Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 19 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 281 to 300 of 367

Thread: Call of Duty: Advanced Warfare

  1. #281 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    salut! eu, da-mi add sa jucam impreuna: Juliansky

  2. #282 SP
    Member madskills's Avatar
    intru mai pe seara,cand ajung acasa. Dar te anunt de pe acum ca nu sunt cine stie ce as la shootere Dar tocmai de aia mi-am luat jocul, am zis hai sa mai dau si eu o sansa shooterelor pe consola

  3. #283 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    stai linistit,eu am mai jucat si alte cod din serie si imi plac, dar expert nici eu nu's

  4. #284 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    27 ianuarie, let's go!


  5. #285 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    AW in a nutshell :

    Nu stiu ce au facut in ultimele patchuri dar au transformate spawanurile din proaste in penibile...


  6. #286 SP
    Junior Member Soulcalibur's Avatar
    Ma baieti hai ca intru si eu cu voi sa jucam in MP ca am vazut ca cica va adunati destui.
    Add me if you want PSN: RavenSergiu

  7. #287 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ia ba ce-am gasit in Cluj
    Attached Images Attached Images dsc_0001.jpg

  8. #288 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Va salut. Daca vreti sa jucam cu mare drag accept. PSN fluture11.
    @RomaN1 se gaseste si prin București doar ca cam greu, am găsit doar care carrefour express.

  9. #289 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu l-am gasit in Flying Circus (cei din Cluj cunosc localul) si cred ca este si pe strada rodnei (acolo unde se dau examenele auto, din nou cei din Cluj cunosc locatia) la un magazin non stop unde orice monster ii 5 lei (nu 10 sau 10+ cum ii prin alte parti).

  10. #290 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    works like a charm
    Attached Images Attached Images 20150110141708.jpg

  11. #291 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Dap, si la mine a mers fara probleme.

    ---------- Post added 10-01-2015 at 15:03 ----------

    E cineva pe aici care are contul facut pe Romania si are season pass?? Intreb asta deoarece eu am contul facut pe Ro si din pacate la noi încă nu e disponibil sa cumpar season pass. Am vb cu cei de la play station romania si mi-au zis ca trebuie sa astept ca cei de Activision sa dea acordul pentru a fi pus in vanzare si la noi. Eu am intrebat ca sunt curios daca exista alta alternativa de a putea beneficia de season pass fara sa mai stau sa astept sa il bage la noi.

  12. #292 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    It's official!
    Attached Images Attached Images 20150113191456.jpg

  13. #293 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #294 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Cu noul patch l-au stricat de tot din nou pe ps3, texturi mai sterse, framerate execrabil in modul spectate.

  15. #295 SP
    Junior Member Fluture's Avatar
    Ce rau imi pare ca nu pot sa-mi iau si eu season pass-ul de pe stor'ul din România chiar mi-l doresc dar din păcate trebuie sa astept si cine știe cat

  16. #296 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    E cineva care joaca competitiv de aici? Acel ranked play din playlist. Daca sunteti pasionati de call of duty competitiv si nu numai,dati-mi si mie un friend request. Eu mai joc cu un prieten din Anglia acest ranked play dar vrem sa avem o echipa cat mai completa ca sa putem promova mai repede dintr-o divizie in alta.O echipa consta in 4 jucatori. Putem sa jucam si public matches daca nu sunteti atat de pasionati de competitiv.Important e sa ne strangem cat mai multi.
    PSN ID : baadnewz2k9

  17. #297 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Au mai ramas 6 zile!


  18. #298 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Prima generatie de zombalai: lenti si stangaci, reusesti sa supravietuiesti avand ca arma un topor sau o bata.
    A doua generatie: alearga de parca au furat ceava, ai nevoie de un shotgun, de preferat un sawn-off.
    A treia generatie: exoskeleton suits?! Oare merg dezactivati cu o granada emp ?

  19. #299 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu am asteptari prea mari de la modul asta , Treyarch sunt baza cand vine vorba de Zombies.

    Chiar si asa , o sa mai adauge value jocului care deja e imens.

  20. #300 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by ComaLight View Post
    Oare merg dezactivati cu o granada emp ?
    Da. Costumul nu raspunde la comenzi si ei devin "normali".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 19 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Call of Duty: Advanced Warfare" By OEE in forum Concursuri
    Replies: 52 Last Post: 20-11-2014, 11:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts