 4 la 900-950 Ron in garantie!

  13. #73 SP
    Member eastbason's Avatar
    Atentie maxima cand achizitionam ceva de black friday....
    LE: FallouT cred ca sunt sanse foarte mici sa apara 5s cu un pret redus...

  14. #74 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Singura oferta interesanta la eMag mi se pare ap foto Fuji X100 la vreo 2500 lei. Inainte de apariția lui X100S se apropia de 4000 lei.

  15. #75 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Atentie maxima cand achizitionam ceva de black friday....
    LE: FallouT cred ca sunt sanse foarte mici sa apara 5s cu un pret redus...
    Stiu..
    Speranta moare ultima?

  16. #76 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In caz ca va cautati un laptop bun la bani putini... uitati aici ceva interesant: Laptop Asus X550LB-XX021D cu procesor Intel® CoreTM i5-4200U 1.60GHz, Haswell, 4GB, 750GB, GeForce G740 2GB. La 2300 RON, Haswell, placa video dedicata mai mult decat decenta, 750GB spatiu si 4GB RAM... eu zic ca e super interesant.

  17. #77 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Guys, imi puteti recomanda de unde sa cumpar 2 boxe stereo de tip floor stand de buna calitate avand in vedere promotiile black friday? Ati vazut pe undeva asa ceva?

  18. #78 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    La ce oferte " timide " sunt in acest moment , cred ca si anul acesta o sa fie un mar " fas " ... cred ca sunt mai mari sanse sa fie niste reduceri substantiale la firmulite mai mici de care nu a auzit nimic ( off topic --> am avut o discutie cu cei de aici ieri , interes personal si dupa care pt servici Echipamente pentru DJ - sonorizare - iluminare - video si ei ziceau ca s-ar putea sa aibe o gama de BF mai ieftina --> dar dupa cum spuneam firme mici de care nu a auzit nimeni , si ce-i drept nu pe departamenul console [ cazul acesta ] , dar poate gasiti vreun site dedicat de console )

  19. #79 SP
    Junior Member Ryan1's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Wow, au scazut 20 de lei din pretul controller-ului de xbox . Best deal eva'
    Il gasesti pe okazii la 100RON : SIGILAT.

  20. #80 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Guys, imi puteti recomanda de unde sa cumpar 2 boxe stereo de tip floor stand de buna calitate avand in vedere promotiile black friday? Ati vazut pe undeva asa ceva?
    Daca apare ceva... te anunt. Sau postez aici. Cam ce buget ai? Si la cati ohm iti trebuiesc?

    ---------- Post added 14-11-2013 at 13:56 ----------

    Si dupa cum spuneam: Black Friday-ul romanesc e devansat pe 22 noiembrie - Cati oameni vor sa cumpere si ce produse ar alege - IT - HotNews.ro.
    Black Friday-ul romanesc e devansat pe 22 noiembrie - Cati oameni vor sa cumpere si ce produse ar alege - IT - HotNews.ro[/url] "eMAG si Flanco, companii ale caror vanzari cumulate au totalizat 40% din Black Friday-ul desfasurat in 2012, au anuntat ca anul aceasta celebra zi de reduceri va fi pe 22 noiembrie, si nu in ultima vineri din luna cum e in SUA. Au aparut semne in piata ca data se va schimba, insa confirmarea ar putea lua unii retaileri prin surpindere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 20 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  2. Replies: 0 Last Post: 20-07-2013, 09:07
  3. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts