Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 35 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 693

Thread: Fallout 4

  1. #241 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Hai ma, in Skyrim de exemplu iti ia peste 30min sa mergi dintr-un capat in celalalt. Dar da, ma astept si eu la vault-uri multe si interioare mari. Nu imi fac griji foarte mari.

  2. #242 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, la Skyrim iti lua 30 min pentru ca nu puteai sa o tai asa drept cum a facut-o tipul in clipul de mai devreme... Acolo trebuia sa ocolesti muntii lui Peste Baltzat, sa ocolesti metropola lui Papura Voda, sa ocolesti rauri involburate... si alte ocolisuri d-astea. Dar din nou, e cam suspect ca nu l-a atacat nici musca - s-ar putea sa nu fie final stuff. In plus, parca erau zone care nu se deschideau decat daca indeplineai anumite conditii... ori omul s-a dus fluierand...

  3. #243 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Măi, liniște că vă bat.

  4. #244 SP
    Junior Member Crixus's Avatar
    Avand in vedere cata harta e ocupata de apa, sper sa fie si ceva content acolo, buncare subacvatice, nave scufundate... a la Morrowind. In Skyrim mi s-a parut mult prea goala apa.

  5. #245 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am râs.


  6. #246 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Și eu uploadfromtaptalk1446661353701.jpg

  7. #247 SP
    Member asari's Avatar
    My body is ready
    Attached Images Attached Images tumblr_nx3h61uveg1qgik10o1_1280.jpg

  8. #248 SP
    Junior Member SAOStudio's Avatar
    Am facut eu 2 precomenzi de Pip Boy Edition pentru Fallout 4 (in caz de siguranta).
    Daca se vor onora amandoua as putea sa ajut pe cineva care nu a prins si care doreste.

  9. #249 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #250 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Desi nu am voie sa spun nimic pana pe 9, voi dezvalui doar atat: Fallout 4 merita fiecare banut, va recomand cu drag sa il cumparati. In ~10 ore joaca nu am intalnit probleme tehnice si pe deasupra arata si bestial (contrar haterelii de pe net).

    GOTY

  11. #251 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma, ce-i asta? De unde il ai?

  12. #252 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Copie pentru presa (au fost trimise codurile de cateva zile)

  13. #253 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cata ciuda exista in mine acum

  14. #254 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Desi nu am voie sa spun nimic pana pe 9, voi dezvalui doar atat: Fallout 4 merita fiecare banut, va recomand cu drag sa il cumparati. In ~10 ore joaca nu am intalnit probleme tehnice si pe deasupra arata si bestial (contrar haterelii de pe net).

    GOTY
    PS4 sau XOne?

  15. #255 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    PC

  16. #256 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ah, nu se pune atunci.


  17. #257 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    macar a fost sincer

    eu cred ca in decembrie reusesc sa cumpar jocul, sper sa termin U.D. si A.C. ul pana atunci

    important este ca e bun jocul !

  18. #258 SP
    Member Hazer's Avatar
    Cineva care a facut precomanda de Pip Boy Edition de la Altex? V-a sunat cineva sa confirmati?

  19. #259 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Eu am facut pentru Pip Boy Edition, versiunea de PS4. De sunat nu mai suna nimeni insa n-am primit nici acel link prin care pot confirma precomanda. De ce intrebi? Stii c-ar fi ajuns in stoc sau ca i s-a confirmat cuiva livrarea?

  20. #260 SP
    Member razu's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Cineva care a făcut precomanda de Pip Boy Edition de la Altex? V-a sunat cineva sa confirmați?
    nu mai suna altex, primești mail cu link de confirmare. n-au fost trimise încă.

    btw, din cauza perioadei "promoționale", livrările se fac in 3-7 zile - dacă vreți sa-l jucați pe 10, ori dați iama prin magazine, ori va puneți pe așteptat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 35 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts