Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 184

Thread: Alien: Isolation

  1. #41 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Later edit:

    L-am gasit aici la pretul ok. Cine vrea il poate lua de acolo.

  2. #42 SP
    Member xper's Avatar
    @RonanN1 arunca un ochi si pe aici ,am mai comandat si au venit in 3-5 zile maxim (Bucuresti)

    ALIEN: ISOLATION (XBOX ONE)

    Alien Isolation - Nostromo Edition on Xbox One

    Alien Isolation Nostromo Edition Xbox One Game

    PS . Dupa o saptamana de la lansare sigur il vor schimba la ~200 ron , tipic .

  3. #43 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Merci de link-uri.

    Cel mai mult m-a deranjat atitudinea ei. Pe sistemul: noi suntem perfecti, niciodata nu gresim, cum iti permiti, bla bla, etc. No ma... mai bine ma mintea frumos (oricum nu-l luam de acolo) si totul era ok pe sistemul: ne pare rau dar editia pt. XBOX ONE este la pretul 123 deoarece XYZ. Ok, multumesc la revedere.

  4. #44 SP
    Member xper's Avatar
    Asa am patit si eu cu Limited Edition de la Dead Space 3. nervi la maxim , email-uri peste email-uri si platisem inainte...astia sunt.

  5. #45 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pt. cei care colectioenaza metale:
    • Alien: Isolation - FREE Limited Edition Steelbook with every pre-order via zavvi
    Si mi-a zis OEE ca este si pe amazon.

  6. #46 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce s-a intamplat cu jocul asta ? Parca era vorba sa fie un singur inamic tot jocul...


  7. #47 SP
    Member nutzule's Avatar
    plus androizii,

  8. #48 SP
    Member clovnusor's Avatar
    N-a fost niciodata vorba ca o sa fie un singur inamic. Ai inteles tu gresit. Era vorba ca o sa fie un singur ALIEN ca in primul film si in rest mai sunt oameni si androizi pe statie.

  9. #49 SP
    Junior Member GoreMotel's Avatar
    Unii au făcut rost de joc mai devreme și fac stream pe Twitch. M-am uitat cam o oră aseară, prea tare nu m-a impresionat, dar încă nu apăruse alienul.

  10. #50 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  11. #51 SP
    Member Ramon's Avatar
    Mda... Si eu. Nu-mi vine sa cred ca a reusit sa ia note atat de mici. Si cum altii totusi i-au dat nota mare...

  12. #52 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Cei care i-au dat nota mare au laudat foarte mult atmosfera din joc si faptul ca e chiar survival. Ceilalti s-au luat si de alte probleme care se vede ca le are jocul. Inteleg ca e survival, dar alien-ul ala te simte la cea mai mica miscare, te omoara instant, nu are autosave jocul, pana ajungi la tampeniile alea de locatii de salvat poate sa te omoara cu putin inainte de a salva jocul ( in video review de pe ign arata) si mai sunt si robotii care sunt cam in plus.

  13. #53 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Cei care au dat punctaje mici considera a doua jumatate a jocului super mega booooring... Fie cum o fi jocul, tot nu ma pot obisnui cu ideea ca un xenomorph umbla pe doua picioare prin nava in loc sa foloseasca gaurile si crapaturile ascunse ca in film.

  14. #54 SP
    Junior Member GoreMotel's Avatar
    Din ce am citit în recenzii, folosește și canalele de aerisire pentru a se deplasa. Apoi mai e și trailerul ăsta:


  15. #55 SP
    Junior Member Suntoucher's Avatar
    Tocmai am lansat o comanda pe Gamerland pentru varianta PS4 a jocului. Astept sa ajunga si revin cu pareri.
    Ca warm-up am revazut in saptamana ce tocmai a trecut toata seria Alien plus prequel-ul Prometheus.

  16. #56 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Il voi cumpara chiar daca e repetitiv, atmosfera si grafica fac toti banii din cate am vazut. Mai ales ca sunt super fan al seriei, cred ca ma voi uita zilele astea la primul film din nou.

  17. #57 SP
    Member Ramon's Avatar
    Si eu mi-l iau, in ciuda review-urilor, din aceleasi motive.

    Dar apropo, cum se face ca si Destiny, si Shadow of Mordor, si Alien Isolation, toate sunt repetitive? E noul trend haha?

  18. #58 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Nu cred ca exista joc sa nu fie repetitiv.

  19. #59 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Unele jocuri le fac mai cu stil si nu iti dai seama ca sunt repetitive dar cand tot jocul e ceva gen Deploy Ghost , Horde Mode ON , end mission e cam nesimtire.

  20. #60 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu o sa mai astept sa scada pretul, mai ales ca am ce juca in perioada asta, dar sigur este un joc pe care il voi incerca.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts