Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast
Results 441 to 460 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #441 SP
    Member Mishy's Avatar
    Pacat, primul Mafia inca ramane printre jocurile mele favorite, dar nu a imbatranit prea bine.

  2. #442 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mafia Trilogy (deci si 1 cred, desi arata imagini doar din 2 si 3)


  3. #443 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Hype, hype, hype

  4. #444 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Omg omg omg omg

    Primul mafia e my all time favourite game!

    Daca iese remastered sunt mai hyped pt asta decat pt tlou 2!

  5. #445 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact . Astept cu mega interes data de 19 tocmai pentru Mafia 1 remaster update. Ar fi absolut genial sa fie asa.

    Also, sunt singuru caruia i se pare stupid sa avem remaster la un joc lansat in urma cu 3 ani jumate' pe current gen?

  6. #446 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    La fix, din cauza ca nu am jucat primele 2, l-am omis si pe al 3-lea.
    Da, stupid.Probabil au vrut sa fie toate la un loc, pe un disc.Va fi neplacut pentru cei care au Mafia 3.

  7. #447 SP
    Member SeCeX's Avatar
    "Mr. Salieri sends his regards", my god, si daca arata rau I need to replay this so bad, also, sper ca nivelul cu cursa sa fie la fel de prost, for old times sake

  8. #448 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Corect! Inainte de glitches si de skips noi faceam cursa legit! Prima data cand am reusit aveam tricoul leoarca!!!

    Tocmai am citit un reddit leak de acum 31 de zile si totul pare perfect! Remake! Mafia 4 teaser!

  9. #449 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Ahahaha, cursa aia este top tier banter din partea lor. Echivalentul misiunii din GTA Vice City cu elicopterul mic si bombele din cladire. Abia astept sa ma enervez din nou.

    Ciudat ca au ales sa nu arate nimic din Mafia 1, cel putin in acest prim teaser trailer. Probabil ca majoritatea fanilor acestei serii este foarte interesata primul, abia apoi de 2 si ...3. Cine stie, poate vor sa faca niste valuri de suspans.

    Mi-ar fi placut sa fie disc separat, nu ma incanta faptul ca ar trebui sa le iau pe toate 3, dar vedem ce va fi.

  10. #450 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Nu stiu daca sunt eu prea hardcore, dar vocea lui Tomy e aceasi totusi putin mai groasa, eu zic ca e tot Michael Sorvino, ma gandesc ca daca s au obosit sa il aduca pentru trailer probabil au si inregistrat dialogul etc, ma astept la ceva frumos.

  11. #451 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Probabil va fi 1 si 2 pe un disc si 3 pe un alt disc.

  12. #452 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Avem si poze aici si arata foarte bine si e clar ca e inclus si 1 si iese pe 28 August 2020

    Mafia Trilogy is Apparently Due Out in August, First Screenshots Revealed

  13. #453 SP
    495
    Member 495's Avatar
    There it is!

    Mafia 1.

    Remake!!!

    Deja recunosc misiunile de unde sunt luate screenshoturile.

    Giiiiiiiiiiiizaaaaaaaaaaaaaaaas!

  14. #454 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Exact . Astept cu mega interes data de 19 tocmai pentru Mafia 1 remaster update. Ar fi absolut genial sa fie asa.

    Also, sunt singuru caruia i se pare stupid sa avem remaster la un joc lansat in urma cu 3 ani jumate' pe current gen?
    Nu cred că 3 o să aibă parte de vreun tratament special, doar primele două. S-au gândit doar sa mai facă un bănuț dintr-un Remake care pare superb alături de un Remaster și rățușca cea urâtă

  15. #455 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Oare Mafia 1 va avea si acele Easter Eggs ori misiuni speciale (unele aproape imposibile) pentru a obtine tot felul de masini?
    Idem pentru Mafia 2 care desi a fost cam scurt si s-a terminat aiurea (doar parerea mea - si chiar si asa il consider unul din jocurile mele preferate) a avut cateva misiuni cu diverse personaje destul de interesante.

  16. #456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu cred că 3 o să aibă parte de vreun tratament special, doar primele două. S-au gândit doar sa mai facă un bănuț dintr-un Remake care pare superb alături de un Remaster și rățușca cea urâtă
    Da, asta ma gandeam si eu. Cred ca 3 o sa fie identic si oferit gen "bonus" in trilogie.

  17. #457 SP
    495
    Member 495's Avatar

  18. #458 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci le vor vinde si separat...ciudata alegere. Oare 60$ bucata? Daca da, cat o fi trilogia?

  19. #459 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Perfect pentru mine. Cred ca va avea pret de joc nou, so it is what it is. Eu ma bucur ca nu trebuie sa iau trilogia pentru singurul joc pe care il vreau.

  20. #460 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Bine, dar de ce nu vine si pe Switch?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 24 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts