Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 24 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 465

Thread: Mafia 3

  1. #261 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Nu e singurul. Jocul nu arata rau, in afara de puscaria aia prezenta si in Mafia II cu explozia masinilor dupa cateva gloante in ele si de partea de stealth mentionata de razvan mai sus, nu am vazut nimic pana acum care sa ma nemultumeasca in mod flagrant. Drivingul pare ca arata bine, acum vom vedea cu o sa se "simta". Nu am nicio problema cu faptul ca focusul jocului nu mai este pe italo americani. Asta e pentru cei care vor sa auda doar: oh, eiiii, oooh, eiiii, capisci, "over hiiii" si "fugget about it" la fiecare 5 secunde, ca altfel inseamna ca nu e un joc despre mafie.

    Cei care stiu putina istorie a crimei organizate in SUA stiu ca irlandezii, evreii si chiar si negrii au jucat un rol important in ce a insemnat fenomenul asta in ultimii 100 de ani.

  2. #262 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu cred ca s-a luat nimeni de lipsa sicilienilor, ci doar ca la cum s-a prezentat initial jocul, prima impresie nu a fost una pe placul majoritatii. Iar prima impresie chiar conteaza mult, pe mine m-au pierdut complet si pana nu se lanseaza sa vad zeci de review-uri nu cred ca o sa ma ating de el.

  3. #263 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Multe rauri de taste s-au scurs pentru faza cu sicilienii.

    Poti sa bagi vreo 3 pagini de lectura incepand cu pagina de mai jos si ai sa vezi:

    http://www.consolegames.ro/forum/f60...-a/index5.html

    PS: ce tare, eu am scris faza cu masinile inainte sa vad ultimul tau post.

  4. #264 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cassandra is one of Lincoln Clay’s lieutenants and most definitely has a score to settle.She is the leader of the Haitian Syndicate.
    Cassandra is knwhich is confirmed by the final title card in Cassandra’s video. own as the “Voodoo Queen” and, as noted in the video needs a new “family” to help her achieve her goal.

  5. #265 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  6. #266 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  7. #267 SP
    Member theusher's Avatar
    2 hours of gameplay:


  8. #268 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    E doar parerea mea sau oamenii astia ar trebui sa se opreasca pana nu ne arata tot jocul?
    Sper ca jocul e foarte mare si ceea ce au aratat este doar 1%. Asta sau jocul nu e foarte reusit si se bazeaza pe marketing excesiv.

  9. #269 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Din pacate, cred ca e a doua varianta
    Cert e, ca trebuie cumparat, candva

  10. #270 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...partea de open world imi aduce aminte de Watch Dogs prin orasu ala mai mult mort si lipsit de viata iar driving-u pare dubios rau.

    Harta din dreapta-jos e aproape identica cu aia din GTA V, iar ca dimensiune, pare destul de mica. Basically, cred ca poti ajunge dintr-un capat in altu, fara gargara inutila, in maxim 10 minute. Si asta cu o masina d-aia greoaie si cu 60km/h.

    Sper sa compenseze prin gameplay, actiune si poveste ca eu chiar vreau sa-l iau...

    LE: iar faza aia cu soarele, de la minutul 6:45 din clipul cu harta, este absolut oribila. Nu stiu cum isi imagineaza producatorii ca poti juca asa ceva. Adica, ei chiar tind spre realism doar la ceva atat de deranjant ?

  11. #271 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Un mic preview al celor de la IGN:


    Dupa spusele lor, se pare ca nu e chiar moarta lumea, iar personajul principal are o poveste, care te face sa iti pese.

  12. #272 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Solutia pentru acel apus: ochelari de soare

  13. #273 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    AI retardat, mult prea barbar (folosesti cutitul pentru a i scoate ochii...), pare super boring, poate ca va avea o poveste foarte buna dar in rest nimic. La capitolul grafica e slabut iar acele sound effects imediat dupa ce ii tai gatul cuiva sau cand pasesti intr o cladire, de tot rasul; tragi 10 gloante in inamic, dupa care il interoghezi, de asemnea voice actingul e slab


    "grenade, grab the phone"

  14. #274 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #275 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Imi doresc atat de mult sa nu fie doar o campanie agresiva de marketing de jocu asta...

  16. #276 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Razvan, nu esti sigurul, eu inca am sperante mari pt jocul asta, desi nu il voi cumpara day 1.

  17. #277 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    jocul o sa fie ca si un GTA , asa ca o sa fie ok.

  18. #278 SP
    Member Mishy's Avatar
    Eu tocmai asta sper sa nu fie. Prea multe idei sunt copiate de la un joc la altul in ziua de azi si ajungi sa joci acelasi joc doar situat in alt univers.

  19. #279 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai si watch dogs 2 o sa fie un gta .. doar ca ai altfel de tools-uri si feeling ca si joc..fanii gta or sa fie multumiti cred.

  20. #280 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fanii GTA vor... GTA. Nu ceva ce copiaza GTA si altele ca sa iasa un ghivechi. Plus ca un joc ca Mafia nu trebuie sa fie GTA.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 24 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts