Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 386 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #101 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    precomanda iti garanteaza cel mai mic pret, deobicei acesta creste cand se lanseaa jocul, pretul urmand sa scada dupa mai multe luni. daca pretul jocului scade intre timp, scade si la precomanda

  2. #102 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Iti recomand sa ti faci precomanda...pretul va fi acelasi iar cand apare in septembrie il ai acasa...la Altex e cel mai ieftin din Romania

  3. #103 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    @nerazzurr
    Poate ca sunt cel mai ieftine din tara,dar stiu ca preturile la altex sunt printre cele mai mari din Europa.
    In legatura cu noutatile de FIFA 15,oficial,acestea ar fi ultimele noutati: http://www.easports.com/fifa/features .Partea cea mai interesanta este "Set Piece Control -Now you’ll command set pieces. Position off-the-ball teammates during throw-ins, corners, and free-kicks so they’re best placed to receive a pass and create attacking opportunities". In sfarsit dupa atatia ani,avem posibilitatea sa asezam jucatorii in careul mare care asteapta primirea mingii de la un execuntat de faze fixe.
    Neoficial,se zvoneste ca in UT15 ar putea exista limitari in ceea ce priveste numarul de transferuri efectuate zilnic.

  4. #104 SP
    Junior Member StefanShady's Avatar
    Am inteles,cred ca voi face precomanda,am auzit ca la unele jocuri le livreaza chiar cu 1-2 zile inainte de lansare,dar la altele la 1-2 dupa lansare..eh,voi vedea.
    Cat despre UT15 eu am auzit ca o sa se scoata transfer market-ul si s-ar adauga un "schimb pe schimb" intre jucatori.Mie personal chiar mi-ar placea treaba asta.

  5. #105 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Sa vedem...eu zic ca in curand o sa avem ceva noutati si despre UT...legat de precomanda eu vreau sa trec pe One si ma gandesc ca poate e vreo oferta sa pot sa iau consola cu tot cu Fifa15....

    ---------- Post added 27-07-2014 at 16:15 ----------

    Daca nu o sa iau ca si anul trecut d la ei...

  6. #106 SP
    Junior Member Phander's Avatar

    Losing at fifa 14 and he went through the TV !



    Asa ceva mai rar !

  7. #107 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Alte noutati legate de FIFA 15:

    -Rewards for logging in daily and starting a new season for example
    -Packs have less of a animation when being opened.
    -Concept squads, a new feature which lets you create a potential future squad, same idea as a FUTHEAD squad builder.
    -Same card stats ( Pace, shooting, passing, dribbling, defending and heading )
    -Squads are easier to access
    -There is indeed a market
    -No national flag as card background, just on the right side of the player
    Azi Ea Sports a anuntat ca ligile si echipele braziliene nu vor mai fi prezente in FIFA 15:"Today, we want to inform you that due to some changes in the ways players are licensed in Brazil domestic leagues, we were unable to reach an agreement with the Brazilian rights holders for their inclusion in FIFA 15".Dar apare o veste buna:"We have some amazing news coming about leagues and licenses as we approach Gamescom on August 13, so stay tuned for much more."Sa speram ca printre ligile noi anuntate se afla si cea romaneasca.EA Forums

  8. #108 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Am fost amagiti de atatea ori incat nu mai sper la o liga romaneasca oficially licensed in FIFA.

  9. #109 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu au de de sa includa liga din Romania. Echipele romanesti sunt fix pix, nu e absolut nimeni interesat de ea din afara. Mai degraba vedem campionate din Suedia, Norvegia, Finlanda decat din Romania.

  10. #110 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Nu includ Liga 1 pentru ca la noi jocul nu se vinde pe masura asteptarilor lor.

  11. #111 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu au legatura vanzarile, mocirla noastra de campionat sau faptul ca cineva ar vrea sa joace cu Pandurii Tg Jiu. De parca toti se rugau pana acum sa joace cu marea Al Hilal pentru ca face parte dintr-un campionat spectaculos si puternic. E vorba de drepturile de folosire care nu sunt vandute de catre ai nostri. Nu se inteleg la bani si aia e.

    In legatura cu ligile braziliene, that's kinda bad. Sunt multi jucatori interesanti acolo.

  12. #112 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu cred in continuare ca si vanzarile influenteaza prezenta unei ligi sau nu in joc. Daca s-ar vinde jocul in cateva milioane de copii in Romania, fii sigur ca Liga 1 ar fi in joc.

  13. #113 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu zic ca aia conteaza cel mai mult

  14. #114 SP
    Member Duni's Avatar
    Eu cred ca fomistii din LPF sau FRF nu ajung la un pret cumun si rezonabil cu cei del la EA. Sau EA nu a aflat cui trebuie sa ii dea o "mica atentie".

  15. #115 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    O tara ca Romania nu are cum sa cumpere cateva milioane de copii cand jocul, pe tot globul, vinde undeva la ~20 de milioane de unitati.

  16. #116 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Eu am exagerat cand am spus "milioane", ma refeream la un numar mare de vanzari.

  17. #117 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Eu am exagerat cand am spus "milioane", ma refeream la un numar mare de vanzari.
    Daca ar avea un nr mare de vanzari atunci de ce sa se mai chinuie sa faca liga 1? Ca sa rasplateasca cumparatorii din România?

    Atata timp cat poti face bani cu minimul de capital investit de ce sa te mai gandesti la binele clientului?

  18. #118 SP
    Senior Member nina's Avatar
    poti cumpara in romania 1 mil. de copii fifa 15 si nu va aparea liga 1 nici in fifa 16
    pur si simplu e anonim campionatul romanesc
    nu vezi o echipa romaneasca care sa aibe niste performante uimitoare in competitiile europene
    campionatul romanesc nu da nici un jucator foarte talentat care ajunge la vreo echipa mare(dar care sa si joace,nu sa incalzeasca banca)

  19. #119 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  20. #120 SP
    Junior Member ovilix's Avatar

    nu mai am rabdare !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 386 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts