Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 386 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #1701 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu nu indraznesc sa deschid sezonul asta pack-uri..poate unul de 100k ...incerc sa joc turnee cu gold pack, ca cica pe x1 e un glitch care iti da mereu un gold pack chiar daca ai castigat deja turneul... insa tot dau in finala numai de super echipe, cu messi bale si neymar..sau robben si ribery..si ma cam streseaza acest lucru...ca nu am foarte multe sanse...

    ---------- Post added 16-10-2014 at 15:13 ----------

    Quote Originally Posted by larry92 View Post
    Mda ... nu cred ca voi mai deschide pack-uri , am spart cred ca 100k pana acum si mi-a picat Zabaleta de 2 ori ... cu 100k il luam pe S. Ramos offffff

    Am uitat sa schimb pozitiile la Rodrigo cu Palacio , fac 98 chem.
    Baietii mei View image: collage 2014 10 16
    e bun keita, il folosesc si eu ca rezerva a lui el sharawy...

  2. #1702 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    eu nu indraznesc sa deschid sezonul asta pack-uri..poate unul de 100k ...incerc sa joc turnee cu gold pack, ca cica pe x1 e un glitch care iti da mereu un gold pack chiar daca ai castigat deja turneul... insa tot dau in finala numai de super echipe, cu messi bale si neymar..sau robben si ribery..si ma cam streseaza acest lucru...ca nu am foarte multe sanse...

    ---------- Post added 16-10-2014 at 15:13 ----------



    e bun keita, il folosesc si eu ca rezerva a lui el sharawy...
    frate pai la Legendary ma bat aia de imi suna apa in cap , chiar si la World Class imi este greu , abia bat ...

  3. #1703 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu nu joc offline, ca ma plictisesc..poate sa fie premiu de 100k, nu ma atrage...mi se pare ca pierd putinul timp pe care il am pt fifa fara sa simt fun-ul..

  4. #1704 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Cred ca daca joci casual trebuie sa deschizi packuri daca visezi la cei mai buni jucatori

  5. #1705 SP
    Member larry92's Avatar
    cat noroc sa ai ? Imi poate da cineva detalii despre pack-uri ... adica cand sunt promotiile cu Jumbo etc , sau am mai citit pe internet ca la un interval de ore poti avea noroc la pack-uri mai bune ...

  6. #1706 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    abia ce a postat gvingi76mai sus #1646, open eyes

    intradevar trebuie sa deschizi packuri, altfel e greu sa ajungi la o echipa de vis! eu mi-l doream pe Robben si costa enorm...doar n-o sa joc un an de zile sa strang bani de Robben
    Am avut noroc la un pack de Ronaldo toty ...si s-a incheiat! 2.5mil coins cu care m-am destrabalat altfel nicio sansa pt un casual player

  7. #1707 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da adi, e f corect..sau sa cumperi coins

  8. #1708 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    exact, unii spun ca fiind casual player nu au timp de facut coins prin joc...asa ca isi cumpara coins!
    eu unul nu am sa cumpar niciodata coins, am cumparat o data 200 de fifa points pt ca aveam vreo 0.89 eurocenti prin wallet si am zis sa-i consum pe ceva

  9. #1709 SP
    Member larry92's Avatar
    ah da , am vazut ! Deci atunci ma razgandesc , strangggggggggggggggggg si deschid JUMBO ca la chiftele d-astea de 7,5k nu pica nimiccccc!!!!!!

  10. #1710 SP
    Member bdevil's Avatar
    Voi la UT jucati online si la Seasons UT in afara de turnee ? Ca eu am doar echipe bronze si la FIFA14 cadeam cu echipe gold si ma nimiceau. Asa e si acum ? Per total la UT sunt 35v - 32infrangeri. Tandea pe mandea, ca timp nu prea e acum. Poate mai la iarna. Bineinteles niciun turneu castigat, cateva finale pierdute, semifinale la greu. Poate s-or alinia astrele si la mine. Si am trei echipe bunicele de bronze, cred c-am cheltuit vreo 20.000 pe ele cel putin.

    Asta-i una.
    http://www.futhead.com/15/squads/4450770/

  11. #1711 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    abia ce a postat gvingi76mai sus #1646, open eyes

    intradevar trebuie sa deschizi packuri, altfel e greu sa ajungi la o echipa de vis! eu mi-l doream pe Robben si costa enorm...doar n-o sa joc un an de zile sa strang bani de Robben
    Am avut noroc la un pack de Ronaldo toty ...si s-a incheiat! 2.5mil coins cu care m-am destrabalat altfel nicio sansa pt un casual player
    Si Toty, nu orice La care fifa ai avut norocul asta? Eu cred ca de acum incolo nu mai cumpar jucatori, ci strang numai pt. packuri.

  12. #1712 SP
    Member larry92's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Voi la UT jucati online si la Seasons UT in afara de turnee ? Ca eu am doar echipe bronze si la FIFA14 cadeam cu echipe gold si ma nimiceau. Asa e si acum ? Per total la UT sunt 35v - 32infrangeri. Tandea pe mandea, ca timp nu prea e acum. Poate mai la iarna. Bineinteles niciun turneu castigat, cateva finale pierdute, semifinale la greu. Poate s-or alinia astrele si la mine. Si am trei echipe bunicele de bronze, cred c-am cheltuit vreo 20.000 pe ele cel putin.

    Asta-i una.
    FrenchFries FIFA 15 Ultimate Team Squad by FcFarul | Futhead
    nimeresc poarta bronzatii astia ?

  13. #1713 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by larry92 View Post
    Mda ... nu cred ca voi mai deschide pack-uri , am spart cred ca 100k pana acum si mi-a picat Zabaleta de 2 ori ... cu 100k il luam pe S. Ramos offffff
    Ai deschis jumbo sau la 7.5k ?

  14. #1714 SP
    Member larry92's Avatar
    1 Jumbo , restul de 7,5k

  15. #1715 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Si Toty, nu orice La care fifa ai avut norocul asta? Eu cred ca de acum incolo nu mai cumpar jucatori, ci strang numai pt. packuri.
    la FIFA14, pack de 7.5k, Duminica dimineata la ora 9:00, tocmai ce se tot perindau TOTY...deschis de pe Mobile Companion App.
    Nu cred ca are relevanta nimic din cele de mai sus, pur si simplu noroc.

  16. #1716 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by larry92 View Post
    nimeresc poarta bronzatii astia ?
    Ma duc pana-n finala. Si la FIFA14 rar ma jucam turneele Gold.

  17. #1717 SP
    Member larry92's Avatar
    @bdevil - bun !!!

    Nebanuite sunt caile jocului ... am scapat de la retrogadare in ultimele 2 etape dupa 4 infrangeri la rand ... am castigat in minutul 90 si ultimul meci am batut cu 6-1 , madreeeeeeeee miaaaaaaaaaa ! Acum ca am inceput din nou , ma pregatesc sa promovez in a 3-a , obligatoriu !

  18. #1718 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am si eu o intrebare legat de Loan Players in UT. Am vazut ca sunt jucatori in catalog pe care ii poti "imprumuta", dar la inceput, cand am deschis prima data UT , m-au intrebat ce jucator vreau sau imprumut dintr-o lista mai mare ( l-am ales atunci pe K.Kampl , desi erau si altii mai buni), insa dupa ce am terminat meciurile cu el nu m-au intrebat de alt jucator si nu mi-a mai aparut acea lista .

  19. #1719 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  20. #1720 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Multumesc pentru raspuns ! Am citit ! E foarte ciudat ca nu merge decat o singura data, nu ii inteleg sensul...

    In afara de asta, vreau sa particip si eu in campionat/cupa, banuiesc ca vom fi informati ce si cum .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 386 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts