Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: Ce joc ai face daca ai putea?

  1. #21 SP
    Member rascalov's Avatar
    Eu as face un DLC la Grand Theft Auto V. Ceva legat de orasul acela North Yankton. Ca personaje sa avem pe Michael, Trevor si Brad. Actiunea sa se petreaca inainte de prima misiune din GTA 5.

  2. #22 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    ceva asemanator cu Castlevania adica Platform game, si cu boss battle-urile sa fie genul vs mode! Ca dupa seria arkham in care nu mai stiam din ce parte sa ma apar si pe cine sa atac, imi e dor de un boss battle 1 vs 1!
    Mi-ar placea povestea sa fie alternativ history cu WWII.
    si sa fie pe PSVITA si cred ca as implementa chestia din Batman: Arkham Origins Blackgate cu 2.5D space.
    Si sa-l numesc ZILCH

  3. #23 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Un FPS, iar actiunea sa se petreaca in primul/al doilea razboi mondial, m am saturat de atata high tech sh.t

  4. #24 SP
    Member Nestea's Avatar
    Ceva asemanator lui Omikron the nomad soul

  5. #25 SP
    Member paulone's Avatar
    EU as face Star Wars trilogia clasica pt.PS Move, imaginati-va duelurile alea cu sabiile laser la PS Move

  6. #26 SP
    Junior Member TheQuen's Avatar
    Daca vrei al doilea razboi mondial ai o mare parte din shooterele din ani 2002-2005

  7. #27 SP
    Member ymess's Avatar
    un joc next-gen action/adventure cu elemente RPG The Lord of the Rings in care sa poti juca batalia de la Minas Tirith

  8. #28 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    daca as putea as face Half Life 3 mai repede

  9. #29 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Porsche 2 si GTA Bucuresti/Brasov.
    E nevoie sa mai spun ca originalul din 2000 are un engine fizic superior celui din Rivals ?
    Right into the childhood. Cu jocul asta am crescut si este unul dintre cele mai frumoase si complexe pe care le-am jucat vreodata. M-am plimbat prin USA, Coasta de Azur, Germania, Franta etc. , toate in acelasi titlu superb.

    ON: As face un joc ceva mai complex. Un open-world din prima perspectiva. Ca personaj principal ar fi un asasin pensionat devreme pe care trecutul intunecat cauta sa il prinda din urma si sa ii distruga viata frumoasa pe care si-o cladise. Ar fi ceva cu evenimente random, gen hoti care te sparg seara cand dormi, masini care nu opresc la trecerea de pietoni si poti face buba irecuperabil si asa mai departe. Idei ar fi. Imi mai trebuie o echipa de dezvoltare si un publisher

  10. #30 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post

    ON: As face un joc ceva mai complex. Un open-world din prima perspectiva. Ca personaj principal ar fi un asasin pensionat devreme pe care trecutul intunecat cauta sa il prinda din urma si sa ii distruga viata frumoasa pe care si-o cladise. Ar fi ceva cu evenimente random, gen hoti care te sparg seara cand dormi, masini care nu opresc la trecerea de pietoni si poti face buba irecuperabil si asa mai departe. Idei ar fi. Imi mai trebuie o echipa de dezvoltare si un publisher
    Revelations in modern day ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Rare face un joc cu pirati By paunstefan in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 15-06-2015, 22:13
  2. Un joc marca Rare isi va face aparitia la E3 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 22-05-2013, 14:34
  3. Replies: 2 Last Post: 10-10-2012, 11:54
  4. Replies: 87 Last Post: 02-03-2010, 16:40
  5. Replies: 9 Last Post: 10-03-2009, 18:45

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts