Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 74 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast
Results 661 to 680 of 1480

Thread: Red Dead Redemption 2 / Online

  1. #661 SP
    Member theusher's Avatar
    Ultimate edition unboxing:


  2. #662 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu stimate domn. Cand lansezi un produs, il lansezi la pret full pentru ca atunci ai cele mai mari sanse sa-ti iei pret full pe el. Cand il oferi la precomanda, POTI face reducere (in loc de early access cu 2 zile, sa zicem sau in loc sa oferi alte bonusuri). Aici nu a fost cazul, dar se poate.

    Oricum nu e cazul Rockstar, care si la 1-2 ani de la lansarea GTA V pe current gen, il vindeau tot la pret aproape full.

    Tu ai deschis subiectul si tot tu aberezi pe langa el. Mai documenteaza-te putin in ceea ce priveste partea de sales sau marketing.

    Imi pare rau ca nu ai avut noroc in Timisoara. In Bucuresti totul a decurs normal la Spider-Man. Dar daca ai vazut ca nu a mers treaba, nu trebuia sa te mai incurci cu ei.
    In mod clar, daca vrei sa ai 100% jocul in secunda lansarii, faci precomanda digitala si nu te doare capul.

    Hai totusi sa ne bucuram de joc si sa continuam sa numaram minutele pana la lansare si sa lasam discutiile pe langa subiect.
    eu nu te am contrat cu nimic , tu ai inceput sa ma iei la rost ca nu sunt fan emag ca tine ...
    termina cu atitudinea asta de educatoare de gradinita de tara ca nu sunt la grupa ta !
    e clar pt mine ca facem parte din categorii diferite de oameni cu idei si pareri opuse despre lumea in care traim
    eu nu m am luat de viata ta si nici nu ti am dat sfaturi dar, asa cu mi ai recomandat tu sa ma documentez pe partea de '' sales sau marketing'' , iti recomand si eu sa te documentezi pe partea cu bunul simt si cu respectul si sa ti pastrezi ironiile pentru persoanele cunoscute tie care iti permit sau ti le accepta !

  3. #663 SP
    Senior Member mark's Avatar
    In mare, am impresia, ca eMag nu si-a facut o socoteala prea buna la cate bucati sa comande pt magazin. Probabil nu este nici un gamer angajat pe acolo caruia sa-i placa RR2 si n-au dat importanta jocului astfel ca n-au putut specula cererea asta mare.
    SpiderMan sau God of War au mai auzit si s-au pregatit. Asta e. Stoc mic, dureri de cap multe. Isi dau cu tesla in oo ca nu s-au gandit sa comande mai mult.

  4. #664 SP
    Member clovnusor's Avatar
    N-as putea sa stau dupa nu stiu care retailer sau magazin ca sa joc ce consider ca va fi fara indoiala jocul anului. Digital all the way! Maine o sa fie o zi grea pt ca am treaba pana seara tarziu, dar si cand pun mana pe controller

  5. #665 SP
    Member geo971986's Avatar
    Noi ne certam aiurea pe seama retailer-ilor si ei:
    Attached Images Attached Images retaileri.jpg

  6. #666 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    N-as putea sa stau dupa nu stiu care retailer sau magazin ca sa joc ce consider ca va fi fara indoiala jocul anului. Digital all the way! Maine o sa fie o zi grea pt ca am treaba pana seara tarziu, dar si cand pun mana pe controller
    Parca nu erai dispus sa iei jocul day one, stiu ca ziceai ca o sa tina ocupat Soulcalibur VI. N-ai mai rezistat hype-ului?

  7. #667 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    N-as putea sa stau dupa nu stiu care retailer sau magazin ca sa joc ce consider ca va fi fara indoiala jocul anului. Digital all the way! Maine o sa fie o zi grea pt ca am treaba pana seara tarziu, dar si cand pun mana pe controller
    Astazi tata, astazi, ce maine.... Azi la ora 24 arzi consola...

  8. #668 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Parca nu erai dispus sa iei jocul day one, stiu ca ziceai ca o sa tina ocupat Soulcalibur VI. N-ai mai rezistat hype-ului?
    Pai ma joc SC in fiecare noapte si nici macar n-am intrat in modurile single player dar intr-adevar, hype-ul e masiv. Nu-i bai, le alternez fara probleme. Poate daca era oricare alt joc nu cedam (rezist destul de bine la marketing hype) dar primul RDR a fost senzatie pt mine si e unul din open world-urile mele preferate (sunt putine la numar). Recunosc ca trailerele de gameplay oficiale nu m-au dat pe spate si dupa cum spuneam, GTA V m-a dezamagit din multe pct de vedere, dar in ultimele 2 zile, am vazut gameplay-ul leakuit si toate "fricile" mele legate de joc nu s-au adeverit asa ca n-am de ales.
    Faptul ca au pastrat physics-ul Euphoria ca in primul joc, ba chiar au bagat
    m-a entuziasmat.

    @mark: Maine, ca am cont pe US si se deblocheaza vineri dimineata la 5-6 la noi. Asa a fost si la Soulcalibur VI. O ard vineri seara, nu-i bai.

  9. #669 SP
    Senior Member mark's Avatar

  10. #670 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In sfarsit avem si lista oficiala de trofee:
    http://psnprofiles.com/trophies/8370...d-redemption-2

  11. #671 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    In sfarsit avem si lista oficiala de trofee:
    http://psnprofiles.com/trophies/8370...d-redemption-2
    Cam multe de online dar nu par dificile... sper sa nu raman cu 350/1000G dupa 70 de ore de gameplay
    Hai si cu achievementurile ca sa vad cat Gamerscore valoreaza fiecare.

  12. #672 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    In mare, am impresia, ca eMag nu si-a facut o socoteala prea buna la cate bucati sa comande pt magazin. Probabil nu este nici un gamer angajat pe acolo caruia sa-i placa RR2 si n-au dat importanta jocului astfel ca n-au putut specula cererea asta mare.
    SpiderMan sau God of War au mai auzit si s-au pregatit. Asta e. Stoc mic, dureri de cap multe. Isi dau cu tesla in oo ca nu s-au gandit sa comande mai mult.

    Nu e chiar o relatie unilaterala intre vendor si retailer. Exista cifre despre piata, estimari de vanzari are producatorului, restrictii de vanzare (ex: pt Romania alocam X unitati si le impartim proportional dupa valoarea retailerului).

  13. #673 SP
    Member Otman's Avatar
    Inca 15 ore, azi dorm ziua

  14. #674 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încă 4 ore până la recenzii. Sunt curios daca am nimerit media pe MC. 97/100

  15. #675 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu cred ca sare chiar pana la 98/100. Sper doar sa nu se gaseasca unii mai cu mot si sa ii dea nota mica doar ca sa iasa din ”turma” celor care dau note mari.

  16. #676 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Dintre cei care au precomanda la standard edition PS4 de la EMAG, ati primit vreo informatie legata de comanda? Le-am scris pe pagina de FB dar mi-au raspuns foarte sec.

  17. #677 SP
    Member clovnusor's Avatar
    MC 95 sau 96

  18. #678 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Dintre cei care au precomanda la standard edition PS4 de la EMAG, ati primit vreo informatie legata de comanda? Le-am scris pe pagina de FB dar mi-au raspuns foarte sec.

    Ce au zis mai exact?

  19. #679 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Dintre cei care au precomanda la standard edition PS4 de la EMAG, ati primit vreo informatie legata de comanda? Le-am scris pe pagina de FB dar mi-au raspuns foarte sec.
    Nimic pana acum, insa eu am facut tarziu precomanda, mai exact marti. Ma tot bate gandul sa il iau digital.

  20. #680 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Ce au zis mai exact?
    Cand am cerut doar niste informatii in legatura cu precomanda ( cand o sa fie predata curierului, cand va fi livrata) mi-au zis ca "Indata ce pregatim comanda, iti trimitem mai multe detealii prin SMS! " si dupa i-am mai intrebat daca o sa pregateasca comanda astazi pentru a fi livrata maine, dat fiind ca maine e data de lansare, la asta mi-au raspuns, "Cum aflam mai multe, o sa fii anuntat! "

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 74 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 ... LastLast

Similar Threads

  1. Red Dead Redemption By Nash in forum Console Club
    Replies: 1376 Last Post: 10-10-2023, 09:53
  2. Zvon: Red Dead Redemption 2 By Dant3 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 21-07-2012, 17:39
  3. Red Dead Redemption By doriant in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 6 Last Post: 09-02-2011, 13:52
  4. Online Co-Op Red Dead Redemption By sahara in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 25-06-2010, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts