Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 386 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #2401 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Nu prea am inteles. Unde sa pun un asezarea asta CDM si CM?
    Vad ca Vidal e bun CDM insa e 30-50k. Pentru inceput sunt multumit. O sa incerc si pe online. Sper sa promovez din div 10.
    Callejon și Mertens ii ai CAM și joacă pe post de CM. Contează enorm sa ai chemistry maxim la fiecare jucător.

  2. #2402 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    intr-adevar VIdal e scump , eu iti recomanda : Marchisio - Naigolan si ca rezerva Guarin pana o sa ai bani de vidal

    sunt CM completi adica au si ceva viteza si sut si au si defeding bun . lw le poti transforma in LM si RW in Rm si poti juca si cu un wing langa doi CM buni ca sa ai si viteza .

  3. #2403 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Am inteles ce spuneti. Dar cum se manifesta un CAM care joaca pe pozitie de CM? Nu marcheaza la fel de mult sau pur si simplu randamentul nu e la 100%?
    Oricum aici e ca vorba dintr-o reclama la Matache Macelarul. Ultimate Team asta nu e asa usor cum crede lumea.
    Si cu echipa asta care o am acu, are rost sa joc online? Se castiga mult mai bine decat pe offline? La coins ma refer.

    ---------- Post added 09-11-2014 at 16:19 ----------

    Quote Originally Posted by apbaciu View Post
    În fifa 15 meciul se castiga la mijlocul terenului asa ca cel mai bine este sa ai cati mai multi mijlocași si de preferat cu interceptions mare (ex: m`villa , de rossi) iar pe pozitia cam sa folosesti un playmaker precum Pirlo, Totti sau Pjanic.
    Astia parca nu au PACE mare (peste 80) si i-am cam ocolit. Mai strang coins si mai iau 3-4 jucatori "ieftini". Oricum din ce am jucat pana acum, trebuie sa ai si rezerbe bune ca sa ii mai odihnesti pe titulari. Altfel se accidenteaza mai des. Cu inca 4-5 jucatori pe care o sa-i mai iau cam o sa am dubluri pe fiecare post.

  4. #2404 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Cu setarile facute pe limited (sau cun e acolo) tot primesc echipe mai bune ...de 4.5* ...si conteaza asta...+ca ultimele 2 meciuri le am pierdute in prelungiri ....joc ca noob'u pe all atack...

  5. #2405 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Un CAM poate juca pe CM foarte bine, atât timp cât are skillurile necesare. Ideea e sa ii faci tu conversie CAM > CM ca sa nu primească penalizare la chemistry (-1 pt poziție adiacenta). Sau poti folosi un antrenor din aceeași liga sau cu aceeași naționalitate, ca sa primești +1 chem pe jucător.

    ---

    Am făcut și eu 2 echipe de Serie A, pe care le joc alternativ pt fitness. Momentan îi mai vreau pe De Rossi, Barzagli și Handanovic, plus niște chem cards, repoziționare și antrenor..

    După ce strâng destui bani, o sa păstrez cel mai bun 11 și o sa schimb a doua echipa, m-aș baga pe Bundesliga.

    Attachment 236476Attachment 236477

  6. #2406 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Voi jucați custom tactics?

  7. #2407 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    4-0 pentru juve,golul 4 marcat de Tevez...parca ma uitam la fifa 15 ..asa trecu prin ei

  8. #2408 SP
    Member micul_'s Avatar
    Ramos e prea smecher. Adrian Ramos pîna acum e cel mai bun atacant cu care am jucat.

  9. #2409 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Stiti cumva de ce nu imi arata punctele in seasons,vad doar punctele prietenilor..in dreptul meu sunt doar liniute...imi arata doar in ce divizie sunt la world table.

  10. #2410 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Daca in divizia 10 pentru mine e greu, nu vreau sa ma gandesc cum e in 6,5 sau 2.
    Am jucat 4 meciuri. 3 infrangeri si 1 egal. In ultimul schimbasem pe 4 3 3 si conduceam cu 2-0 si om in plus. Dar la finalizare am fost varza si ratam singur cu portarul. Si celalalt scapa pe lansari in adancime si fundasii mei pareau asa lenti. Deci mi-a dat 3 toate acelasi stil. Nu puteam sa-l mai ajung. Momentan iau o pauza.

  11. #2411 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Stiti cumva de ce nu imi arata punctele in seasons,vad doar punctele prietenilor..in dreptul meu sunt doar liniute...imi arata doar in ce divizie sunt la world table.
    apasa stickul L pe centru si iti compara statistica ta cu a unui prieten
    nu te mai sus la gramada cu ei,acum chiar de joci multe sezone si faci puncte esti mereu jos

  12. #2412 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cei care jucati pe serie a, puteti sa imi dati si mie sugestii in legatura cu un prim 11 ? Buget 75k.

  13. #2413 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt ceva probleme pe xbox?..iar am jucat doua meciuri in div 1, si doar una din cele victorii pare sa se fi pus...dar nici de aia nu sunt sigur, ca intr-un ecran apare, iar in altul nu...

  14. #2414 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Cei care jucati pe serie a, puteti sa imi dati si mie sugestii in legatura cu un prim 11 ? Buget 75k.
    Pe ultimele 2-3 pagini am tot cerut si primit (10x guys) sugestii pe serie A. Deci ai de unde sa te inspiri. Bafta.

  15. #2415 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    sunt ceva probleme pe xbox?..iar am jucat doua meciuri in div 1, si doar una din cele victorii pare sa se fi pus...dar nici de aia nu sunt sigur, ca intr-un ecran apare, iar in altul nu...
    s-a contorizat ambele victorii daca in meniul ut iti arata 6 puncte,chiar daca in submeniu la ut seasons online iti arata 3 puncte sau 0 puncte
    eu sunt la al 3 lea sezon consecutiv cu bugurile astea,pe langa asta cateodata nu se contorizeaza meciurile deloc si mai primesc si dnf din burta

  16. #2416 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Cei care jucati pe serie a, puteti sa imi dati si mie sugestii in legatura cu un prim 11 ? Buget 75k.
    https://www.easports.com/fifa/ultima...Y77clnLyQH:ps3 O echipa care nu depaseste 20k coins. Eu sunt in divizia 4 asta e echipa mea secunda si rup cu ea, ieri l-am batut pe unul de avea toata echipa lui Bayern, inclusiv Robben, Ribery, Neuer.

  17. #2417 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ma ingroapa fifa 15 in buguri
    am cumparat bale si soriano din catalogue cu fcc.intru in ut si nimic.caut in lotul echipei unde imi arata toti jucatorii care ii am si nimic
    de tot jegul experienta online

  18. #2418 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    in me niul ut imi arata 0, in submeniu 3...desi am mai pierdut un meci...pana acum asa era..conta meniul ut, nu submeniul...dar azi mai ciudat..arata invers..acum astept sa intru in legatura cu ea support

  19. #2419 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Eu am castigat 2 meciuri si am aceleasi pct..nu mi a dat nici un punct...ce rahat e astaaa??? Jucam degeaba???

    ---------- Post added 09-11-2014 at 19:15 ----------

    Si nici coins nu am primit

  20. #2420 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    se intampla din ce in ce mai frecvent pe toate platformele sa nu primesti coins sau sa inregistreze meciul un nr de puncte si submeniul altul ..

    eu de exemplu am jucat acelasi meci de doua ori desi mi-a pus punctele si din primul meci .. dau erori .. asta e .

    cele mai nasoale au fost la lansarea softului 2.0 .. atunci a fost nebunia curata .. nu se inregistra nimic nimic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 386 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 171 221 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts