Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 74 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #201 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    am inteles ca actiunea se intampla undeva cu 100 de ani inainte de primul RDR

  2. #202 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pai si ce facem cu Dutch?

  3. #203 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu nici nu mai stiu personajele sincer sa fiu , mi se pare ca am jucat primul RDR acum 20 de ani si totusi sunt doar 7.

  4. #204 SP
    Member marv's Avatar
    sper ca nu e nevoie sa il fi jucat pe primul ca sa pot sa ma bucur de al doilea.

  5. #205 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Avand in vedere ca RDR 2 e prequel nu vei avea probleme din punctul de vedere al povestii. Insa daca il jucai pe primul iti faceai o mare favoare, deoarece te-ai fi bucurat de una dintre cele mai bune experiente pe care le-a oferit generatia trecuta!

  6. #206 SP
    Member marv's Avatar
    inca astept remake-ul pe PS4 pentru ca nu am o consola din generatia trecuta.

  7. #207 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Multi il asteapta, dar avand in vedere ca iese acus RDR 2, se prea poate sa nu mai vina, mai ales ca probabil resursele au fost toate indreptate catre acest joc. Rockstar sunt tari, daca ar veni cu o lansare dubla, RDR si RDR 2 chiar ar face multa lume fericita, pe langa muntii aia de bani.

  8. #208 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Avand in vedere ca RDR 2 e prequel nu vei avea probleme din punctul de vedere al povestii. Insa daca il jucai pe primul iti faceai o mare favoare, deoarece te-ai fi bucurat de una dintre cele mai bune experiente pe care le-a oferit generatia trecuta industria asta!
    Fixed

  9. #209 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    din trailer arata foarte bine la nivel de detalii, sa speram ca si povestea o sa fie la fel de buna precum cea din rdr 1, avand in vedere ca acest joc a fost contruit de 0 pentru actualele console, multe din efecte din joc le vom gasi si in viitorele jocuri Rockstar.

  10. #210 SP
    495
    Member 495's Avatar
    3 optiuni:

    1. astept remastered la primul joc
    2. fac trial la ps now si sper sa il termin jocul in 7 zile
    3. il cumpar pt xbox one si, ori folosesc discul cu BC, ori il iau digital pt 24.99 (mult pt un joc asa vechi) si tot cu BC il joc.

    Asta inainte sa fac preorder la rdr2, ofcors.

  11. #211 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Nu recomand ps now ca este jalnic.Chiar si cu o conexiune buna nu se vede nici macar 720 p (nu ca ai putea sa iti alegi calitatea)+frame dropsurile

  12. #212 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    3 optiuni:

    1. astept remastered la primul joc
    2. fac trial la ps now si sper sa il termin jocul in 7 zile
    3. il cumpar pt xbox one si, ori folosesc discul cu BC, ori il iau digital pt 24.99 (mult pt un joc asa vechi) si tot cu BC il joc.

    Asta inainte sa fac preorder la rdr2, ofcors.
    Cumpara discul si joacal pe X1

  13. #213 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am fost sa-l caut prin magazinele game dar nu mai e si nici preowned nu l-as lua cu nu stiu ce zgarieturi asa ca mi-am dat comanda pe amazon la goty edition pt 20 lire. Sper sa ma prinda mai mult ca gta 5 de exemplu, pe care nici acum nu l-am terminat pe ps4...

  14. #214 SP
    Member westy9009's Avatar
    Hmmm - baietii zic ca fac ceva Remastered in Q4(https://www.releases.com/p/red-dead-.../playstation-4) - sincer sa fiu am jucat o mare bucata pe PS3 ( de ce am pus pauza - No comment ) si m-as reapuca de el insa parca imi este ciuda sa il termin in generatia veche

  15. #215 SP
    Junior Member mihaimmn's Avatar
    parerea mea e ca din moment ce discutam de rdr 2 , un remaster pt rdr 1 nu ar prinde in acest moment si nici nu cred in o asemenea stire.

  16. #216 SP
    Member marv's Avatar
    nu doar ca ar prinde, dar le-ar baga niste bani seriosi in buzunar celor de la Rockstar. Current-gen e dedicata remasterizarilor mai mult decat oricare alta generatie anterioara. Echipele de marketing au plusat cat au putut pe factorul nostalgie si rezultatele sunt pe masura.

  17. #217 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu n-as mai cumpara primul RDR , a fost misto , dar atunci.
    la primul RDR parca era si ceva DLC cu zombie la un momentdat..

  18. #218 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai fi singurul

  19. #219 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Eu n-as mai cumpara primul RDR.
    Nici eu.

  20. #220 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Ai fi singurul
    ai jucat primul RDR ?
    daca nu , ok , atunci da poate ca merita cumparat si jucat.
    dar daca da, de ce l-ai mai cumpara iar ?!
    poate ca merita doar daca prima oara l-ai jucat piratat si atunci sa zici ca te achiti de "datorie" deoarece ti-a placut jocul ( gen : if you like it, buy it ) , altfel e ca si cum te-ai uita la titanic in fiecare an.. la inceputuri se plangea lumea ca ce e cu atatea remasteruri pe actuala generatie.. iar cand vine aproape sfarsitul, ce sa vezi , vrem remastered in 4k cu hdr in cazuri anumitor jocuri..

    eu unul prefer jocuri noi cu experiente noi , ca sa ai cu ce ramane la final de generatie( o generatie scumpa de altfel) , nu cu suspine dupa jocuri din copilarie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 74 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts