Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 386 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #121 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post

    I can deal with graphics, dar sper ca nu au omis aceste caracteristici pentru PS3/X360.

  2. #122 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Cat de real se vede la sfarsitul trailerului cand arata stadionul lui Chelsea...cred ca au mai imbunatatit si grafica....

  3. #123 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din footage-ul ala cu Messi la balon, pare ca au lucrat putin la animatii si miscarea jucatorilor in sensul ca par ceva mai reali, nu cum sunt de obicei in FIFA, scobitori pe gheata. Mingea parca e mai grea, jucatorii sunt mai "umani" in miscari si parca au centru de greutate. Cam ce face si PES de ceva timp. Sa vedem cum se simte treaba asta cand o sa incercam demo-ul.

  4. #124 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Realismul e cuvantul cheie in Fifa 15
    Attached Images Attached Images bt8cew3cqaavyvq.jpg

  5. #125 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Realismul e cuvantul cheie in Fifa 15
    Haha epic! Daca tot e realismul cuvant cheie in Fifa 15 atunci e lesne de inteles ca nentu Suarez sa fie suspendat cateva saptamani si in joc.

  6. #126 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Din footage-ul ala cu Messi la balon, pare ca au lucrat putin la animatii si miscarea jucatorilor in sensul ca par ceva mai reali, nu cum sunt de obicei in FIFA, scobitori pe gheata. Mingea parca e mai grea, jucatorii sunt mai "umani" in miscari si parca au centru de greutate. Cam ce face si PES de ceva timp. Sa vedem cum se simte treaba asta cand o sa incercam demo-ul.
    am prelucrat footage de la fifa15 cu cel de fifa 14 si rezultatele sunt:
    0.1% graphic improvement
    0.01% gameplay improvement


    sa nu-l laudam,stim ce ne asteapta

  7. #127 SP
    Ω Pira's Avatar

  8. #128 SP
    Member akzation's Avatar
    Vad ca au mai adaugat si un sistem asemanator cu cel folosit la Cupa Mondiala pentru validarea golurilor.

  9. #129 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Frumos.Din nefericire stadioanele noi si cele peste 200 de fete rescanate vor fi disponibile doar pentru Xbox one,PS4 si PC. In lista provizorie cu cele peste 200 de fete scanate ,le gasim si pe ale lui Vlad Chiriches si Costel Pantilimon(e trecut ca fiind al lui Manchester City):https://docs.google.com/spreadsheets...Ic1M0/pubhtml#
    Se zvoneste ca azi vor fi anuntate cateva noutati majore,mult mai interesante decat cele de ieri :https://twitter.com/ChuBoi/status/497042586666676225 si https://twitter.com/futheadnews/stat...00906362859520 .Nu cred ca azi vor fi anuntate noile campionate intrucat cei de la EA SPORTS au scris ca abia pe 13 august,mai precis la Gamescom,vor spune ce alte campionate nationale vor fi adaugate.

  10. #130 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    De acum inainte va trebui sa ne obisnuim ca imbunatarile de grafica si gameplay vor fi prezente doar pe next-gen, asa a fost mereu si mi se pare normal. In plus si online, majoritatea userilor activi pe forum au ps4 sau xo.

  11. #131 SP
    Member akzation's Avatar
    Cred ca incep sa anunte noile campionate mai devreme.
    Attached Images Attached Images .png

  12. #132 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pt mine e un motiv de bucurie pt ca o sa revina jucatori precum Torje sau Marica

  13. #133 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by akzation View Post
    Cred ca incep sa anunte noile campionate mai devreme.

    Da,n-au mai respectat programul stabilit de ei si au anuntat mai devreme prima liga nationala care va fi prezenta in FIFA 15.Nu ma asteptam la o asemenea "noutate" ,care de fapt mi se pare absolut neinteresanta si nu-i cu nimic mai placuta decat noutatile prezentate ieri . Faptul ca va aparea liga turceasca in fifa 15,mi se pare o totala dezamagire intrucat in urma experientei avute in ultimele versiuni de FIFA,turcii par a fi cei mai antipatici din FIFA,niste jucatori anti fair-play si foarte mari trisori.E neplacut ca a aparut tocmai in fifa 15 ,o versiune care se anunta a fi cea mai frumoasa din ultimii ani .Prezenta unui asemenea grup mare de jucatori anti fair play nu face decat sa strice frumusetea jocului.Pacat.

  14. #134 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e relativ ce spui tu aici...mai antipatici ca englezii, francezii, nemtii si italienii nu cred ca sunt...aia injura din minutul 1 pana la ultima faza...asta daca nu ies din joc inainte... pe mine sincer chiar ma bucura ca o sa avem in sfarsit un atacant roman ceva mai bun in joc, fie el si silver...La fifa 13, Marica a fost super ok...

    ---------- Post added 07-08-2014 at 15:54 ----------

    plus ca o sa ii gasim pe Bourceanu, Stancu, Torje..sa nu il uitam pe Antal..care va fi bronze probabil

  15. #135 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by albastru View Post
    Da,n-au mai respectat programul stabilit de ei si au anuntat mai devreme prima liga nationala care va fi prezenta in FIFA 15.Nu ma asteptam la o asemenea "noutate" ,care de fapt mi se pare absolut neinteresanta si nu-i cu nimic mai placuta decat noutatile prezentate ieri . Faptul ca va aparea liga turceasca in fifa 15,mi se pare o totala dezamagire intrucat in urma experientei avute in ultimele versiuni de FIFA,turcii par a fi cei mai antipatici din FIFA,niste jucatori anti fair-play si foarte mari trisori.E neplacut ca a aparut tocmai in fifa 15 ,o versiune care se anunta a fi cea mai frumoasa din ultimii ani .Prezenta unui asemenea grup mare de jucatori anti fair play nu face decat sa strice frumusetea jocului.Pacat.
    Da,dar am scapat de brazilieni..si apropo sunt turcii cum sunt dar arabii sunt cele mai mari jigodii in jocurile fifa!

  16. #136 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Stie cineva de oferta asta????
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1407447193953.jpg

  17. #137 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Sau de vreun alt bundle Xbox One cu Fifa 15?

    ---------- Post added 07-08-2014 at 21:36 ----------

    Va fi se pare 1750ron si va aparea odata cu Fifa 15 adica pe 26 septembrie.+ FM5

  18. #138 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    da...
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1407448292593.jpg

  19. #139 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @nerazzurr .. daca ar fi varianta alba de xbox one .. oferte interesante,sa imi dai link de la cele doua "saituri"(cel romanesc plus cel strain) din poze ..
    PM sau mesaj pe pagina de profil,cum vrei ..

  20. #140 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    ti am trimis
    ..din ce am vazut doar la siteul din Ungaria poti face precomanda..de ex la primul am trimis eu mail si mi au zis ca nu sunt sigur daca ajunge la ei promotia iar daca ajunge ma vor anunta....

    ---------- Post added 09-08-2014 at 13:02 ----------

    ti am mai trim unul dar nu.mrg..vezi ca poate ai inboxul plin..

    ---------- Post added 09-08-2014 at 13:04 ----------

    Nu stiu daca e alb sau nu dar mi se pare f Ok acest bundle pt ca eu oricum cumparam Fifa15 care e 260ron si in plus mai ai si FM5.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 386 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts